O czym chcesz poczytać na blogach?

Tulsa oklahoma

Blog Tajemniczaxxd

Pociąg do krwi. Odmienność ta przysparza jej zarówno przyjaciół, jak i wrogów.
Stevie Rean Johnson - adeptka, współlokatorka i najlepsza przyjaciółka Zoey. Pochodzi z Oklahomy. Stevie Rae interesuje się muzyką country. Niestety jej ciało odrzuciło przemianę, przez co umarła. Przed śmiercią została obdarzona darem porozumiewania się z ziemią. Dzięki Neferet zmartwychwstała i stała się innym rodzajem adepta. Dzięki.Rodzaju dorosłego wampiraBliźniaczki – to przezwisko, które uzyskały Erin Bates i Shaunee Cole. Nie wiąże je pokrewieństwo krwi. Erin to śliczna blond włosa adeptka, o pełnych ustach i jasnej cerze, która pochodzi z Tulsy, natomiast Shaunee to przeurocza adeptka o czekoladowej cerze i ciemnych włosach pochodząca z Jamajki. Kiedy dołączyły do Domu Nocy, adepci zauważyli, że łączy je niesamowita więź. Myślą dokładnie tak samo i potrafią dokańczać po sobie myśli..

Mercy In Your Eyes

Matka pisząca książki z córką. Rzecz niecodzienna i bardzo ciekawa. Pani Cast na swoim kącie ma już wiele romantycznych powieści fantasy. Zdobyła też trochę nagród, między innymi: Prism, Dafne du Maurier czy Affair du Coeur. Mieszka i pracuje w Oklahomie. Natomiast Kristin jest studentką na Uniwersytecie w Tulsie. Zdobyła nagrody za swoje wiersze i osiągnięcia dziennikarskie. Nad cyklem Dom Nocy zaczęły pracować już w 2005 roku, a powieść z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna i rozchwytywana, zwłaszcza wśród młodych czytelniczek.

OneRepublic - Onet.pl Blog

Ryan Tedder

Ryan Benjamin Tedder (ur. 25 czerwca 1979 w Tulsa, Oklahoma), amerykański wokalista, producent, autor tekstów i kompozytor. Pisze i produkuje dla wielu różnych artystów, ale od 2007 jest bardziej znany jako lider grupy OneRepublic. Autor hitu Leony Lewis, Bleeding Love. Współpracował w swoim zyciu z wieloma.

Ha Ha You're Dead!

West Warwick w Rhode Island. Mieszkałam tam niewiele ponad miesiąc. Nawet mi się tam podobało. Później wybyłam do Virginia Beach. Znowu horror, mieszkałam nad prawie samym Atlantykiem. Na szczęście, to był tylko tydzień. Później przez chwilę mieszkałam w Oklahomie, w Tulsie. Następnie znowu przeprowadziłam się nad Ocean, do Waterbury w Connecticut. Sama nazwa miasta mnie przerażała. Na szczęście, siedzieliśmy tam tylko tydzień. Alleluja. Pamiętam moją radość, kiedy wyjeżdżaliśmy. Niestety, nie dane mi było się długo.