O czym chcesz poczytać na blogach?

Tsundere

final letter

Jedynie czytelnika, umiejętnie przedstawia uczucia bohaterów, do których łatwo można się przywiązać mimo że manga nie jest długa i bogata w wątki. Ciężkawy klimat jej prac potęguje surowa kreska, moim skromnym zdaniem jedna z najbardziej oryginalnych i rozpoznawalnych kresek w ogóle. Jest dość specyficzna i nie każdemu zapewne się podoba, ale osobiście uważam, że jest kolejnym wielkim atutem Yonedy. I co chyba najbardziej lubię w jej mangach – brak sztucznego i automatycznego podziału postaci na uke i seme. Japończycy stosują namiętnie wiele typów charakterów powodując często narzucenie poszczególnym postaciom odpowiedniego schematu zachowań [od tsundere zaczynając, a na meganekko kończąc, nie wspominając już o rodzajach uke i seme...], ale na moje szczęście są autorzy którzy lubią łamać te podziały i tworzą postaci po swojemu [tak mi nagle przyszło do głowy - w sumie Sakuraga też podłamuje schematy]. Co jeszcze mogę dodać? Żeby nie było kompletnego cukrzenia… z tego co pamiętam Yoneda raczej nie pieści się z tłami. Są dość niestaranne i ktoś bardzo czepliwy na pewno zwraca na to wielką uwagę, ale tym razem nie zaliczam się do tej grupy upierdliwców, tak, słyszę te głośne westchnienia! Nie potrafię postawić jej żadnych poważnych zarzutów i to czyni mnie niezwykle.

SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

:: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Blog, badający fenomen dekultury, a także znajdujący, informujący i komentujący MIŁOŚĆ ^^ Tę, którą pamiętasz…

Shoji Kawamori, Baka?

Gdybym był młodą dziewczynką o charakterze tsundere, właśnie tak bym zareagował na ostatnie rewelacje, dotyczące planów twórcy Macrossa. Już informacje, sprzed paru miesięcy, o tworzeniu Aquarion Evol przez Shoji Kawamori nie napawały optymizmem fanów franszczyzny, ale rozumieli ambicje reżysera. Nawet wieści o współtworzeniu zwykłej mangi nie były tak dobijające. Teraz jednak przyszedł młot wszechobecnej komercji i trzasnął z góry okrutnie wszystkich entuzjastów Varkylii. Chcieliby polecieć ponad niebo, sięgnąć gwiazd, ale ich “Kontroler” chyba woli zajmować się promowaniem girlsbandów.

Chodzi o nowe anime studia Satelight, które zostanie wyemitowane na.

DZIENNIK FREDZIA - Onet.pl Blog

-        Ty to się lepiej nie odzywaj, debilu =.= - w języku matki to oznacza ‘dzień dobry’ ^^

-        Witaj! Skosztuj mego pysznego dania ~

-        Ta, dziś rano latałeś po ogródku żeby złowić żaby i ślimaki z oczka wodnego =.= I z tego ma być to pyszne danie? =.=

-        Jakiś ty jesteś tsundere *w*

日本の夢〮〮〮| Version 5.25 "querer y lograr" - Onet.pl Blog

Na swój kark, naznaczyłam cię jako mojego.
Kunoichi (14:13)
Nada
Tłumaczenie "Himitsu" - Kazunari Ninomiya
 
Gratuluje Nino! Zapracowałeś sobie na avatar z Anglią. I nie, fakt, że obaj jesteście tsundere!uke nie ma tu nic do rzeczy... No... Może ździebełko ma. Ale tylko ździebunio.
Powiedzcie mi, czy już jestem tak spaczona, że dostrzegam podteksty tam gdzie ich nie ma? Patrz: w ostatnim refrenie.
A to miała byś słitaśna, słodziakowa piosenka...


Tytuł: Himitsu (Tajemnica)
Wykonawca: Kazunari Ninomiya z ARASHI

kokontoko itsumo bimyouna kyouri o kanjiteita
nandemo uchitokeaereba to negatteitara
nando mo nando mo keshisugite yabureteshimatta
shita no peeji ni kimi no kimochi kakushiteatta

damattanai de kokoro hiraite onegai dakara tane akashi o shite

sore wa kitto maboroshi ja nai kimi no me ga kuranderu dake
sore o.