O czym chcesz poczytać na blogach?

Tutorial flash

Blog Blogers - Onet.pl Blog

7 Ale tłumy!:)
słowniczek wyrazów do programu flash 8
hej:)Od dzisiaj możecie przy komentarzach dawać zamówienia na tutoriale:).Tylko proszę żeby to nie były jakieś głupie pomysły jak np.jak narysować gradient w programie paint:P.Dobra teraz przechodze do tego co jest w temacie.Po ostatniej notce stwierdzilem , że osoby początkujące w programie flash 8 nie będą umiały.

Sprzęcik

Źródło dla tego wpisu Adres Trackback

  1. 1 Kuliahku Listopad 16, 2009 o 2:18 pm

    hai.. I have a Mikrotik Tutorial site. It pretty much covers Mikrotik related stuff. Come and check it out if you get time.

ADSL AMD Asus Athlon BenQ bluetooth Canon Cisco CoolPix CyberShot D-Link DELL Eizo Full HD HDMI HP huby USB Iiyama karty sieciowe kasety magnetofonowe Kingston Technology laptop LCD LG Linksys lustrzanka cyfrowa monitor MSI Netgear Nikon notebook Olympus Optoma pamięci flash Pendrive PowerShot Praktica router Samsung Sony telewizor Toshiba TP-Link Wi-Fi

Gry flash

Blog.interia.pl Następny blog »
Gry flash
gryflash.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
Słowem – grafika zachwyca, i trzeba by nie lada malkontenta, żeby jej coś wytknąć. Nie inaczej ma się rzecz z oprawą dźwiękową. Głosy, odgłosy, klimatyczna muzyka – to po prostu trzeba usłyszeć.

Na osobną pochwałę zasługuje tutorial – a raczej stanowiący element gry trening, opracowany tak, że nie nużąc zapoznaje gracza z licznymi opcjami oraz dość złożonym sterowaniem.
Komentarzy:

kadathnatropie

:) Zainteresowanie mediów spowodowało niestety, że zablokowano (?) tymczasowo (?) możliwość rejestracji a tym samym zabawy dla nowych graczy.
Postanowiłem więc chociaż sprawdzić w co bawią się nasze gimnazjalistki. Na jednej z polskich stron z grami we flashu wszedłem w zakładkę „gry dla dziewczyn”. Na samej górze gra „little girl make over”, dalej „shopping in the city”, “pimp my pope”....... CO WTF!! Czytam opis: pimp my pope - Wybierz dla tego mężczyzny jeden z.

Zaczynamy od wyboru barmana. Każdy z nich określony jest 4 współczynnikami. I tak np. od charyzmy zależeć będzie wysokość naszych napiwków a od siły wysokość na jaką będziemy mogli podrzucać butelki.

 

Potem mamy rozbudowany tutorial i zaczynamy właściwą zabawę. Jak to wygląda? Na każdej zmianie mamy za zadanie obsłużyć określona ilość klientów. Każdemu z nich trzeba polać zamawiany drink. Wybieramy szybko właściwy kieliszek, wlewamy co trzeba i ile trzeba dodajemy.