O czym chcesz poczytać na blogach?

Tupac amaru

rozmyslania,cytaty - Onet.pl Blog

 

  

"Kiedy skończy się gniewny, buntowniczy okres w twoim życiu, kiedy masz gdzieś cały świat, zaczyna się przerażający okres, w którym chcesz całemu światu dokopać."

/Tupac Amaru Shakur/

 

Człowieka tak bardzo pochłaniają myśli i plany na przyszłość, że przypomina sobie o życiu dopiero wtedy, gdy jego dni na ziemi są policzone. Ale wówczas na wszystko jest już za późno.

PIJ MLEKO BĘDZIESZ WIELKI !!!!!

a teraz trsozke z innej beczki:D
"JeŚli UpAdNę" JeŚlI W DroDzE Do CeLu PoTkNę SiĘ, ZwĄtPiĘ i StRaCę DuSzĘ PoTwIeRdZi BeZ NaMySłU TaK Kto MnIe ZnAł Że TaK CiĘżKiEgO ŻyCiA NiKt NiE MiAł BeZ OjCa-BeZ PiEnIęDzY-BeZ SzAnS i pRzEwOdNiKa wEwNĘtRzNy gŁoS mAm zA sTeRnIkA JeŚlI pOwIeDzIe mNiE żLe i NiE WyGrAm Na BłĘdAcH BĘdĘ SiĘ UcZyŁ i jEsZcZe RaZ SiĘ Na To ZdObĘdĘ. (Tupac Amaru Shakur)

::NoWa GeNerAcJa "JESTEM WESOŁY"::

2003-02-05 | 14:55:32 | Olciak
skomentuj (1)

^...::ChoRobA &koNcerToSssss::...^

Choroba mnie pochłonęła......ale jush jest dobrze:D Wczoraj koncercik:):):):)grali:Gutek end Flow(iiijaaaaaiijaaaaaoooooo hehe),WN/DRUTZ,FNMT,nawet Fadrus z Benem przyjechali:D:D a no i jeszcze.

marcia.ownlog.com

07.03.2006 :: 19:10 Komentuj (1)"Kiedy skończy się gniewny, buntowniczy okres w twoim życiu, kiedy masz gdzieś cały świat, zaczyna się przerażający okres, w którym chcesz całemu światu dokopać."

Tupac Amaru Shakur

Nie podchodzić do mnie...

24.03.2006 :: 21:21 Komentuj (1)


Pociągi, które dojechały do kresu swej podróży na wieczne czasy, długie kolumny samochodów zatrzymane w gigantycznym korku, który już nigdy nie ruszy, wnętrze przedszkola, gdzie już nikt i nigdy nie pozbiera.

Blog Anusiaxa

Gosci:
 
0
Notki
Czemu walczę by żyć, jeśli żyję tylko by walczyć. — Tupac Amaru Shakur 2010-01-03
Codziennie walczę ze swoim sumieniem swoja dusza swoim sercem które mówi co innego niż rozsądek. Serce dalej mówi kochaj  poddaj się tej miłości. ale ja wiem ze nie mogę przecież to nie ma sensu jest dobrze tak jak jest i muszę się z tym pogodzić.
Mam.