O czym chcesz poczytać na blogach?

Trwała

WroGeo@WroNBA

TKKF Razem Wołów: Kubik 10(1), Szumilas 9(1), Osyra 6, Kuriata 3, Orłowski 3, Obolewicz 2, Mrozek 2 

22:14, wrogeo , 34. edycja WRONBA
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 października 2011
Terminarz 34. edycji

15-10-2011 16:45 TKKF Razem Wołów - WroGeo (HALA SSP 72 - Wrocław, ul. Trwała 19)

30-10-2011 19:30 Golden Play Club - WroGeo (HALA SSP 72 - Wrocław, ul. Trwała 19)

06-11-2011 13:00 Prawo Bronxu - WroGeo (HALA 9 LO - Wrocław, ul. Piotra Skargi 29/31)

26-11-2011 20:45 Rogalik Środa Śl. - WroGeo (HALA SSP 72 - Wrocław, ul. Trwała 19)

03-12-2011 20:45 The Krizar's BSK - WroGeo (HALA SSP 72 - Wrocław, ul. Trwała 19)

10-12-2011 18:15 Militaria.pl Shooting&Outdoor - WroGeo (HALA SSP 72 - Wrocław, ul. Trwała 19)

14-01-2012 17:00 Kantor Plex - WroGeo (HALA 9 LO - Wrocław, ul..

Andrzej Chłopiec z Bidula - Onet.pl Blog

Gdy pedagog wypowiedziała jego imię,Andrzej przepięknie się do mnie uśmiechnął, jego czarne oczka rozbłysły niczym dwa reflektorki,a na policzkach zauważyłem dwa dołeczki.Tego widoku nie zapomnę do końca życia.
W tym momencie już wiedziałem że moje pierwsze spotkanie z Andrzejem,a właściwie to już drugie,będzie trwało długie lata.
Gdy pedagog skończyła przedstawiać mi rodzeństwo,podszedłem  do każdego z dzieci, podając dłoń przywitałem się.
Dzieciaki miały mega tremę i nie bardzo wiedziały co mają mówić.Nie będę ukrywał,ale ja również byłem w podobnym stanie jak i te dzieci.
Byłem bardzo bardzo szczęśliwy,nareszcie zrealizowałem swoje marzenie.Tyle lat pragnąłem to zrobić,w tym roku udało się, i bardzo z tego się cieszę.
Nasza wspólna rozmowa z dziećmi trwała kilkanaście minut.

Stronka dla fanów Michała Winiarskiego i siatkówki... - Onet.pl Blog

Świata-Bułgaria.

Zwyciężyliśmy 3:1 tak jak w Japonii.

  

Pierwszego seta rozpoczęliśmy od kilkupunktowej przewagi, ale w jednym ustawieniu uciekło nam kilka punktów (chyba 5) i Bułgarzy doprowadzili do remisu, a później do przewagi. Nie funkcjonował nasz blok i nie potrafiliśmy wyprowadzić skutecznej "kontry". Seta zakończył Sebastian Świderski , który zmienił wcześniej Piotrka Gruszkę. Uległ Bułgarowi i nie przyjął poprawnie ostatnich piłek.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy, którzy grali bardzo silną zagrywką. Polacy jednak doprowadzili do remisu 3:3 i od tej pory walka trwała "punkt za punkt". Na pierwszą przerwę techniczną nasi reprezentanci schodzili z jednopunktowym prowadzeniem. Z upływem czasu Polacy grali coraz lepiej w obronie i powiększali przewagę. Kiedy nasi reprezentanci prowadzili 10:7 szkoleniowiec Bułgarów Martin Stojew poprosił o pierwszą przerwę. Pomimo tego Polakom udało się utrzymać przewagę i po drugiej przerwie technicznej wygrywali 16:12. W dalszej części gry coraz lepiej grał Wlazły i przewaga naszych zawodników rosła. Coraz lepiej funkcjonował także polski blok dzięki czemu prowadziliśmy już 19:14. W końcówce walka trwała punkt za punkt, skutkiem czego Polacy wygrali tego seta.

Give me a reason. Why would you want me to live and die Living a lie. You were the answer. All that I needed to justify, justify my life... - Onet.pl Blog

Się.
Dziewczyna pokręciła głową. Właściwie cały czas szli prosto, ulicą. Było już nieco chłodniej, słońce schodziło coraz niżej. Po ulicach chodziło już więcej ludzi. Powoli zbliżał się wieczór, ta pora dnia, kiedy wszyscy wyjdą z domów. Uśmiechnęła się na samą myśl o tych tłumach przemieszczających się ulicami Madrytu.
- O czym myślisz? – Zapytał Pedro i chwycił ją za rękę.
Nie wyrwała dłoni z uścisku. Dobrze się czuła, kiedy ją trzymał. Była to dziwna sytuacja, zawsze denerwowało ją, gdy ktoś trzymał ją za rękę. Teraz nie. Zupełnie jej to nie przeszkadzało, wręcz chciała, żeby ta chwila trwała jak najdłużej.
- Sama tego nie wiem… O wszystkim i o niczym, na raz…
- Często mam tak samo – przerwał na chwilę, a na jego twarzy pojawił się szczery uśmiech - Pamiętasz, co mi kiedyś obiecałaś? – Zapytał, patrząc na nią kątem oka.
- Nie – pokręciła przecząco głową i spuściła wzrok, zastanawiając się, o co mu chodziło.
- Miałaś mi powiedzieć, o swoich planach.
W tym momencie się zatrzymał. Dziewczyna musiała zrobić to samo. Stanął prosto przed nią. Patrzył się prosto w jej oczy.
- Nie teraz – odpowiedziała wymijająco i spuściła wzrok.
Nie chciała, żeby.

Colour Tricks – koloryzacja włosów według Jimmy'ego

Eksperymentowałem z kolorem, zbierając doświadczenie w bardzo dużej, renomowanej firmie fryzjerskiej. Wtedy było mniej salonów niż dzisiaj, ale te pojedyncze były większe. W moim pracowało około 15 mistrzów i fryzjerów. W ciągu dnia do zrobienia mieliśmy ponad 20 trwałych ondulacji.

Ten intensywny okres w Londynie był początkiem mojej fascynacji koloryzacją. Szybko spostrzegłem, że kolor nie powinien służyć jedynie „zakrywaniu”. Powinien być istotnym elementem wyglądu, dobrany tak, by pasował do urody i osobowości. I czy jest to Paryż, Wrocław, Warszawa, Kluczbork czy Opole fryzjer powinien, trwała jest wspaniałym rozwiązaniem dla dzisiejszej, nowoczesnej kobiety. Należy jednak pamiętać, że ma swoje plusy i minusy.

Co przemawia za, a co przeciw?

ZA: przy trwałej jest więcej objętości i mniej pracy z włosami. Można zrobić fryzurę nawet kiedy nie ma się czasu. Czasem można odpuścić sobie mycie włosów. Kobiecie z trwałą może też zawsze liczyć na pomocne porady fryzjera, szczególnie tego, który pracował z jej włosami.

PRZECIW: przy trwałej włosy szybciej wysychają. Jeśli chce się mieć proste włosy jest to czasochłonne. Trzeba włożyć dużo pracy,.

i o co chodzi - zapytała papuga... - bloog.pl

I smolistym . Usiadłam zaspana pod Belwederem , zajarałam i kafffa do mnie przyszła na nogach Gospodyni . Dokonaliśmy zgromadzenia narodu kieleckiego i z centralnej Polski . Owszem mogliśmy sobie pojechać gdzieś . Przyznam , że Malutka nas wręcz wyganiała , tłumacząc , że obiad będzie gotowała . Trele morele , zygu zygu - w necie Chciała pograsować.

Rodzynek , Karol , Gosia ( córa) i ja , pierwszy popas uczyniliśmy we młynie w Morawicy . Ślicznie odrestaurowany zabytkowy młyn wodny .
         
                 

debata Rodzynka z Karolem trwała - co ze mną dalej zrobić ? Zabrać w daleką drogę , czy utopić ? Odpowiedź była tylko jedna i Rodzynek ostawił mnie na pastwę losu , to znaczy na pastwisku ....
 
                 

          
Zapłakana pomachałam oddalającym się pobratyńcom . Jednak po pewnym czasie dogoniłam , uczepiłam się Karola , pode nogi chyciłam i błagałam coby mnie pobrał w świat daleki