O czym chcesz poczytać na blogach?

Trzebnica

Trzebnica

RSS
czwartek, 03 maja 2007
Kto zna historię tego miejsca?

Generalnie bardzo lubię to moje miasto. "Niedzielne" spacerki to naprawdę niezwykła przyjemność. Ten dworek, pałacyk czy jak to zwał ma niezwykły klimat, ale nic kompletnie o nim nie wiem, czego oczywiście bardzo żałuję. Może ktoś mógłby coś o nim powiedzieć, a właściwie raczej napisać...

Aaa i jeszcze jedno przykre z tych jednak przyjemnych przechadzek - znów ponarzekam na władze - tak dużo zarzucano poprzednikom, że Trzebnica jest brudna, ale niestety nic w tej kwestii się jeszcze nie zmieniło... Zdjęć śmieci nie będzie, bo aż wstyd, a to co można w lesie bukowym napotkać to już wogóle nawet opisać się nie da... 

22:19, dtr55100 , Trzebnica - Zabytki
Link Dodaj komentarz »
Przyjazny urząd

Chwała naszym urzędnikom, że chcą być dostępni także dla osób, którym trudniej niż innym dostać się do ich wrót. W naszym Urzędzie powstaje podjazd dla osób.

WroGeo@WroNBA

wrogeo , 32. edycja WRONBA
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 listopada 2010
Wronba.pl: "W pojedynkę meczu wygrać nie można..."

"Zawodnicy BC Trzebnica (czarne stroje) nie potrafili zatrzymać Grzegorza Osady (z piłką). Zawodnik WroGeo rzucił 16 punktów, ale właściwie tylko on podjął walkę z rywalami. W pojedynkę meczu nie można wygrać, zatem WroGeo poniosło pierwszą porażkę.
...
Natomiast w grupie C mianem niepokonanych wciąż mogą poszczycić się zawodnicy BC Trzebnica i Goliszek Podłogi. Koszykarze z Trzebnicy po ciężkim meczu okazali się nieznacznie lepsi od WroGeo, a Goliszek Podłogi bez większych problemów wygrał ze spadkowiczem, Gen. W następnej kolejce już tylko jeden zespół w grupie C będzie miał komplet zwycięstw na koncie, bowiem w bezpośrednim starciu zmierzą się... Goliszek Podłogi i BC Trzebnica."

tymi słowami 5. kolejkę grupy C 2.ligi podsumowała redakcja serwisu Wronba.pl

12:49, wrogeo , 32. edycja WRONBA
Link Dodaj komentarz »

badanie kierowców trzebnica - fotoblog

badanie kierowców Trzebnica

czwartek, 17 lutego 2011 15:22:11 | Kategoria: brak kategorii
Komentarze (0)
tagi: badanie kierowców trzebnica

Jestem kierowca zawodowym, ktory ma co jakis czas przeprowadzane specjalne badania. Jest to potrzebne, by moj pracodawca wiedzial, czy nadaje sie do tego zawodu. Sam rowniez chce wiedziec, czy wszystko jest ze mna w porzadku. Badanie kierowcow Trzebnica jest obowiazkowe dla wszystkich, ktorzy zdaja na prawo jazdy. To wyklucza osoby, ktore nie moga prowadzic pojazdow. Dobrym przykladem moga byc daltonisci, ktorzy nie rozpoznaja koloru zielonego i czerwonego. Oni nie moga prowadzic pojazdow mechanicznych. To samo dotyczy osob z bardzo duza wada wzroku. Badanie kierowcow Trzebnica, ktore przechodze co roku ma za zadanie wychwycic zmiany zdrowotne, ktore moga wplywac na moja prace. Moze to byc pogorszajacy sie wzrok, problemy ze stresem, zbytnie przemeczenie lub inne choroby, ktorych wczesniej nie mielismy. Dla zawodowego kierowcy to powazne zmartwienie, bo co innego ma robic? Normalni kierowcy nie przechodza takich badan, lub przechodza je okresowo..

Wygodny dom

Serwisach ogłoszeniowych to najszybszy sposób dotarcia do potencjalnych najemców. Każdego dnia pojawiają się nowe, atrakcyjne oferty wynajmu mieszkań Warszawa.
Więcej »

Tagi: mieszkania do wynajęcia Warszawa oferty wynajmu mieszkań Warszawa
12:23, tora102
Link Dodaj komentarz »
Podłogi drewniane Szczecin
W takiej kategorii jak podłogi drewniane Szczecin zajmuje jedną z czołowych pozycji. A dzieje się tak dlatego, iż oferta obfituje przede wszystkim w jakość materiałów i wykonania. Jest to firma solidna i profesjonalna, która zapewni satysfakcję z użytkowania na bardzo długie lata.
Więcej »

Tagi: podłogi drewniane Szczecin podłogi Szczecin
12:17, tora102 , Dom
Link Dodaj komentarz »
Mieszkania Trzebnica
Nowe mieszkania Trzebnica w ciekawie usytuowanej.

ulcia3000.blog.interia.pl

19202122
23242526272829
30
LiczniK PotworkóW
PotworkóW oglądających było
 
1683
PotworkóW piszących było
 
330
PoworkóW piszących w KsiędzE GoścI było
 
12

O mnie
ulcia3000
19
,
Trzebnica
Słówko o mnie

M.już nie mogę Cię KOCHAĆ!

W.Disneya;rysowane piórem...a właściwie ołówkiem,następnie piórem


To jest "nieudana" Pocahontas...
To "Mulan"...
"Śpiąca Królewna"...

Nala...
Simba...
Madzix...
czytaj więcej

Fisis 11/01/2007 18:41:25 [komentarzy 2] A co Ty o tym wszystkim sądzisz?

Boję się o NAS!!

Tęsknota spowija moje myśli
Otula moje marzenia
Jesteś w moim sercu nawet wtedy...
Gdy Cię przy mnie nie ma...Ty dalej niczego nie rozumiesz!!W tych notkach jest mowa o Tobie!!
Nie wiem ile tam będę...
BOJĘ SIĘ O NAS!!rozumiesz??

Fisis 9/01/2007 20:50:05 [komentarzy 1] A co Ty o tym wszystkim sądzisz?

Zagubiona...

Tyle spraw na głowie...
Tyle tego wszystkiego...Wyjazd do Trzebnicy przesunął się na 8 lutego :( :( :( ... 18 stycznia jadę do Lwówka na komisję.