O czym chcesz poczytać na blogach?

Tulip

holly blog

Zupełnie nie zależy ode mnie. Ktoś się nie bawi a ja nie ma z tego niestety żadnej przyjemności.
Za jakiś czas odblokuję te myśli. Teraz cicho, bol icho nie śpi.

by holly | 2008-07-01 09:47:55 | skomentuj! (0)
59.
Paul Varjak: You know what's wrong with you, Miss Whoever-you-are? You're chicken, you've got no guts. You're afraid to stick out your chin and say, "Okay, life's a fact, people do fall in love, people do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness." You call yourself a free spirit, a "wild thing," and you're terrified somebody's gonna stick you in a cage. Well baby, you're already in that cage. You built it yourself. And it's not bounded in the west by Tulip, Texas, or in the east by Somali-land. It's wherever you go. Because no matter where you run, you just end up running into yourself.

by holly | 2008-07-01 20:43:01 | skomentuj! (0)
strona główna


blog.pl

..::: Gdybyscie mnie kochali, zabilibyscie sie jeszcze dzis. Edi :) :::...

Zapamieta ten okres mojego zycia bo, sie b. mo_Ocno napracowala (przepona jest odpowiedzialna za śmiech moi drodzy :) W ogóle b. żaluje ze sie juz skonczyla :( Ja tam bym jeszcze pojezdzila na Dumie (na Grandzie siedzialam 15 min =/ i bylam w terenie nadprogramowym =/)
A teraz coś nowego =) Tak mocno mi sie spodobała Duma, że spytalam sie Adama o jej kupno. Za 5.000 zeta bedzie moja !_! I juz ja sie postaram aby była moja !_! Tylko mam troche mało czasu =( Ale ja jestem dobrej mysli :) Wiec pomożcie mi!!!!!!! =)
skomentuj (21)
2004-05-10 23:10:57 >> Kaznodzieja....

Tulip:SLyszalam, ze sa dwa dobre miejsca, w kotrych mozna szuakc Boga: kosciol i dno butelki

T:Wielu rzeczy nam jeszcze niepowiedziales, Jesse. O Genesis, aniolach i tak dalej...
I chcialabym, zebys mi opowiedzial, co sie z toba dzialo, gdy zostales pastorem. Po tym, jak uciekles ode mnie piec lat temu...
Jesse:Nie ucieklem od ciebie...
T:To byla ostatnia rzecz, jakiej moglam sie spodziewac. Picie - tak. Narkotyki - tez. Ta chuda dziwka z waco z przerwa miedzy nogami - pewnie. Ale Kaznodzieja?

T:Ja pierdole, Jesse Custer!!!

Szeryf: Dzieciak przylozyl sobie do.

Pomiędzy szydełkiem a... - Onet.pl Blog

Wiosenna czapka cz.1
Wczoraj doszłam do wniosku, że robi się coraz cieplej (hmmm... to tak jakby ktoś jeszcze nie zauważył) i grube czapki są za grube... Ale znowusz na chodzenie z gołą głową to też jeszcze troszkę za wcześnie. I w ten sposób powstało zapotrzebowanie na wiosenną czapkę. I oto powstała czapka - kapelusik:
 

Kolor jak widać niebieściutki :) włóczka to Medusa - 80% bawełny, 20% akrylu. Szydełko 3,5 (firmy nie pamiętam, ale na pewno nie tulip). Ścieg?? Półsłupki nawijane i zwykłe. Brzeg wykończony muszelkami (po 5 słupków). Poszło około 70 - 80g włóczki. Jak na razie to jeszcze nie koniec. Zrobiłam już szlówki które muszę doszyć. W planach też jest jakiś ozdobnik - jak na razie myślę o niebieskiej haftowanej "wstążce" z materiału.

Wielkość kapelutko - czapki?? Oj duża :) Rondo zasłania mi prawie całe czoło - tak miało być. Zastanawiam się czy jej nie sfilcować sposobem Zdzichy... Tylko rodzą się dwa pytania. 1. czy da radę sfilcować bawełnianą włóczkę?? 2. Czy da radę zrobić to we frani??

Dharma820's Blog

(….) nie tego się oczekiwało po odchodzącej, łagodnej zimie!! Deszcz nie opuszcza nas od tygodni, tylko czasem na krótką chwilę wyglądnie słonko….

Depresja murowana!! Ale aby uciec od tego negatywnego nastroju, udaliśmy się, mimo nieciekawej prognozy pogodowej, na TULIP FESTIVAL do Mount Vernon – położonego malowniczo w Skagit Valley w stanie Washington Odbywa się tam, przez cały kwiecień, coroczny, a teraz 28 już festiwal tulipanowy!!

Nie raz widziało się w ‘waszyngtońskich’ sklepach pocztówki z ‘morzem’ tulipnów reprezentującym piękno tutejszej przyrody, a okazja jest tylko jedna – raz do roku ściagają tam tłumy, niezależnie od warunków atmosferycznych, bowiem jeśli jesteś ‘tutejszy’ pogodą w końcu przestajesz się przejmować bo NIE warto!!!!

Duża liczba odmian gatunkowych tulipanów i innych kwiatów, tj. hiacyntów, narcyzów czy szafirków, pozwala cieszyc się widokami długi czas….

p.s. tubylcy mimo nawet ulewnego deszczu biegają tu i jeżdżą na rowerach!!

(….)

OTOPHOTO - bloog.pl

Kategorie
  • wszystkie

...

piątek, 11 maja 2007 16:00Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1835602,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

...

piątek, 11 maja 2007 15:57Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1835576,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

tulip

piątek, 11 maja 2007

Zoob World

     
 

 

 

 
 

tulip's are red, we're undeath

Każdego dnia rozkwitamy, by wieczorem z powrotem zwinąć się do swoich pąków.

Powoli klaruje się moja ścieżka osobista, jak i zawodowa. Z ta zawodową to chyba gorzej, ale cóż, nikt nigdy nie mówił będzie łatwo.

Rozwój, czy zastój, to chyba tylko zależy od nas...||niedziela, 14 czerwca 2009/00:46:50|| komentarze [1]