O czym chcesz poczytać na blogach?

Trzynastka

theworldismine blog

 
  
Jedno oko na Maroko ;)

Dla tych, którzy są ciekawi losów Naszej Parszywej Trzynastki przebywającej obecnie na terenie wyjątkowo zaśnieżonego o tej porze roku Maroko podaję najświeższe fakty:
1. Trzynastka wypożyczyła trzy samochody i samodzielnie, własnoręcznie kieruje nimi po marokańskich szosach
2. Trzynastka przebywa obecnie w mieście Fez
3. Następne plany Trzynastki to Meknes i Casa
4. Wszyscy maja sie swietnie za wyjątkiem kontrolnej biegunki ;)
5. śniegu cytuje: "w pizdu"

Obszerniejsza relacja pewnie już po ich powrocie :)

Pozdrawiam ekipe,

Ladytheworldismine 2009-02-09 20:08:00
skomentuj (6)

  r   e   q   i   e   m  

Bez ich zgody. No dobrze, to teraz ja podam pewien przykład- gdy piszemy na blogach teksty piosenek, umieszczamy zdjęcia parisek-piesków-hiltonów-billów-riczich, wstawiamy powiedzmy "nasze ulubione aforyzmy i cytaty" to ja się do cholery pytam- mamy zgodę autora? Powiedzmy, że w notce dodam sobie tekst z Małego Księcia, jakiś urywek - nie mam zgody autora, czy to znaczy, że skasują mi bloga, albo lepiej, wsadzą do poprawczaka, bo przestępstwo jakieś popelniłam? Nie, bo przeciez w tym wypadku pokasowane zostałyby wszystkie znane mi blogi. Armagedon kuźwa.

Onet-Firma-Wysyłkowo-Czatowa schodzi na psy. Albo i niżej. Reklamują dobre blogi, co? CzY BlOgAsSeQ PiSaNy w T3n $pO$óB JeSt DoBrY? Napalone, drogie trzynastki, piszcie sobie w zeszytach, a jak podrośniecie i zrozumiecie, ze to co robicie jest głupie, denne, badziewne, kiedy już dowiecie się czym jest przecinek kropka i Święty Shift, wtedy dopiero poproście mamy o założenie Neostrady i publikujcie coś, co nie przyniesie wstydu naszemu krajowi. Polacy słyną z wódki, teraz będą słynąć z dysortografików, schizofremików i Tokio Hotel. No dajcie spokój, koniec świata miał być ponoć dopiero w roku 2012!

Chyba zaczne przygotowywać sobie schron w piwnicy. Sprawdzę, czy garnek nada się jako hełm ochronny dla mojego kota.

Lolować to sobie możecie dzieciątka na komunikatorach. Żal mi serce i tyłeczek seksowny ściska, kiedy wchodzę na.

..::Blogasek Szyszki::..

(0)


Czy to zbieg okolicznosci...?? ( pechowa trzynastka??)
siemka!! własnie siedze w domq i sie nudze...nie mam co robic wiec pisze ta noteczke:)

Ta notke pisze głównie dlatego ze wczoraj dostałam bardzo ciekawa wiadomość (łańcuszek) na gg od mojej qmpeli z kolonii...

No ale pewie siem zastanawiacie o co chodzi w tytule..

...no wiec chodzi o Papieża...
-umarł on w wieku 85 lat 8+5=13
-umarł 02.04.2005 roku 0+2+0+4+2+0+0+5=13
-umarł o godzinie 21:37 2+1+3+7=13
-data jego smierci była 13 tygodniem w roku...

...a wiec czy to zbieg okoliczności? mozliwe. ale mi wydaje sie ze to dziwne.
A może trzynastka była pechową liczbą dla Papieża?? Nie wiem. To może sie zgadzac bo Papież został postrzelony właśnie trzynastego...kiedy dostałam tą wiadomosc byłam baaardzo zdziwiona...przeciez to jest takie wiarygodne!!! I data smierci i wiek i godzina i tydzien...to wszystko sie zgadza...hmm...
Ale dostałam jeszcze wiecej łancuszków na temat smierci Papieża np. żeby w piątek miec taki opis gg: Ojcze Święty Ty Szukałeś Nas Teraz My Znalezliśmy Ciebie...nie wime jak wy ale ja chyba bede miała ten opisik...
oki no to ja koncze...

nio to papatki:) I PISZCIE W KOMENTACH CO MYSLICIE O TYCH.

KBSiedlceBlog | oszczędzanie, emerytura, inwestycje

Miesiąca to 200 PLN.

Nie zwlekaj – Promocja trwa tylko do 20 maja!

.

Krakowskie Przedmieście - Onet.pl Blog

Samą reakcję.

Niemożliwe!
Jak to możliwe!
Taka dziewczyna!

