O czym chcesz poczytać na blogach?

Trzej muszkieterowie

Sarangingeojyo

Jong

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

.

chichi-justina blog

Wiem czy to dobra pora na postanowienia ale, przyspieszyłam moje piatkowe o dwa dni. Wtajemniczeni wiedza o czym pisze :)nie ma sensu czekac, jak postanawaic to od zaraz. Nigdzie nie ma Bernardyna wiec nie bedzie mnie mial kto podtrzymywać na duchu....trudno, jestam dzielna dziewczynka i sobie poradze. Czas najwyzszy juz cos z tym zrobic. Mam jeszcze pare pomyslow na samoudoskonalanie, wprawdzie do Nowego Roku kilka miesiecy ale jak juz mowilam najlepiej.spotkales Dzika, lub slyszales jak znajomy zwraca sie do kogos " Ty DZiku" prosimy o natychmiastowe powiadomienie Instytutu!!!!!.

chichi-justina 2002-08-18 00:49:13
skomentuj (1)


Trzej muszkieterowie...choć wystarczy jeden
Jak na poniedziałkowy wieczor przystało siedziałam w domu. I ogladałam film.Po The Count of Monte Cristo przyszedł czas na D'Artgnan.Taki męski, odważny, szlachetny, nieugięty.

-One for all, all for one.- powiedział przechylając ironicznie kielich w geście toastu.

Ironicznie kielich w geście toastu.
Archiwum
Luty 2011
Tagi
  • jeden
  • jednego
  • muszkieterowie
  • trzej muszkieterowie
  • wszyscy
  • Wszystkich
  • za
Uczucie podobne do przypiekania rozżażonymi węglami. Nie miał jednak wyboru. Atos skinął głową dając mu przyzwolenie. Powolnym, delikatnym ruchem zaczął rozsmarowywać preparat na skórze przyjaciela. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Atos, o ile to możliwe, zbladł jeszcze bardziej. Zacisnął pięści i jęknął cicho. Portos wpatrywał się wielkimi oczami w czarnowłosego mężczyznę, ktory by nie krzyczeć, zagryzał wargi.U stóp króla prezenty i życzyli wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Kilka pięter dalej, mniej wystawnie i choć bez wykwintnych rozrywek, to o wiele lepiej bawili się królewscy muszkieterowie pod komendą pana de Treville, który nie mogąc być ze swymi wiernymi towarzyszami nudził się niepomiernie przy królewskim tronie. Kiedy jednak król, który z.

pałac pamięci - Onet.pl Blog

Na nadchodzącą katastrofę.
Mózg nie ma duszy, duszą zasiedlone jest ciało, traktowane jako abstrakcyjna, choć materialna całość wszystkiego co w nas łącznie nazywa się człowiek.
Dusza jest winna, że lekko sobie żywiciela traktuje. Przechodząc do wieczności, dusza ponosi więc skutki swojej lekkomyślności , dusza i trzej muszkieterowie, bijący się w nas o nas.
Wiara, rozum i ambicja płata figla mózgowi generowaniem poleceń.  Ani dobrych, ani złych. Nijakich w świetle zarządzającego. Koniecznych do natychmiastowego wykonania przez armię usłużnych nerwusów, bezdusznych neuronów.
Nie dziwota, że w.

Seaside


Wierzę też w to, że pielęgnacja miłości jest bardzo trudna, ale i najwspanialsza.
Wierzę i w tym wypadku to wcale nie jest wiara w cuda.

zatem dążmy do jedności :) najpierw w sobie a potem przez siebie,
nawzajem.


skomentuj (0)

trzej muszkieterowie

2009-03-19 20:05:16 >> trzej muszkieterowie

wczoraj poznałam jednego z nich
jest fantastyczny :)
fenomenalny
mądry, inteligentny, męski, elokwentny, zwyczajny
niesamowite jest to, że ktoś, kto jest fenomenem intelektualnym, mając tego świadomość potrafi zejść na płaszczyznę.

fajowi kryminalni - Onet.pl Blog

Rodziny nie utrzyma- zaśmiał się Zawada i obydwoje poszli na komendę….

Dzień minął bardzo spokojnie. Było w prawdzie jedno morderstwo, ale okazało się, że sprawa jest powiązana z dilerami i przejął ją wydział narkotykowy a więc nasi trzej muszkieterowie cały dzień męczyli się z papierami. Marek wyszedł trochę wcześniej pod pretekstem załatwienia jakieś sprawy na mieście jednak naprawdę przygotowywał niespodziankę dla Baśki….

Dochodziła dziewietnasta. Basia właśnie.