O czym chcesz poczytać na blogach?

Turystyka i rekreacja

NORDIC WALKING ZIELONA GÓRA - Grażyna Wyczałkowska

    Tym razem wybraliśmy się na jesienny spacer z kijami do Lasu Odrzańskiego. To położony najbliżej Zielonej Góry tak duży kompleks lasów liściastych. Ponad 100 lat temu miejsce to tętniło życiem, było centrum turystyki i rekreacji, z rozbudowaną infrastrukturą hotelową, ścieżkami rowerowymi, spacerowymi i miejscami wypoczynku.
    Dziś dopisujemy nowe karty historii tego pięknego ostępu leśnego czyniąc ważny krok w kierunku.  Ostatni październikowy weekend był dość chłodny, ale słoneczny. Po mocnej rozgrzewce poszliśmy malowniczą trasą do Starego Kisielina. Stała grupa entuzjastów, którzy są już przyzwyczajeni do sobotnich spacerów i doceniają ten rodzaj rekreacji żwawo ruszyli na trasę. Wszyscy się znają, a nowi adepci szybko są asymilowani. Każdy czuje się tu dobrze i bezpiecznie. Wymieniamy miedzy sobą podczas marszu różności, m.in. przepisy kulinarne, ciekawostki przyrodnicze.

dla ciebie wszystkim byc

A tak normalnie do roboty, jeszcze u nas w rpacy jest tak ze za 2 maj odparcowuje sie 6 maja tj. w sobote ale ze sa dyzury czyli jezeli ktos przyjdzie 2 maja to nie przychodzi 6 maja, jednak ja w planach mialam wziecie urlopu na 4,5 i 6 maj wiec i tak bede cieszyc sie tygodniem wolnosci :PPozatym w srode jednak zadzwonilam do biura rekrutacyjnego WSG w Bydgoszczy i odebral mily Pan ( chlopak) w sumie to nie wiem czy mily ale glos mial mily :P i dowiedzialam sie.Sie tez ze limitu miejsc nie maja i jak cos przyjmuja ciut wiecej osob czyli nadzieja ze mnie przyjma bedzie tylko oby teraz chetnych mieli. A i jeszcze dowiedzialam sie ze od nowego roku akademickiego bedzie zmiana bo aktualnie jest kierunek: turystyka i rekreacja , specjalnosc: zarzadzanie turystyka i hotelarstwo i potem na 2 roku wybiera sie specjalizacje np. hotelarstwo a teraz ma ulec zmianie ze: kierunek: turystyka i rekreacja, specjalnosc: zarzadzanie turystyka lub zarzadzanie hotelarstwem ma.

Artykularnia

Z rozwiniętego przemysłu obuwniczego jak również włókienniczego, stąd pochodzą najlepszej jakości tkaniny znane w całym kraju. Jest to duży ośrodek turystyczny w Indiach, słynące z dwóch zabytków Indii, Tadź Mahal i Czerwonego Fortu, obydwa zabytki wpisano na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Ciekawostką jest również informacja,.

  Medycyna
 • Muzyka teledyski
 • Porady
 • Turystyka i rekreacja
 • Najnowsze komentarze

 • Joe blog - bloog.pl

  Z takim przedsięwzięciem. Niezaprzeczalnym dowodem jest jednak to, że konferencje w hotelach są bardzo wygodne, gdyż wspomniane hotele mają odpowiednio do tego przeznaczone i wyposażone sale konferencyjne, w których można bez przeszkód omawiać dane sprawy. Hotel konferencje zapewniają spokój i ciszę, nawet da kameralnych spotkań biznesowych..

  Ulubione blogi

  • Hobby - ogrody
  • Hobby i kultura
  • Kultura i sztuka
  • turystyka i rekreacja

  Ulubione strony

  • Ciekawostki turyst...
  • Noclegi w Poznaniu
  • Rejsy żeglarskie
  • Turystyka

  ... Zatańcz ze mna jeszcze raz ...chce chłonąć każdy oddech Twój... - Onet.pl Blog

  Wyjeżdzamy :)

  Już nie moge sie doczekać :)

  Oby tylko pogoda nam dopisala.

   

  Wyjezdzamy po 16 z domku, a ja nie mam jeszcze nic naszykowane.

  Nie cierpie sie pakowac.

  Ale bede musiala. :)

   

   

   

   

  Kochani do zobaczenia za tydzień.

  Wracam w niedziele.

  Pozdrawiam bardzo goraco i zycze Wam wszystkim udanego, pogodnego tygodnia :)

  Studia, rekrutacje... eh, ile z tym wszystkim jest klopotu. Kazda uczelnia ma w innym terminie rekrutacje, kazda wymaga innych dokumentow itd. 

  Zarejestrowalam sie na dwie uczelnie na Politechnika na kierunek turystyka i rekreacja i na Uniwersytet na pedagogike opiekunczo-wychowacza. Sama niewiem na ktorym z tych kierunkow zalezy mi bardziej.

  Stalam w ogromnej kolejce do lekarza medycyny pracy po zaswiadczenie, ze jestem zdolna studiowac turystyke..