O czym chcesz poczytać na blogach?

Tudor

..:* Mój Zakochany BloG *:..

Mieszkających i pracujących w Warszawie. Konsekwentnie realizują oni zawodowe ambicje, ale do pełni szczęścia brakuje im stabilizacji w życiu rodzinnym, bliskości i ciepła ukochanej osoby. Na pierwszy plan wybijają się perypetie wziętego architekta Rafała, który po tragicznej śmierci żony sam wychowuje 8-letnią córkę, i dwóch pięknych kobiet walczących o jego względy: nauczycielki Mai oraz Sylwii – gwiazdy pop. Ich wzajemne relacje i rozterki miłosne będą stanowić główny wątek akcji. 

Tylko miłość (2)
Aleks Tudor przychodzi na umówione spotkanie z Rafałem. Prawnik reprezentuje Krystynę, teściową architekta, w sprawie przejęcia przez nią praw do opieki nad Lusią. Sylwia, widząc całe zajście, wraca do kawalerki Doroty i opowiada jej o spotkaniu. Lusia namawia ojca, żeby zgodził się na korepetycje z angielskiego. Lekcji udzielać ma nowa nauczycielka, Maja Kryńska. Sylwia oznajmia Rafałowi, że już czas, aby spróbowali zamieszkać razem.

Tylko miłość (3)
Rafał odbiera córkę ze szkoły. Pyta Maję, kiedy może ona rozpocząć lekcje z dziewczynką,.

TURNIEJ HT O NAJWIEKSZEGO MENELA PŁAWEK! MENEL CUP 2007!!!

1. Kolejka: 05.09.2007

WKS Catalonia - DystansUKS

[0]:[2]

0-1Saúl Silió(38)
0-2Mirosław Siok(41)

MKS MARCHEWKA - PławkiHools1996

[6]:[0]

1-0Brisko Lessmann(5)
2-0Tudor Novac(37)
3-0Tudor Novac(39)

sławne kobiety sukcesu - Onet.pl Blog

Czy rozgłos. Wszędzie widzimy coraz to nowe wiadomości z ich życia. Wielu ludzi myśli : " Wow! Oni to mają barwne i kolorowe życie!". A co w takim razie myślimy o historii?
Większość ludzi,których znam twierdzi,że to coś martwego,pokrytego kurzem i nie przydatnego w życiu codziennym.
I tu jest błąd! Właśnie ci ludzie,którzy zaczytują się w newsy z show-biznesu nie zdają sobie sprawy z tego jak barwne potrafiło być życie osób,które żyły parę setek lat przed nimi.
Myślę,że dobrym przykładem będzie królowa Elżbieta I Tudor.
Jej ojciec był królem Anglii,wielkim reformatorem,weteranem wojennym,tyranem,a ponad to...kobieciarzem. Słynie głównie ze swoich 5 żon,z których tylko 2 umarły śmiercią naturalną.
Natomiast jej matką była Anna Boleyn piękna i inteligentna szlachcianka. To właśnie od niej rozpoczął się rozłam kościoła Anglii. Gdy Henryk Tudor poznał Anne Boleyn był już od paru lat żonaty i do tego miał córkę,Marie. Jego żona Katarzyna była księżniczką hiszpańską i co z tego wynika również zagorzałą katoliczką. Cały swój czas poświęcała kościołowi i akcjom.

Nine months - Onet.pl Blog

Pięści. Tylko spokojnie, jakoś uda mi się go zbajerować, pożyczę pieniądze od Jamesa i oddam mu w przyszłym miesiącu, rezygnując z kupna nowych ubrań i żywiąc się na co dzień fast foodami. W ostateczności czekały mnie kocie konserwy, ale skoro żywią się nimi koty, to nie mogły być trujące.
    - Coś... Jakoś zdobędę pieniądze i wpłacę je do końca tygodnia - powiedziałam, skruszona. Spuściłam wzrok, czując się niezwykle głupio.
    - Yhym - McConey odchrząknął. - Ta obietnica jest naprawdę wzruszająca, jednak nie sądzę, by dotrzymała pani słowa, pani Tudor. Chociaż... - zaczął, urywając nagle. Podniosłam gowę, wpatrując się w niego z nadzieją.
    - Tak? - zapytałam cicho.
    - Teoretycznie mógłbym pani dać więcej czasu na spłatę czesnego - powiedział powoli. - Ale coś za coś - dodał, spoglądając na mnie tak jakoś dziwnie, wręcz lubieżnie.
    Osłupiałam.
    - Co ma pan na myśli? - spytałam, starając się panować nad głosem. Spociły mi się potwornie dłonie.
    McConey wstał zza biurka i podszedł do mnie, kładąc mi rękę na ramieniu.
    - Mógłbym nawet potrącić trzysta dolarów.

♂Wszystko♂♀Sweeet ♀Wszystko Dla Dziewczyn☺ i Chłopców☻||Porady|| - Onet.pl Blog

Olgi Frączak)
 
Aleksandra Woźniak serial: „Złotopolscy” obsada aktorska: Agata Gabriel, córka Ilony i Wiesława
 
Patricia Kazadi serial : „Egzamin z życia” obsada aktorska: Ania – adoptowana córka Karola Chełmickiego
 
Mikołaj Krawczyk serial: „Pierwsza Miłość” obsada aktorska: Paweł Krzyżanowski; od odc.61
 
Małgorzata Teodorska serial: „Plebania” obsada aktorska: Irka Tosiek, barmanka w "Angelice"
 
Katarzyna Sowińska serial: ”Tylko miłość” obsada aktorska: Katarzyna Tudor, córka prawnika Aleksa Tudora.

W Skrócie:
O programie

"Jak Oni śpiewają" to muzyczne show "na żywo" z wielkim rozmachem, w którym najpopularniejsze Gwiazdy seriali stają oko w oko z największymi muzycznymi przebojami i ze sobą nawzajem. Program powstał dzieki firmie ROCHSTAR. Rochstar to wiodący w Polsce producent programów telewizyjnych. Firma założona w 2003 roku przez.

jeffrey-corner.blog

Niektórych, nie poczułem się lepiej. Byłem wkurzony w najbardziej odpowiednim tego słowa znaczeniu. Na zewnątrz lało jak z cebra. Nie miałem parasola, chociaż dobrze wiedziałem że będzie padać. Mieszkałem na Piątej Alei, na Manhattanie, czekała mnie długa droga. Przez gęste nitki deszczu ledwo widziałem chodnik. Nie przeszkadzało mi to. Myślałem o tym co wydarzyło się kilka tygodni temu. Dowiedziałem się że jestem prapra...nie ukrywam, tych przedrostków było dużo (a nawet więcej niż dużo), wnukiem Mary Grey-  siostry królowej Jane Grey, która była następczynią Henryka VIII Tudora. Pochodze z arystokracji. Wiadomość o moich królewskich korzeniach nie zmieniła diametralnie mojego dotychczasowego życia. Nie licząc wzmożonego zainteresowania mediów i oczywiście szerszej rozpoznawalności. John Trichet, mój wuj, doradca do prezentowania się w mediach, twierdził, że to chwilowa sensacja, która minie i na pewno pozytywnie wpłynie na stosunek wyższych grup społecznych wobec nas. Naprawde mam taką nadzieje. Znajomi przyjęli to na spokojnie. Chodzę do prestiżowej szkoły w Wellington w Nowej Zelandii, gdzie jest mnóstwo ludzi bogatych tak jak ja, więc wieść o mnie nie.