O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tutorial

Kobizu - Onet.pl Blog


 
Aby sobie ułatwić pracę można przykleić oba elementy za pomocą taśmy klejącej w ten sposób:
 
i po prostu odcinać taśmę gdy do niej dojdziemy.

Zakończyć należy przyklejając odstającą nitkę do kolczyka za pomocą kleju. (super glue lub innego)

Doczepiamy bigle (ja akurat nie miałam u siebie odpowiednich do moich drutów pasowałyby oksydowane, niestety nie posiadam na stanie a zoksydować nie potrafię)
To wszystko. Mamy swoje kolczyki. :)

  
Kobizu (15:28)
3 coraz więcej i więcej...

03 października 2009
Zrób kolczyki sama! - Białe kółka.
Już  za moment kolejne kolczyki. Z braku natchnienia do czegokolwiek... ale i tak wydaje mi się, że nieźle wyszły i jestem zadowolona. :)
Zresztą zobaczcie sami.

 

Już za moment będzie opublikowany tutorial. Szybki i łatwy. Do zrobienia praktycznie przez każdego. :)
Zapraszam ponownie.

breathe`carllton.blog.onet.pl - Onet.pl Blog


   
   

large textures
 
{pobierz}
 
{pobierz}

PS brushes
 
{pobierz}

PS actions
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}
 
{pobierz}

Instrukcja
DANCE UPON THE AIR TUTORIAL : TX1, TX2
(wykorzystane zostały stock photos z notek: 016, 017 i 019)


Jak się podoba notka? Nie mogę wykorzystać w jednym poście wszystkich propozycji ale dzięki za pomysły! Miało być coś z Muse, więc są trzy ikony i tekstury, co do tapet z Sagi Zmierzch to pojawią się w następnej notce. Macie jakieś pomysły na instrukcje? W dzisiejszej notce jest na ten nagłówek co mam obecnie czyli Dance upon the air, efekt nie jest ten sam bo gdy tworzyłam obecny szablon coś namieszałam z akcjami i efektami i nie pamiętam dokładnie co, w każdym razie było to bardzo.

{ CUBALIBRE } new school year - Onet.pl Blog

Ja znowu zmieniłam styl pisania notek, bo ten bardziej mi się podoba. xD Prawda, że fajny? I nikt nie będzie się czepiał, że od kogoś skopiowałam. :/ :D
     Na basesland jest nowa notka. :) I niedługo na jacquie będzie mój nowy szablon, bardzo fajny, do pamiętników. Niedługo, bo mam zarezerwowany numer szablonu 23 (już zrobiłam, czeka sobie jako szkic xD), a na szabloniarnii jest dopiero nr. 20. No, ale to tylko kilka dni. :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
Tutorial || Layout Style #6 a lot of blends

1. Otwórz w AP kartkę o wymiarach 610x400. Otwórz dwa zdjęcia, ale z jednej sesji. Ja wybrałam takie: 1/2. Zrób z nich blenda wielkości mniej więcej 1/4 kartki. (oczywiście tej, którą otworzyłeś na początku). Wciśnij SHIFT+CTRL+E.
2. Wciśnij CTRL+J (stworzy kopie warstwy z blendem) a potem CTRL+T..

Sunflower - Biżutaria autorska

Druga sprawa to kurs. Co jakiś czas organizuję kurs wire-wrappingu w Warszawie (więcej info na maila) a tym razem chciałam zaprosić do udziału w warsztatach w Gdańsku, więcej informacji i zapisy tutaj.

A teraz jako ciekawostka kilka zdjęć z pierwszej sesji zdjęciowej z moją biżuterią:


Tagi: kolczyki kurs pierścionek sesja tutorial wisior
13:30, kornella

Tutorial flash

kadathnatropie

:) Zainteresowanie mediów spowodowało niestety, że zablokowano (?) tymczasowo (?) możliwość rejestracji a tym samym zabawy dla nowych graczy.
Postanowiłem więc chociaż sprawdzić w co bawią się nasze gimnazjalistki. Na jednej z polskich stron z grami we flashu wszedłem w zakładkę „gry dla dziewczyn”. Na samej górze gra „little girl make over”, dalej „shopping in the city”, “pimp my pope”....... CO WTF!! Czytam opis: pimp my pope - Wybierz dla tego mężczyzny jeden z.

Zaczynamy od wyboru barmana. Każdy z nich określony jest 4 współczynnikami. I tak np. od charyzmy zależeć będzie wysokość naszych napiwków a od siły wysokość na jaką będziemy mogli podrzucać butelki.

 

Potem mamy rozbudowany tutorial i zaczynamy właściwą zabawę. Jak to wygląda? Na każdej zmianie mamy za zadanie obsłużyć określona ilość klientów. Każdemu z nich trzeba polać zamawiany drink. Wybieramy szybko właściwy kieliszek, wlewamy co trzeba i ile trzeba dodajemy.

Gry flash

Blog.interia.pl Następny blog »
Gry flash
gryflash.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
Słowem – grafika zachwyca, i trzeba by nie lada malkontenta, żeby jej coś wytknąć. Nie inaczej ma się rzecz z oprawą dźwiękową. Głosy, odgłosy, klimatyczna muzyka – to po prostu trzeba usłyszeć.

Na osobną pochwałę zasługuje tutorial – a raczej stanowiący element gry trening, opracowany tak, że nie nużąc zapoznaje gracza z licznymi opcjami oraz dość złożonym sterowaniem.
Komentarzy: