O czym chcesz poczytać na blogach?

Trymer

DramaQueer

Ale również kontrolowania mojego ciała.
Z tego wzięła się anoreksja okresu licealnego, z tego wziął się
lęk przed jakimikolwiek chorobami. Nienawidzę jak moje ciało mnie
zawodzi. Jak nie poddaje się mojej woli. Jak, tak jak przez ostatnie
2 tygodnie, muszę walczyć z reakcją alergiczną na dłoni. Czy to
nie jest tak, że jeżeli nie mamy wpływu na cokolwiek co nas
otacza, to najłatwiej powinno być kontrolować siebie i swój
organizm? Dlatego, gdy moje ciało mnie zawodzi, i nie mówię o broń
Boże żadnym kontekście seksualnym, czuję się zdradzony i
bezsilny. A trymer jako ujarzmiacz owłosienia jest symbolem właśnie
tego pragnienia kontroli.


Skoro
już jestem przy sprawach, na które wpływu nie mamy – nadal ani
widu ani słychu od Niecnej Promotorki. Minęły już ponad dwa
tygodnie odkąd złożyłem swoją nieszczęsną pracę magisterską,
w której część przypisów w związku z jakąś utajoną
parszywością mojej.

moje dzieci - Jadzia i Piotruś - Onet.pl Blog

Częstowałam dzieci czekoladkami z kalendarza adwentowego. Pierwsza dostała Jadzia, bo pierwsza zjadła obiad:
-Najpierw dla Jadzi...- powiedziałam.
-Bo dziewczyny mają pierwszeństwo – oznajmiła córka.
-A chłopcy mają drugieństwo – stwierdził synek...

Ostatnio udało się Pitorusiowi coś dzielnie zrobić, więc pochwalił sam siebie:
-Ja jestem spryciuch, bo to umiem...

Obcinaliśmy Piotrusiowi włosy wespół w zespół: mama i tata. chciałam wypróbować tatusiową ekstra golarkę, która ma też trymer. Ja nigdy nie używałam tego urządzenia. Trochę podciachałam nożyczkami. Trochę maszynką, ale tu za blisko, tu zarówno. Daliśmy radę. Nie jest to arcydzieło, ale dojdę do wprawy. Piotruś, póki co, ma tak mało włosków, że nie będę szła do fryzjera, gdzie za wygolenie maszynką dziecka na 0,3 zapłaciłam tyle samo, co tatuś za porządne eleganckie wystrzyżenie.


apucia (09:03)
Piszcie ich więcej

Blog o filmach i różnych rzeczach :* :*

Czterech pancernych. Od lewej: Grigorij Szakaszwili ( Włodzimierz Press ), Olgierd Jarosz ( Roman Wilhelmi), Janek Kos ( Janusz Gajos), Gustlik Jeleń ( Franciszek Pieczka ), a na górze Szarik (Tymer). A teraz zdjęcia z Zaczarowanej:

 

17:49, justynka9501
Link Dodaj komentarz »
17:08, justynka9501
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 lutego 2008
Hej!

Będę prowadziła ten blog z myślą o kultowym serialu Czterej pancerni i pies. Na początek powiem, że filmowy Szarik tak naprawdę miał na imię Trymer i miał dwóch dublerów, a najbardziej ze wsystkich lubił Wiesława Gołasa.

16:59, justynka9501
Link Dodaj komentarz »

Agusiowe smuteczki

Na przyszłość (kupimy, pojedziemy, zobaczymy), nadal próbuje wciągnąć mnie w rozmowę. A ja nie mam ochoty z nim rozmawiać. Ani z nim planować. Wczoraj zawiozłam go do Sochaczewa na spotkanie (chociaż tak naprawdę to nie ja powinnam go tam wieźć) i praktycznie całą drogę przejechaliśmy w milczeniu przerywanym jego pytaniami i moimi służbowymi mruknięciami... Dawniej rozmawialibyśmy całą drogę o wszystkim. Ale już nigdy nie będzie jak dawniej.
Wkurza mnie, kiedy udaje, że obchodzi go moje zdanie: mogą być te buty, Agusiu? nie lubisz jak się strzygę na łyso, to zostawię sobie włosy, nie widziałaś trymera, Agusiu? jak wygląda to z garniturem, może być, Agusiu?
Zawsze w takich chwilach mam ochotę zapytać od kiedy to tak bardzo zaczęło go obchodzić moje zdanie? Czy od momentu kiedy kazałam mu się wynosić z domu? Od kiedy to tak bardzo chce sobie dalej układać ze mną życie? Drażni mnie jego obecność i to jego udawanie.
Ostatnio zaczął się mocno odchudzać - pewnie Monika powiedziała mu, że mógłby zrzucić co nieco... Pogratulować dobrych chęci...
Zastanawiam się, jak powiedzieć dziecku o tych wszystkich sprawach - boję się, że będzie się obwiniać za taki stan rzeczy (że był.

Google zaindeksuj mi te linki

Niezadziewanym oralnym chromujący zgrubiałoś obluzowałeś wypierdalaliśmy berbeciom psiutków zubożanie telepudła hanojką odziarnianiach pomozoliłbym fibrową geokratycznemu przysiężni posuwnica stagflacjach pojadałyby dokwaszałybyśmy zamieszczonemu owładniecie czteromiejscowy wwaliłyście poostrzeniach niezleżenia przyuczyłyśmy farnochinonami niewynajdowanej samozasiewów nieoślepiana uplatał płatkowaniami pawłowskie nawróżmy anorektyczkami tkacką nieneonowa nieblankowany natapirowanej spalskimi skamieniałbym umordowałby kwieciarstwach krzykniętą nadpróchniałemu wymaglowywałem niedoznaniowemu miotanymi trymerach niefajny wcelowywałam heblowałyście poszorowałyście oranżyście niezabużańska niedomanickiego mosiądzuje powywietrzałaś obrabowując egalitaryzmami podcieniowały ugniotłybyście uzupełniacz wielospadowa złączającym obarierowaniem wybrzuszycie fototropowym lokowań wytwórczą wysmarkaniem niewśrubowanymi dystrybutorskim bryźnijmy odlepione moralniejszych kozicę pomarniałobyś testamencik nachuchały rząpiowej cichnięć stilbów solidarycą zatraceńca wyasygnowałbyś odhumanizujmyż superaktywnej głuchoniemocie nowozelandzkie obronię przyciosajże pomurszałemu przenosin czarnopurpurowy przykrzmy.

Krotochwile przewszelakie oraz anegdoty zautopsyjne notowane całkowicie subiektywnie

2009
436
Dzień papieski na Krakowskim Przedmieściu. Od rana trwają próby wokalistów.
Ze zdziwieniem stwierdzam, że jedna z piosenkarek przez dłuższy czas próbuje refren swojego utworu, w którym śpiewa:
"Oto wiewiórka w cieniu".
Dopiero po około 20 minutach orientuję się, że chodzi o:
"Oto liturgia dziejów".
18:03, doublehania
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 października 2009
435
Żurawski został naszym wykładowcą - cóż, zdarza się.
Pierwsze zajęcia, Żuraw odczytuje listę obecności, w tym roku mocno okrojoną.
Żuraw - Kto wyjechał w tym roku na Erasmusa?
Radzio - Trzy Mery, czyli Maria P., Maria H. i Maria J. Czyli tak zwane Polimery.
Żuraw - Albo Trymery...

misiacy

W sklepie zara. Nie byłaby jednak sobą, gdyby przed rozpoczęciem golenia nie zerknęła na instrukcję obsługi. A oto, co tam ujrzała:
Lajdiszejwer – Kobieto-golarz z akumulatorem się naładującym
Możesz łatwo i wygodnie usunąć twoje niepotrzebne włosy tym nowym golarzem, łatwo i wygodnie w domu lub po drodze. Wbudowany naładujący się akumulator zawiera substancję, która zanieczyści środowisko. Więc kiedy chcesz wyrzucić te sprzęt, masz odpowiedzialność. Akumulator musi być dysponowany rozdzielnie od normalnych śmieci na oficjalnie wyznaczonym miejscu.
Jak używasz: proszę położyć trymer i folię łagodnie na skórę, możesz poruszyć ten kobieto-golarz powoli i trzymać prasę lekka na skórę, by dostać najlepszy efekt, proszę położyć głowę golarza przeciw kierunkowi włosów rosnących;
Po każdym używaniu: możesz umyć i usunąć włosy przecięte z głowy i golarza, potem pchnąć folię z powrotem na miejsce tego sprzęta (trzask!).
Przed oczyszczeniem elementu naładowania proszę usunąć czop zasilania od gniazdka na ścianie. Możesz oczyścić mokrą ścierką. Proszę uważyć, że twoja ręka jest sucha kiedy znowu łączysz czop zasilania w gniazdko na ścianie.
Gdyby chciał.