O czym chcesz poczytać na blogach?

Tropical island

niesforna matka

niedziela, 08 maja 2011
jestem tropikalnie wyczerpana :)
witaj blogasku

byłam z dziećmi w tropical island pod berlinem. po pierwsze primo, moje dzieci nigdy nie były za granicą. nie jest to oczywiście żaden przeważający argument. ja byłam pierwszy raz we francji jak miałam 14 lat. wtedy też po raz pierwszy w życiu widziałam hipermarket... Jesu jakie to było przeżycie!.

Blog zuzek444

Doczekał.wczoraj był pogrzeb....jutro cos dodam papa

Komentarzy: 6 tropical island piątek, 17 grudzień 2010, 19:42 posłuchajcie:nasz nauczyciel historii organizuje wyjazd koło berlina do tropical island.jest tam prawdopodobnie extra.tam czujesz się jak był na morzu północnym.są tam drzewa,latają prawdziwe ptaki jest prawdziwy piasek.a zresztą obejrzyjcie filmik i foty.

Michał Wiśniewski i Ich Troje - Onet.pl Blog

ania solo
ania jutro biedzie w dzień dobry tvn. opowie o wizycie z córeczkami w tropical island
ichtroman
skomentuj

. - bloog.pl

On taki nOOO... debilowaty ;P. Jeszcze jak sie dowiedziała, ze po dzwonku Adam za mnie krzesło podniosł ;PPP. hEh ;D
   Czwartek to wgl dużo się działo!!! Moja siostra wstała o 5:27 rano! Bo jechala z kółkiem tanecznym do Niemiec na Tropical Island. A ja do szkoły ;P. Szkoła jak szkoła, a po niej z Qmpelą do babci Agi. I do mnie. Chwilkę. NeXt wzięłam psa na smycz i z nim poszłyśmy do parQ. Aaa... jeszcze po drodze kupując lody ;). Nachodziłysmy sie ;]. I po nachos ;). Ja do sklepu, a Aga z psem czekała ;D. I.

. - bloog.pl

Jesteście kochani! Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale zamierzam dawkować sobie bloga. Przyjemnościami trzeba się delektować a nie połykać je w całości! Moje ferie się już kończą. Nie były jakieś za specjalne. Połowe przechorowałam. Ja to mam pecha. Na Tropical Island było bardzo fajnie! Zjechałam z najszybciej zjeżdżalni w Europie, przez co jestem teraz strasznie poobijana. Zjeżdżałam również na innych naprawde super zjeżdżalniach. Cały dzień praktycznie spędziłam w basenie - uwielbiam wodę! Nie cierpie tylko moich.