O czym chcesz poczytać na blogach?

Trudne sprawy

Moj swiat -zycie codzienne - Onet.pl Blog

Skwronek wstaje bladym switem ,i uwaza to za normalne.My w wiekszosci moglibysmy sobie pospac- nie mozemy.Ja ostatnio wylaczylam sie calkowicie z zycia domowego.Nie ogladalam telewizji,nie wlaczalam komputera,tylko sobie spalam.Oczywiscie,ciagle byly do mnie sprawy nie cierpiace zwloki,ale ja to kolokwialnie mowiac-zwyczajnie olewalam.Wytrzymalam bez jedzenia/tylko pilam/48 godzin.Dzis postanowilam z tym skonczyc ,ale musze przyznac ze dobrze mi zrobila ta chwilowa izolacja i glodowka.Czuje sie zrelaksowana i.

Napisal mi pelne slowa tej piosenki.To piosenka spiewana glownie na Slasku -proste slowa,prosta melodia,ale jakie wrazenia niesie z soba..Podziekowalam mu bo bardzo naprawde sie ucieszylam.Takie to blache sprawy zaprzataja moja glowe.Sa i rzeczy dosc powazne trudne,ale jakos tak trudno mi o nich pisac.Mysle ,ze na to przyjdzie jeszcze lepszy czas ,kiedy troche opadna emocje..

Dzisiaj prasa przyniosla informacje ,w sprawie tej afery z sola.To bardzo szkodliwe bylo uzywanie tej "soli wypadowej" dla.

Sen Półmroku. Idąc Przez Mgłę. Wybaczenie - takie trudne słowo - Onet.pl Blog

2012
NKNKU
Dzisiaj. Hmm... Około 4,5h snu. Lecz gdy wstałem 2 minuty i przeszło zmęczenie. Idę załatwić sprawy. Potem 2h rozmowy z znajomymi. Powrót. Wbijam na kompa. Gram trochę.
Rozmowa z znajomym.
Najpierw rozmowa o szkolnictwie. Potem o Przyjaciółce. o tym co było, trochę rozważań. W sumie sporo nawet...
Dalej pranie. Potem obiad. Hmm. Co.
"kamienne serce". I tutaj też chodzi o coś więcej niż sama przenośnia tych słów. Hmm... Co w sumie. Co z tym wszystkim. Przemyślałem, podjąłem w końcu trudną decyzję. Opartą o wiele dni, o wiele słów, o wiele emocji. Lecz widzę jak to jest trudne. Będzie bardzo trudno... "każdy nowy dzień pozwala prosto stać... Więc czemu tak trudno żyć". Właśnie. Każdy dzień coś nowego przynosi. I to są różne sprawy, elementy, itp.
Ech... Żyłem czymś... To mi wiele dawało. Lecz "nie ma.

Blog Olusiuni

Długo i szczęśliwie, Pan Panna powinien stać się bardziej towarzyski i bezpośredni, Pani Wodnik musi nauczyć się porządku i odrobiny samodyscypliny. Dwoje intelektualistów. Chłodny i zdystansowany Pan Panna oraz niechętnie angażująca się w sprawy miłości Wodniczka niezwykle rzadko tworzą uczuciowy związek. Obydwoje potrzebują gorętszych i bardziej emocjonalnych partnerów. Rzadko więc zdarzają się małżeństwa w tej konfiguracji znakowej, a jeśli już to raczej z rozsądku..Poglądy. Łatwo zdobywa uznanie, a nawet popularność.

Koń jest bardzo towarzyski i ma poczucie humoru, które pozwala mu wybrnąć z wielu konfliktów i trudnych sytuacji. Lubi ciężko pracować
i chętnie angażuje się w trudne sprawy. Wyznacza sobie wielkie cele
i z poświęceniem realizuje swoje zamiary. Szybko się uczy i chętnie zdobywa nowe umiejętności. Zawsze wie, jak ubić korzystny dla siebie interes i bez trudu dociera do wpływowych i ważnych osób.

Captain Blog

Za tym stoi i dlaczego to właśnie kucyki robią taką furorę?
Dlaczego nie smerfy, gumisie albo choćby pszczółka maja? Dlaczego akurat kucyki?
Na to pytanie trudno odpowiedzieć.

Niektórzy twierdzą, że w tych filmach animowanych twórcy zamieścili bardzo wiele różnych odniesień do popkultury, gier, filmów czy.

(0)
Tagi:
  • trudne sprawy dariusz
Autor(ka):
captain139