O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Tupac

TUPAC AMARU SHAKUR

Odszkodowanie za nieuzasadniony pobyt w więzieniu.


Sekyiwa Shakur (Set) - przyrodnia siostra. Urodzona w 1975 roku ze związku Afeni i Mutulu.
Maurice Harding (Mocedes The Mellow). Syn Mutulu Shakura z poprzedniego małżeństwa (z Sharan Harding), występował w Thug Life (jako Mopreme) i Oultawz (jako Komani).


Yafeu Fula - przyrodni brat.. Urodzony 9 października 1977 roku, zginął zastrzelony 10 listopada w wieku 19 lat w New Jersey. Dopiero po tym Outlawz ujawnili, że Kadafi i Tupac mieli prawdopodobnie tego samego ojca (Williama Garlanda). Członek Dramacydal i Outalwz (Kadafi).

Katari Cox - kuzyn. Urodzony w Brooklinie, w 1977 roku, był członkiem Dramacydal i Outlawz (Kastro). Jego matka - Gloria Shakur, jest siostrą Afeni.Assata Shakur - ciotka.Zwana "duszą" Black Liberation Army, jest uważana przez wielu za najbardziej sławnego członka klanu Shakurów. W 1973 roku jadąc autem razem z Zaydem Shakurem (bratem Mutulu Shakura, wujkiem Tupaka) oraz Sundiatą Acoli została.

Rap_fans

Ponieważ wystąpił w kilku utworach na niektórych płytach D.U.. Na albumach takich jak "This Is An EP Release" (utwór "Same Song") lub "Sons Of The P." (utwór "Wassup Wit The Luv").
W Grudniu Tupac zostaje zamieszany w strzelaninie z policją (Policjanci byli po służbie). Został uniewinniony, ponieważ policjanci byli pijani, a poza tym jeden z nich posiadał nielegalnie broń, która już wcześniej została skonfiskowana.

Rok 1992:
Sierpień, Marin City, Tupac wdaje się w strzelaninę. Ginie 6-letnia dziewczynka.

Rok 1993:
Film "Poetic Justice" wyreżyserowany przez Johna Singletona wchodzi na ekrany kin. Film opowiada o fryzjerce, która była świadkiem zamordowania jej pierwszej miłości, 'Pac gra w tym filmie listonosza. Film jest całkiem inny niż "Juice", jest to film obyczajowy. W Filmie Tupac pokazał swoją prawdziwą stronę (przyjazny, miły).
Rok 1993 to także kolej na drugi album Pac'a - "Strictly 4 My.

[ 69 V I P ]

Ze względu na Suge'a Knight'a dla ,którego niechciał pracowac.

Członek:Macadoshis
Opis: Był bliskim przyjacielem razem z Mopreme'm.Posiadał bardzo orginalny styl.Po rozpadzie Thug Life najprawdopodobniej skończyl z rapem.

Członek: Big Syke
Opis: Syke byl bliskim przyjacielem Paca,był członkiem grupy Thug Life.Gdy Makaveli wrocil z więzienia dołaczył do do outlawzów.Do rapu dostał sie w 1990 roku zakładajac swoja wlasna grupe.


skomentuj (0)
2003-07-16 21:49:42 >> OUTLAW

Założycielem i liderem grupy "Tha OUTLAWZ" był Tupac.
W skład grupy wchodzą m.in. E.D.I,Kastro,Kadafi,Hussein,Komani,Mussolini,Napoleon,Young Noble oraz Storm-jedyna kobieta w zespole.
Członkowie z grupy "Tha Outlawz" zaczerpneli swoje pseudonimy od znanych na świecie postaci np. polityków itd.
Po raz pierwszy mozemy uslyszec grupe Outlawz na płycie "Me against the world",a z kolei pierwsza ich wydana płyta to "Retribution".
Oto krótki opis sylwetek poszczególnych członkow grupy.


Imię i nazwisko: Tupac Shakur
Pseudonim: Tupac A.K.A Makaveli
Opis: Lider i założyciel zespołu, swój pseudonim.

