O czym chcesz poczytać na blogach?

Tusz do rzęs

Porady dla dziewczyn - bloog.pl


Puder brązujący stał się popularny w latach 80. Kobiety obawiające się szkodliwych skutków promieniowania słonecznego, a pragnące wyglądać zdrowo i w dodatku nie dysponujące nadmiarem wolnego czasu, z radością przyjmują ten cudowny produkt, który po kilku pociągnięciach pędzlem nadaje skórze wygląd opalenizny.
Blada cera.

Jak stosować kredki do oczu?
Przed nałożeniem kredki skóra powiek powinna być całkiem sucha. Rysuj kredką tak blisko górnych rzęs, jak to tylko możliwe, zaczynając od wewnętrznego kącika oka w kierunku zewnętrznym. Aby wykonać to w sposób perfekcyjny, musisz nauczyć się rysować linię ciągłą.Kącika oka. Podążaj za naturalnym łukiem oka i zakończ cieniowanie linii bez rozciągania jej poza powiekę, w kierunku skroni.

Jak wybrać właściwy tusz do rzęs?
Tusz do rzęs stanowi podstawowy element makijażu oczu i jego użycie jest polecane bez względu na kształt twarzy, wiek czy aktualny wygląd. Tusz do.

Blog gosiula4444

Skórze młodej.

Nieprawda. Skóra bierze z kremu tylko to, czego naprawdę potrzebuje. Dlatego nawet bardzo bogaty w składniki przeznaczone do skóry starzejącej się preparat nie powinien zaszkodzić młodej skórze. Natomiast używanie takiego kremu w młodym wieku po prostu nie ma sensu.

Skóra twarzy stale narażona jest na jego działanie, nie tylko na wakacjach, ale również na co dzień, w mieście.

Komentarzy: 0 Nałóż tusz-ale jaki?? 2009-01-10 I konstruktorzy wciąż głowią się, jaki kształt powinna mieć i z czego powinna być zrobiona szczoteczka idealna. Taka, która pomaluje nawet najkrótsze rzęsy, dokładnie rozłoży tusz. Cały czas testują, pod jakim kątem powinny być ułożone włoski szczoteczki, by docierały do wszystkich rzęs i dokładnie je rozczesywały..

Coś o niczym... i o KOKOSACH!!!

Gimnazjum) lusterko w kiblu!!!??
-No nie, a co?
-OMG! Lepiej sama zobacz!-wyjełam z tylnej kieszeni mojej nowej, skórzanej garsonki, lusterko... Przyłożyłam je do twarzy Kary, a ona po chwili zemdlała...
-O kutwa!-krzyknęłam-Kara, słyszysz mnie!? Karaaaa!!!!!
Nic to nie dało... Po chwili wyjęłam z torby butelkę z wodą.Myślę, że dwa... Ojojoj... Dzisiaj coś ci nie wyszło siostrzyczko... ;P-wupięłam jej język
-Ej!!!!
-Tylko się nie rozpłacz! Nie chcę mieć w kuchni czarnego, tuszowego jeziora..
-Ok, ok....
W tym samym momęcie do kuchni zeszła mama.
-Jak tam noc kochane?
-Doobrze...-odpowiedziałyśmy chórem
.Wybiegła z kuchni na piętro skąd słychać już wrzaski!
...................
-No mamo!!!-to była Kara-Mam już 12 lat!!! Mam prawo nakładać sobie chociaż tusz do rzęs, jasny cień do powiek i błyszczyk!!!!
-Nie...! Znasz zasady! Tusz, cienie i błyszczyk od 1 klasy gimnazjum!-zaprzeczyła mama- A tak apropos... To masz kotku 11 lat i.

kosmetyka, przedłużanie i pogrubianie rzęs 1:1

Jeśli chcesz mieć rzęsy jak modelka w reklamie tuszu do rzęs ta metoda jest dla Ciebie!

konkursy , makijaże , uroda , moda , paznokcie , pazurki , błyszczyki , pudry , tuszy do rzęs , kredki do oczu , cienie do powiek , pomadki , korektory , ciuchy , atrakcyjny wygląd , ćwiczenia , diety ... - Onet.pl Blog

Elegancja połączona z... dzikością. Zmysłowa satyna, dekolt z falbaną, a do tego rękawiczki w panterkę. Tasiemki przy szyi zastępują naszyjnik ? kojarzą się z seksowną bielizną. Jeśli nie chcesz wyglądać zbyt dosłownie, włóż też.

Reflets 26, Clarins, 70 zł) (3) ? ładnie wymodelują oko. Najpierw obrysuj je kredką, a potem na dolną i górną powiekę nałóż cień. Dobrze rozetrzyj. Do tego purpurowy tusz do rzęs (Wonder Volume 3, Clarins, 102 zł) (5) i gotowe!

 

Usta