O czym chcesz poczytać na blogach?

Tvp info

Niecodzienny.net

Porozmawiać o zakazach stosowania niektórych symboli, w tym symboli socjalistycznych. Przy prezentacji koszulki z PZPR spytał czy się Panu Premierowi łezka w oku nie kręci, a skoro nie, to oznacza to, że Pan Premier jest cynikiem… Odnoszę wrażenie, że taka uwaga mogła by przejść u cioci na imieninach, w studiu telewizji aspirującej do miana informacyjnej raczej nie pasuje. No ale pan redaktor musiał być oburzony, że zaproszony gość nie chciał z nim rozmawiać… Tak mi przykro, nie złapał pańskiego poziomu, panie redaktorze. Inna sprawa, że może były Premier wie, że trudno się ogrzać w blasku TVP Info…

Fragment poranka w TVP Info – Miller u Zalewskiego

Temat rozmowy, poziom prowadzenia – niziutki. Swego czasu Zalewski z Mazurkiem prowadzili w tvp2 lekką jazdę i ten program też nie zyskał sympatii widzów, i chyba stąd obecność tego akurat redaktora w nieco niszowej trójce…

Drugim prowadzącym.

Szescstopni

Anonymous znaleźli chwilę pomiędzy atakowaniem Visy i MasterCard a wykradaniem danych ze Stratforu (jeszcze teraz ich strona jest martwa) i zabrali się za obronę księdza Adama Bonieckiego spamując skrzynkę pocztową zakonu Marianów. Tak w każdym razie poinformował TVP INFO (nie rozumiem czemu, ale piszą się wszędzie z dużych liter) anonimowy informator. Wydaje się, że będzie to niedźwiedzia przysługa. Czy Anonymous się dywersyfikuje, czy to zwykły anonimus się podszywa? Jeżeli jutro tego bloga nie będzie, to pewnie byli to prawdziwi Anonymous.

UPDATE 28 gru 2011 14:14: Blog jest. Nie pomyślałem, że Anonymous jest organizacją, czy może akcją, w której może uczestniczyć każdy, w praktycznie każdej sprawie.

Wczoraj TVP INFO podało, że “Ksiądz Adam Boniecki [...] odmówił komentarza w tej sprawie. Poprosił jednak, by na antenie TVP Info podziękować internautom, którzy go wspierają”. To oczywiście wywołało reakcję Frondy, gdzie stwierdzono Ks. Boniecki jest wdzięczny za cyberatak na jego zgromadzenie. Dzisiejsza “wybiórcza” chyba.

Marzenkowo

Dzieci nie znają pojęcia patosu, i dzieki bogini.

komentarz - autor: evita_duarte — Kwiecień 19, 2010 @ 8:55 am

Odpowiedz
 • U nas tylko na TVP1,TVP2,TVP Info, TVN, TVN24 i Polsat była relacja Na MiniMini czy Disney Channel mozna było bajki zobaczyć. heh

  Moim zdaniem, żadnego cyrku nie było, i całe miliony właśnie na tych kanałach oglądało relacje na żywo z każdego ważnego wydarzenia. Nie są to lata 90-te w Polsce, że w TV były 2-3 programy.

  komentarz - autor:

 • Libertarianie | Multiblog wolnościowców

  Ballada o prawdziwym kłamstwie – wspomnienie PRL-u w TV

  - autor: 91ah571

  Telewizor włączcie, dźwięk podkręćcie i usiądźcie – dzisiaj (w święto PRL-u) na godzinę 23:46 TVP Info planuje emisję dokumentu o propagandzie minionego systemu. Dokument jak dokument obiektywny nie bywa, ale może będzie ciekawie zrealizowany bo materiał jest dość świeży (z 2007 roku).

  Opis za programem TV:
  “Wciągająca opowieść o roli propagandy w PRL-u. Główne ostrza propagandowej broni lat 50..

  MarcinMalik.eu - blog młodego sympatyka Kongresu Nowej Prawicy - Onet.pl Blog

  Przez Urzędem Wojewódzkim, polegającej na złożeniu zniczy za niepodległość Polski.
      Akcja zaczęła się niedługo po 14:00, kiedy główny organizator akcji – Pan Grzegorz Braun wraz ze zgromadzonymi zaczęli zapalać pierwsze, symboliczne znicze. Następnie wraz z flagami Polski i UPR, czuwaliśmy w ciszy nad zniczami oraz informowaliśmy przechodniów o celu naszej manifestacji. Zjawiła się również TVP, Polskie Radio oraz studenckie radio LUZ. Relacje z manifestacji można było zobaczyć w Panoramie i Faktach regionalnych TVP Info (http://ww6.tvp.pl/video/2007/12/13/146101/film.asf - 15 minuta).
      Zaraz po tym, z Urzędu Wojewódzkiego wyszli ochroniarze oraz urzędnicy, którzy poinformowali nas, iż nie mamy prawa przebywać pod.

  POLA WESOŁOWSKA - Nie Bójmy się pomagać innym

  Każda złotówka jest cenna...

   

   

   

  REPORTAŻ O OLIWIERKU

  w TVP WROCŁAW

  w 9,13 minucie programu

   

  www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty-program-informacyjny/

   

   

   REPORTAŻ TVP INFO

   

  www.onet.tv/4-latek-chory-na-raka-trwa-walka-z-czasem