Nie czuję się przez to jakoś szczególnie wyalienowana ze społeczeństwa, gorsza, napiętnowana. Nie myślę, że jestem nasza podwórkowa Ugly Betty i naprawdę nikt mnie nie chce pozbawić błony dziewiczej. Nie latam jak kot z pęcherzem po wszystkich skupiskach, gdzie jest więcej niż pięciu facetów na metr kwadratowy. To nie ząb, nie boli.

N. uważa, że znaleźć w Tym Mieście dwudziestoletnią dziewicę graniczy z cudem. Więc jeśli ktoś uznaje cud za asumpt do nawrócenia lub początku wiary, to zapraszam do Tego Miasta - można sobie na mnie popatrzeć.

Rozhisteryzowane gorące trzynastki z dyskotek dla dużych dziewczynek, narzucają schemat zachowań. Pierwszy raz najlepiej w zadymionej toalecie, upamiętniony kamerką z telefonu komórkowego, później wrzucony na YouTube.

Nie jestem obrońcą romantycznych dziewcząt  zaczytanych w Jane Austen. Do tych mi równie daleko jak do gorących trzynastek.

Dziewictwo stało się czymś dziwnym. Świadczącym zdecydowanie negatywnie o istocie płci żeńskiej. Wstydliwym. Niekorzystnym. Zdumiewającym. Bo przecież statystyki mówią o zaczynaniu współżycia w wieku piętnastu lat.

Obowiązuje myślenie uproszczone. Dziewica po osiemnastym roku życia to na pewno jakaś brzydula, której nikt nie chce. Osiedlowa cnotka ukryta za grubymi.

alyiana blog

Inaczej ..eksponowane niedomówienie mech narasta z powdu bielizny... piwa nie daje się córce bez kolacji...zwłaszcza kiedy ma słabą makówkę-ówkę-studniówkę-kablowkę a bleach się zacina i znowu dupa jasna wzieła fizyka-matematyka-informatyka, ach moja sfastyka moje szczęście nieopisane gdyby można je było przekręcić o jeszcze kilka stopni żeby była pod takim kątem który mi odpowiada no nic na spełnienie szczęścia czekamy do piątku ooo dziwo... to będzie dzień spod znaku 7!!! dwadziescia lat temu tez się tak złozyło.. gdybym wnioskowała tak jak ktoś kiedyś wywnioskował z dat wiążących się z narodzinami i śmiercia Jana Pawła II wychodziłoby że to powinien byc mój ostatni dzien.... ALE 7 to nie trzynascie -a ja tak kocham trzynastki KOCHAM TRZYNASTKI!!!!!!!!!!A po za tym nie jestem szczęściarą zeby tak szybko skończyć heh...
Taki o  se ekshibicjonizm koronkowej bielizny koloru equri nara-barabraskomentuj (3)
2008-01-27 20:26:44 >> ...

Ja mam dwadzieścia lat ty masz dwadzieścia lat przed nami siódme niebo. Bosz dziś uświadomiłam sobie że nie jestem już nastolatką rany jakież to okrutne ..przyzwyczaiłam się do tego że mam -naście lat jakies takie to dziwne. Niebo niebo gdziez te niebo?siódemki też sie jakoś nie imają a powinny byc szczęśliwe, nawet z numerologii ten dzien to byla siodemka tak samo jak data mojego narodzenia , z dzien znowuż.

Miśpara;

Od dzis mam feire. Jupi!! Dwa tygonie laby! super!Moze pojade na 4 dni do rodzinki w góry, ale to jeszcze nie na pewno. Ocenki an semestr nie są złe. Pięć 4, jedna 6, reszta piatek. Może być. A po feriach ide na jakiś konkurs recytatorki, tylko ze bedziemy mowic wiersze po niemiecku. Trudne sa, ale co tam!Wczoraj byłam na dysce i o mały włos doszło by do tego, że miałabym chłopaka. taki Adrian z 3b zapytał sie mnie czy mam chłopaka. ja mu na to że nie. I juz sie chciał pytac o chodzenie, ale skonczyła sie piosenka i sobie poszłam. A tak Na marginesie to bym sie nie zgodziła. On nie jest w moim typie. Hhe. nie ptrzynudzam. Idem ogładac vive. Papatki!
skrobnęła Aszka 2004-02-14 10:29:40
skomentuj (4)


TrzYnastKa-FilMiK


Te niezależne, ambitne młode kobiety w niczym nie przypominają słodkich, ubranych w pastelowe kolory trzynastolatek z przeszłości. Tu jednak rodzi się pytanie, jak na ich młodą psychikę wpływa fakt, że w chwili gdy są tak niesłychanie wrażliwie, gdy powoli zdobywają pewność siebie i gdy formują się pierwsze, delikatne pokłady ich przyszłej osobowości, tak wiele energii (i pieniędzy) poświęcają na pogoń za abstrakcyjnym ideałem dziewczyny wylansowanej, wyluzowanej, szczupłej i pozbawionej zahamowań?

Reżyser Catherine Hardwicke bezpośrednio zetknęła się ze zjawiskiem Girl Culture. Jej własna córka po ukończeniu trzynastu lat stała.