O czym chcesz poczytać na blogach?

Turbo pascal

mement blog

27.05 oddać rozprawkę z seminarium licenciackiego
29.05 oddać prace z kart graficznych
29.05 urządzenia techniki komputerowej
29.05 systemy operacyjne
02.06 egzamin: zarys wiedzy o gospodarce
03.06 oddać program z TURBO Pascal,
03.06 oddać prace z sieci komputerowych, obrona pracy
04.06 zaliczenie z C
05.06 oddać program z basha
09.06 egzamin: turbo pascal
10.06 egzamin: systemy informatyczne 0
11.06 egzamin: zarządzanie.

...

Kreatywne ptania testowe. Podziwiam wyobraźnię.
Ale nic to w porównaniu z dr K. z którym przyjdzie mi się zmierzyć w piątek w potyczce oko w oko. A ściślej oko w komputer. Bo oto czekają na mnie programy do napisania w pasjonującym Turbo Pascalu. Biorąc pod uwagę, że największym osiągnięciem moim w starciu z komputerem było opanowanie exela wyniku bitwy owej nie trudno się domyślać. Ale dr K. jest wybitnie wyrozumiały. Kiedy poszłam do niego po moje 2.0 przejżawszy.

panna monroe

Sie jak debil, jak uposledzeniec kompletny. a wychodzac na pewno zaczepie sie o klamke.


i w ogole musze jutro znalezc jakiegos madrego, milego i cierpliwego czlowieka. madrego, czyli takiego, ktory potrafi pisac programy w turbo pascalu. milego, czyli takiego, ktory zgodzi sie wytulmaczyc mi, jak sie je pisze. cierpliwego, czyli takiego, ktory nie zlapie mnie za grzywke, i nie zacznie tluc moja glowa o stolik, krzyczac "zabije cie, jebany glabie"


"Jestes cala w trawie.. zielone mysli Twe.."

:)) ufff.. czyli moze byc dobrze

Niedawno wyszedł ode mnie jeden z moich 'byłych' ten pierwszy... taki powaznijszy, z którym zaczeła sie cała moja 'przygoda' z sexem i takie tam. Wpadł poprosic mojego brata o pomoc w nauce Turbo Pascala.. i potem siedzial juz ze mna i gadalismy. Nie wspominalismy wcale tego, co nas kiedys łaczylo. On dobrze wie,ze nie chce pamietac tego wszystkiego i sam dobrze wie dlaczego. Ale w sumie to mile bylo, ze wpadl i moglismy pogadac...
a.