O czym chcesz poczytać na blogach?

Turkish airlines

Wakacje Turcja-Turcja last minute-wczasy Turcja

Jako “Riwierze Tureckiej”Turcji – najprawdopodobniej ze względu na to  niesamowicie błękitne wody i zalanych słońcem plaż.

Informacje o lotnisku:

Najbliższe lotnisko Dalaman jest tylko 45 min jazdy od hotelu. Lotniska w Dalaman jest często obsługiwany przez Turkish Airlines i inne linie lotnicze głównych cały rok. Lotniska w Antalyi (który jest czynny cały rok) to 2 i pół godziny jazdy od Oludeniz.

Są to często autobus i taksówki z lotniska Antalya Dalaman i do Oludeniz wczasy, można znaleźć w.

Torla – kamienna wioska

O wejściu na rynki smoków azjatyckich, z olbrzymią gotówką, o tym, co należy zrobić, aby uratować LOT, który jest w gruncie rzeczy malutki jak na świat. I doszedłem do wniosku, że mnie to nic nie interesuje, że mnie jest wszystko jedno, czy będę leciał Lufthansą, WizzAir-em czy Turkish Airlines. Czy też LOT-em. Coś mi się wydaje, że Unia zaczyna nas zmieniać do podszewki.

Szafiarki Trzy

:/ Nie przepadam za butami zupełnie bez obcasów, dlatego też choć już prawie trzyletnie są niezniszczone. Właściwie to zakładam je tylko do tej spódnicy

Spódnica
- Gapa
Apaszka - Turkish Airlines
Drewniane czerwone korale - Zakopane

Bluzka - bazarek czy inny no name sklepik
Żółty płaszczyk - Vero Moda

No ;)) i oczywiście:.

Nasz trip do Tajlandii

Powinno. Dla niektórych mankamentem może być to, że część sklepów duty free po godzinie 9 wieczorem jest nieczynna. Nam to nie robiło różnicy. O 23 czasu fińskiego zapakowaliśmy się do airbusa i w drogę. Finnair oferuje jeden ciepły posiłek (ok ale bez szaleństw - daleko im do Turkish Airlines). Na pewno fajne jest to, że można posłuchać muzyki, pooglądać programy telewizyjne czy filmy. Jest szeroki wybór. Dla dzieci są jeszcze gry, co znacznie ułatwia podróż. Dość przypadkowo wybrałem miejsca w pierwszym rzędzie i okazało się to strzałem w 10, jako że jest.