O czym chcesz poczytać na blogach?

Tunezja

Last Minute

Zł dla jednej osoby.

Wciąż najpopularniejszy wśród Polaków Egipt kusi dostępnymi na sierpień propozycjami wycieczkowymi. Ceny zaczynają się od 1160 zł. Za taką kwotę wypoczniemy przez tydzień w 3-gwiazdkowym hotelu z opcją śniadań i obiadokolacji. Najtańszy tygodniowy wypoczynek dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym obiekcie z formatem All Inclusive to wydatek od 1680 zł w górę.

Odrabiająca straty wizerunkowe Tunezja wciąż dysponuje wolnymi miejscami na sierpień. Wycieczek jest jednak niewiele. Ceny ofert zaczynają się od 1400 zł za jedną osobę w 3-gwiazdkowym hotelu z pakietem śniadań i obiadokolacji. Za bogatszą wersję All Inclusive w hotelu 4-gwiazdkowym musimy jednak zapłacić w tej chwili 1680 zł za jedną osobę.

- Moje doświadczenie i analiza trwającego sezonu podpowiada mi jedno. To już last minute. Tym razem jednak nie ofertowy, a kliencki. Za chwilę może okazać się, że to nie oferty będą czekać na klientów, a.

Blog beautifulgirl789

Ale pozostaje ona w moim sercu  na zawsze. Aha i za rok jadę znowu do Tunezji, ale już nie tylko z mamą i Kingą, ale jeszcze z Madzią, ciocią Zosią i Honoratą!!! Extra!!! Bardzo się cieszę, i już nawet powiedziałam Madzi, że zapoznam ją z tymi wszystkimi chłopakami, których będę pamiętać.... bardzo się cieszę w sercu.... aha i polecam stronkę internetową bahu.com jest  ona dla ludzi w wieku od około 12 do 24 lat. Wiem trochę macie mnie już pewnie dosyć jeżeli chodzi o Tunezję, ale to nie znaczy, żeby nie zostawiać komów ze swoimi opiniami na ten temat i na temat. Jeden chłopak z Tunezji...... NIE!!! Temat Tunezja jest już zamknięty!!!!!!!! OKEY To Pa Pa   
Komentarzy: 0 Jeszcze trochę o Tunezji, ale już jako o oficjalnym kraju.... 2008-08-21
Z czym k

Feuer72 - Onet.pl Blog

Powstaną  i władcy Syrii ,Mauretanii ,Jordanii i Maroko mogą mieć rewolte

   W dobie internertu i komórek rewolucja jest łatwiejsza ale nawet gdy to się odetnie to ludzie mają już dosyć starapów chcą przyjąc inne reguły .

       Europa miała swoje rewolucje religijne reformacje rewolucje w Anglii i Francji 1789 oraz wiosnę Ludów1848/49 i 1918/1919 i ostanio 1989 rok.Dziś czas na Arabskie przebudzenie ku wolności .

           Jestem z wami Mieczysław Feuer 

     

rothe baron (18:50)
Skomentuj mnie

17 stycznia 2011
Qvo Vadis Tunezja

Tunezja – Wakacje

Republika Tunezji to państwo położone w północnej Afryce nad Morzem Śródziemnym. Graniczy z Algierią i Libią. Od strony południowej Tunezję otaczają wielkie przestrzenie Sahary, a na północy rysuje się żywy, zielony i tropikalny krajobraz gór Atlasu, którego pasma malowniczo poprzecinane są srebrzystymi odnogami rzeki Madżardy.

Mnóstwo tu również bajkowych wodospadów i jezior, kwitnących aromatycznych hibiskusów i barwnych oleandrów. Takie połączenie surowej pustyni z egzotyczną oazą czyni z Tunezji miejsce niezwykle piękne, a położenie między morzem i pustynią sprawia, że Tunezja uważana jest za kraj kontrastów i zróżnicowanego krajobrazu.

Możemy tu zwiedzić piaszczyste wschodnie wybrzeże Sahal z dobrze rozwiniętą bazą noclegową i gastronomiczną, udać się na niezapomnianą przygodę po saharyjskich wydmach, oddać się wodnym szaleństwom w ciepłym, błękitnym, zachęcającym do kąpieli morzu, albo delektować się widokiem i zapachem sadów daktylowych, drzewek cytrusowych, figowców i bananowców.

Tunezja Wakacje

Śródziemnego obfitują w ryby, głównie tuńczyki i sardynki oraz skorupiaki i gąbki. Roczne połowy osiągają tu 91 tys. ton.

Wysokie dochody przynosi również wydobycie ropy naftowej na Saharze w pobliżu granicy z Algierią oraz fosforytów. Wraz z turystyką, będącą podstawą współczesnej ekonomii kraju stanowią 3 źródła bogactwa, które wspierają tradycyjną gospodarkę rolniczą Tunezji.

Rozwój przemysłu opiera się na wykorzystaniu rud żelaza, cynku i ołowiu, a także przybrzeżnych złóż gazu ziemnego oraz ropy naftowej i fosforytów.

Poza tymi dziedzinami ważną rolę w gospodarce Tunezji pełni prastare rzemiosło. Jest ono związane z ręcznym wyszywaniem na tkaninach tradycyjnych wzorów kwiatów i liści w jasnych kolorach, tkanin dywanów, ozdabianiem ceramicznych kafelek.

Entry filed under: Adventure, Culture, History, Holiday, Holidays, Hotel, Life Style, News, Photo, Travel, Tunezja, Wakacje, World. Tags: .