Blog morpheus160380

Komentarzy: 0 2007-02-18 2Pac
Tupac Amaru Shakur (16 czerwca 1971 - 13 września 1996) - raper i aktor amerykański. Urodził się w New York University Hospital na Brooklynie. W oficjalnych dokumentach został zapisany jako Lesane Parish Crooks. Dopiero gdy jego matka Alice Faye Williams (po ślubie Afeni Shakur) poślubiła Lumumba Abdul Shakura, 2Pac otrzymał nowe imię Tupac Amaru.

Dzieciństwo
Pac już jako dziecko przejawiał talent artystyczny. Afeni zapisała go do The 127th Street Ensemble, grupy teatralnej, gdzie jako 12-latek zadebiutował na scenie (1983). Trzy lata późnej, w czerwcu 1986 roku, Shakurowie przenieśli się do Baltimore, gdzie Tupac zapisał się do Baltimorskiej Wyższej Szkoły Artystycznej (Baltimore School for the Performing Arts), rozpoczynając naukę baletu, aktorstwa i poezji. Właśnie w Baltimore Tupac napisał swój pierwszy rapowy tekst i występował pod pseudonimem MC New York.

Nie udało mu się.

Music is my life czyli wszystko o muzyce - Onet.pl Blog

Shakur miał wówczas 17 lat. Nauki w szkole nie kontynuował, ale za to stał się członkiem lokalnych gangów. Na szczęście nie podzielił losu wielu swoich rówieśników, którzy zginęli w gangsterskich porachunkach.

W końcu na jego drodze stanął Shock-G, lider pochodzącego z Oakland zespołu Digital Underground. Zaproponował Tupakowi posadę tancerza i technicznego w swoim zespole. Podróżując i występując z Digital Underground Tupac w wolnych chwilach pracował nad swoim autorskim materiałem. Kilka razy pojawił się też na wydawnictwach Digital Underground.

Solowy debiut Tupaka - "2Pacalypse Now" ukazał się w 1992 roku i stał się wielkim hitem w USA. Album uzyskał status Złotej Płyty, a sporą popularnością cieszył się singel "Brenda's Got A Baby".

Tupac nie przebierał w.

Tupac amaru

Jeśli nie możesz znaleźć czegoś dlaczego chciałbyś żyć, postaraj się znaleźć coś, za co chciałbyś umrzeć - Tupac Shakur - Onet.pl Blog

Jeśli nie możesz znaleźć czegoś po co chciałbyś żyć,postaraj się znaleść to za co chciałbyś umrzeć
Tupac Amaru Shakur

~z perspektywy 9 milimetrów~!

More
I hope I die for a principle
Or a belief that I had lived 4
I will die before my time
Because I feel the shadow’s depth
So much I wanted to accoplish
Before i reached my death
I have come 2 grips with the possibility
And wiped the last tear from my eyes
I loved all who were positive
In the event of my demise!”
Tupac Amaru Shakur-The Rose that grew From Concrete


Gdy zabierze mnie otchłań...
Nie płacz...
Podczas mojego ostatniego dnia...
Nie będzie wrogów...
Nie będzie nienawiści...
Nie będzie czerni...
Nie będzie łez...
To szczęśliwy dzień...
Mój ostatni dzień...
Zwykły dzień...
Odejdę jak każdy... bo jak.

Tupac shakur

......

Siła broni może zabić
siła Ognia może Spalić
Siła wiatru może zmrozić
siła umysłu może uczyć
Siła zazdrości będzie drążyła
Aż Siła Uśmiechu
zwłaszcza twojego, może uleczyć Serca chłód

Autor: R.I.P. Tupac Amaru Shakur


2PAC 4EVER!!! ;((((


by Dziunia* |skomentuj(12)****


BiEbSoWa

 * Kiedy skonczy sie gniewny ,buntowniczy okres w twoim zyciu ,kiedy masz gdzies caly swiat ,zaczyna sie przerazajacy okres, w ktorym chcesz calemu swiatu dokopac ... *  
  (Tupac Amaru Shakur) 

*Jedni powinni zyc w nagrode po raz drugi ,inni za kare...*
(Stanislaw Jerzy Lec )

Podsumowujac przytoczone wyzej cytaty powiem tylko tyle, ze na tym swiecie jest coraz wiecej.