O czym chcesz poczytać na blogach?

Tsonga

Epikurejczyk

Jeżeli pójdzie tak dalej, to będe optymistą. Dobrze by było puknąć wszystko w czerwcu i zarobić troche grosza przez reszte czasu. Wiem już że mam potencjał, to bardzo ważne. Do tego musze dołożyć prace i troche szczęścia. Tego ostatniego mi nie brakowało zazwyczaj (tak mi sie wydaje, może jestem z gatunku tych którzy widzą szklanke do połowy pełną), ufam że będzie tak dalej. Niedługo zacznie sie sprawa o testament po KRC, to dla mnie istotne, mimo że nie jestem stroną. To dzieciństwo i masa wspomnieć. Nie tylko dla mnie zresztą, stąd może te wszystkie spory. Musze sobie to wszystko bardziej poukładać, zaplanować, wtedy mam jaśniejszy umysł, mniej wątpliwości. Już bardzo późno, ciężko będzie zwlec sie o 11 z łóżka. Wszystko przez "American Ganster", no ale, było warto.
04:39, epikurejczyk1
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 stycznia 2008
Plan nauki na dziś wykonałem, obejrzałem Senegal-Angola, wcześniej troche Djokovicia z.

botak blog

Na oboje rodzeństwa utrwalonych bez masek, mejkapu itepe
A to rzadkość ponoć
Soł, lejdis end dżentelmenMegazadęci kolesie od telekamer i tym podobnych klepnięc w plecy przy okazji mogliby się nauczyć jak z klasą odbierać tego typu nagrody:)

 
botak 2010-01-27 01:03:11
skomentuj (2)
.

W moim osobistym cichym rankingu na najbardziej popieprzoną nację Japończycy właśnie wyprzedzili Szwedów o kilka długości.
I nie chodzi o to,  żeby kiedyolwiek Szwedzi mieli większe szanse. Po prostu musiałam dać upust.
Mam wrażenie że ulubionym pytaniem większości japońskich reżyserów (głęboki ukłon w stronę Takashi Miike") jest :
"A czemu nie?"
No właśnie.

A jutro Federer czy Tsonga?

apdejt
dzisiaj znaczy

apdejt dwa
na liście most wanted aktualnie królują koszulki z chruma.
a! a!
moje, pierwsza zobaczyłam :))

botak 2010-01-29 01:01:59
skomentuj (1)

Sport online

Andreu Guerao Mayoral, występujący ostatnio w Real Sporting de Gijón, podpisał półtoraroczny kontrakt z Polonią Warszawa - informuje "Gazeta Wyborcza".

26-letni hiszpański pomocnik przeszedł dziś w Warszawie badania medyczne oraz złożył podpis pod kontraktem. Guerao wrócił do Hiszpanii i do piłkarzy Polonii dołączy podczas zgrupowania w Murcii.

Andreu Guerao Mayoral rozpoczynał swoją karierę w szkółce piłkarskiej Barcelony, później grał także w drużynie B tego klubu. Sezon 2005/06 spędził w drugoligowych rezerwach Málagi, a latem 2006 podpisał kontrakt z klubem z Gijón.

W barwach Sportingu rozegrał sześć spotkań w Primera División oraz 35 meczów w II lidze (zdobył jedną bramkę).

20:29, etorrinho9
Link Dodaj komentarz »
Tsonga odprawił Djokovica

Jo-Wilfried Tsonga wygrał w ćwierćfinale Australian Open z serbem Novakiem Djokovicem 7:6 6:7 1:6 6:3.

Nabijamy licznik i gramy dalej

i ich wytwarzania.

Tagi: Dementiewa Indian Wells Radwańska Tenis
23:28, bartosz.raj , Agnieszka Radwańska
Link Komentarze (1) »
piątek, 29 stycznia 2010
WIELKI MECZ W MELBOURNE

W piątek ok. 9.30 polskiego czasu wyjdą na kort w Melbourne Jo-Wilfried Tsonga i Roger Federer, by stoczyć półfinałowy bój w Australian Open. To mecz, po którym obiecuję sobie wiele emocji i wiele spektakularnych, czysto tenisowych przeżyć. Oddam głos innym.

Według wielu ekspertów jedynym, który mógłby w Australii pokonać Federera był ten, który na mistrzostwach ATP w Londynie i niedawno w Doha ograł go, jednocześnie pokazując tenis nieziemski. Nikołaj Dawidienko. Atleta. Z każdym uderzeniem wypracowanym - to słuszne porównanie Kuby Ciastonia z "GW" i Sport.pl - niczym w grze komputerowej. Bezbłędny. Nie do ugryzienia. Z każdą.