O czym chcesz poczytać na blogach?

Trzeci wymiar

Zbigniew DULEWICZ - Onet.pl Blog

Paru radnych i kuratorium bujające w obłokach nie potrafili tego zauważyć. Ja zauważyłem to już dawno. Jako pierwszy powiedziałem to publicznie i niezwykle głośno. Bo taka swołocz na nic innego nie zasługuje.
Nowość. Zorganizowano przez osoby trzecie śledztwo, które to nauczycielki odwiedziły mój dom, aby złożyć wieniec i pożegnać moją zmarłą Matkę. Swołocz skompromitowała się do reszty, bo argumentów do walki z porządnymi ludźmi już po prostu brakuje. Swołocz w szkole.W tym specjalnych - na zajęcia opieki świetlicowej lub zajęcia w ramach godzin przeznaczonych w ramowych planach nauczania do dyspozycji dyrektora szkoły, z wyjątkiem godzin przeznaczonych na zwiększenie liczby godzin obowiązkowych zajęć edukacyjnych, w wymiarze 2 godzin w tygodniu;
(art. 42 ust. 2 Karty Nauczyciela).

Godziny do dyspozycji dyrektora szkoły mogą być przeznaczone na:

   1. okresowe lub.

Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

Tej niezależnej  cywilnej prokuratury. To jak  ma wyglądać praca urzędnika państwowego na korupcji i lojalności?, dla wszystkich tylko nie dla Państwa, Obywateli i własnego sumienia? Struktury Mojego Państwa są  chore, a leczyć należy tą trzecią władzę, proponuje do obu Ludzi z Krakowa ( PP.Seremet i Gowin) zwrócić się do szefa Krakowskiego Forum w Obronie Godności i Jedności  Lokatorów Bezdomnych i Emerytów, pod adres 31-564 Kraków , Al. Pokoju 26/102. Pan Andrzej  Graniwid.

Wreszcie po 23latach wolnej Polski jest ślad pracy trzeciej władzy w państwie. Wiadomo, że chodzi tutaj o cały sektor wymiaru sprawiedliwości. Dla mnie i zapewne wielu jeszcze żyjących seniorów taki werdykt Sądu to totalny skandal za popełnione czyny przeciw własnemu Narodowi. WRON uzurpował sobie władzę.

"...Niebezpieczny Jak Dynamit ... Nadciągasz Jak Tsunami ..."

Kim ja jestem dzis :P..Pamietam kazdy dzien nie dam go nikomu.. "N.Kukulska-Zapomniec Ciebie" ...

pozdrawiam:*:*:*
skomentuj (0)
2004-08-26 02:06:40 >> ... Kiedy ja mówie "Trzeci" wy mówicie "Wymiar" / Żary - Odyseja - Trzeci Wymiar ...

... No Więć Byłam W ODYSEJI w Żarach :P na "Trzecim Wymiarze" Ach :* ... heh ... najpier jakiś koleś nawalał rymami czułam sie jak w 8 mili bez kitu wszyscy rece w górze :D no a potem Trzeci wymiar zaczoł nadawać ahh :* heh no.

MNA Crew i UAW Crew Rulezzz

Ja zostałem u mnie pooglądałem jakieś głupoty i poszedłem w kime to były dni powszechnie nazywane Piątkiem i Sobotą. Kończąc moją notę sorry że aż na tyle się rozpisałem. NARASKA
fokus-magik 2004-01-18 14:56:19
skomentuj (1)


Trzeci Wymiar

Trzeci Wymiar to jest wyczesany squad. Jak na razie wydaje mi się że nie będzie lepszego po Paktofonice oprócz tego. Mam pytanie do kręgu moich znajomych czy mają płytke tego Squadu jak nie to niech spróbują.

Miziaforum's Blog

Hej co sądzicie na temat tego artykułu ??

Stworzono wielkie kłamstwo, że idziemy ku europejskiej normalności. Tymczasem rządy Tuska odtworzyły PRL i to w najbardziej bolesnym dla ludzi wymiarze: państwa, które nie było w stanie dać sobie rady z przysłowiowym papierem toaletowym i sznurem do snopowiązałki – mówi w rozmowie z Faktem Rafał Ziemkiewicz, publicysta “Uważam Rze”

Ku Y – 7 ku- Q – 6 ws IŁ 76 ws – vs

mamy vs IŁ 76

czyli ….. versus IŁ 76

kość – czyli skull & bones – czyli 0 – czaszka i 11 dwa skrzyzowane piszczele

zatem 101 vs. IŁ 76

a teraz WWW – czyli 3 W – trzeci wymiar

zatem mamy całe rozwiązanie

WWW Zero lekkości i ogrom wysiłku.

Trzeci Wymiar ALEF 101 vs. IŁ 76

Alef Stern wiedział 4/10/ 2010 z trzeciego wymiaru.

Zatem jest to rozgrywka amerykańsko rosyjska.

Rozmowy Mirka i Teresy - Onet.pl Blog


26 maja 2011
Ignorancja - czy jest sposobem na wyjście z trzeciego wymiaru ?
I serce miało wpływ na nasz rozum..

[12:03:51] Mirosław : I tylko w ten sposób jest to możliwe. Z 2 powstaje 1. Scalamy się na zasadzie przemienności myśli ... jak helisa DNA

[12:04:10] Teresa : Amen
: Raduje się moje serce .. to jest 4 wymiar..

[12:05:18] Mirosław : Czuję Twoją radość. Twoja radość jest moją ...

[12:06:25] Mirosław : Czwarty wymiar!

[12:07:15] Teresa : Tak to jest 4 wymiar.. i tak dalej w niego wchodźmy .. coraz głębiej i głębiej.. bo to.