O czym chcesz poczytać na blogach?

Tubular bells

Melatonina.

Jest wynikiem nie badań, a eksperymentów myślowych właśnie.

 

W trzeciej części Tubular Bells Mike Oldfield, ostatniej części trylogii dzwonów rurowych obwieszcza głosem niewinnego dziecka co stać się musi z człowiekiem który zmierzał do pełnej jasności umysłu. I człowiek w deszczu podniósł swoją przestrzeń prawd, i.

forbidden.blog.pl

Wróć do strony głównej! Mike Oldfield RoXXXXX
Niop.. dorwałem wszystkie cztery części 'Tubular Bells' Oldfield`a.. to co on robi z tymi instrumentami to jest genialne.. no oczywiście potem rzuciłem się na nastepne albumy itp..;P Jak to z maniakami bywa..;D Jesli ktoś zna muzyke w podobnym stylu to prosze podawać;D (Uzależniłem się od niej;P)

Historie z muzycznego świata - Onet.pl Blog

Zestaw CD z Anglii już w Polsce. Obok kupionych "przy pierwszym podejściu" Genesis, Cream i The Allman Brothers Band, na swoją kolej czekają Uriah Heep Demons And Wizards, Mike Oldfield Tubular Bells (w zestawie oryginał z 1973 r., wersja zremasterowana w 2009 r. i DVD), Jimi Hendrix Band Of Gypsys, Santana Santana 3 i

Ciche pomruki... - Onet.pl Blog

W kanaliku łzowym, kiedyś nagromadzę się między trybikami. Ktoś się na mnie zatrzyma i zapętli, piękną fioletową wstążką we włosach.
W końcu mogę smakować Muzykę językiem. Zlizuję dźwięki drżącej skóry.


Mike Oldfield - Tubular bells
Jestem pewna, że czytając pierwsze zdanie o  żabkach i rybkach, na Twoich ustach pojawił się uśmiech. Później nie wiedziałeś co myśleć. Myślę, że nie Ty jeden.

Męczę się w tym ciele, ogranicza mnie.