O czym chcesz poczytać na blogach?

Tron dziedzictwo

Argenion's World

Blee) i epizodyczne rola aktora Zuse. No i ta muzyka, ach miód dla uszu… Wielkie dzięki twórcom za ten film. Uważam go za jeden z lepszych spośród komercyjnych tworów tego roku. Luz i swoboda i ta muzyka. Dlaczego nie słyszy się jej w radiu?? Pozytyw.

Argenion poleca: Tron Dziedzictwo

Kuchnia słodko-kwaśna

23:34, slodka-i-kwasna
Link Komentarze (6) »
środa, 09 lutego 2011
Tron: Dziedzictwo / Tron: Legacy (2010)


Film dla tych, którzy potrafią docenić techniczne aspekty projekcji i przeboleć żenujące momenty scenariusza;)

 

Plusy:

+ DŹWIĘK! A przede wszystkim fenomenalny montaż.

...są momenty, gdy wyobrażam sobie życia lepszego fragmenty...


Jutro czekają mnie 3 sprawdziany na które kompletnie nic nie umiem ;/
Nie miałam weny do nauki ;// troche lipa ;|
No ale na razie się tym nie zamartwiam aż tak bardzo bo mam bardzo dobry humor (ja chce jutro taki sam!).
Wczoraj wieczorem, kiedy już tak sobie leżałam w.
Że to początek dobrego roku ;>

Byłam z rodzeństwem i chłopakiem mojej siostry w kinie i w Mc’Donalds.
W kinie poszliśmy na dwa seanse xD pierwszy film to pt. „TRON: Dziedzictwo 3D” – film podobał mi się…był nawet ciekawy, interesujący. Choć oglądanie go w 3D nie buyło najlepszym pomysłem ;/ Było w nim bardzo mało efektów 3D..

Warsztat

Dziad cmentarny. 2010-10-24 Zbieramy  dupe w troki. Ino szybko. Zanim kawę inkę dopiją przeliczne rodziny ofiar. Nie prawdaż kochanie że słowo "rodziny" kojarzy się tylko z jednym. klepanym na okrętkę ostatnio? Jako że. Komentarzy: 1 TRON Dziedzictwo 2011-01-21

.

Blog PamietnikKobiety

Że twórcy pokusili się dopisać rozdział, w zasadzie zakończonej historii, ze względu na o wiele większe możliwości w dziedzinie efektów specjalnych (oraz zgarnięcie przy okazji wielomilionowych sum). I tak w kinach pojawił się, uwaga werble: pam param pam pam pam: Tron. Dziedzictwo. Oczywiście w 3d, bo przecież już nikt nie ma ochoty na przyziemne 2d (taki mały sarkazm, bo oczy potrafią od tego cholerstwa boleć, że hej!).
Pamiętam, że jako dziecko byłam pod wrażeniem filmu i teraz z przyjemnością wybrałam się do kina. Przyznaję, efekty.

johnnydeppkapisz

W 1933 roku, w alternatywnej rzeczywistości, w której Reformacja nie doszła do głosu. Inkwizycja szaleje, a Kościół dzierży władzę w Europie i zdominowanych przez misjonarzy koloniach.

Autorami scenariusza projektu są Brian Klugman i Lee Sternthal, współtwórcy przeboju "Tron: Dziedzictwo". Istnieje prawdopodobieństwo, że Johnny Depp zagra w filmie.

Komiks "Rex Mundi" Arvida Nelsona i Erica Johnsona był publikowany w latach 2003-2009.


To po prostu Johnny Depp!!!

POROZMAWIAJMY O PANU JEZUSIE CHRYSTUSIE! Napisz do: RLCh, Fabryczna 18, 98-400 Wieruszów, Polska

Do Tymoteusza: ”Przypominam ci, abyś rozniecił na nowo dar łaski Bożej, którego udzieliłem ci przez włożenie rąk moich. Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, lecz mocy i miłości i powściągliwości” (2 Tym. 1,6.7), Jak smutno będzie, gdy będziemy musieli pojawić się przed tronem sędziowskim Chrystusa ze zmarnowanym darem, który przyniósł mało owocu, podczas gdy Pan oczekiwał od nas dużo i coraz więcej owocu.

  g) Używanie naszych ziemskich dóbr.

Ludzie są dziwni: albo z pieniędzy czynią sobie bożka, albo uważają, że są one za.

Posadzi ich na 12 tronach (Łuk. 22,28.30).

“Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami… Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na moim tronie” (Obj. 2,26; 3,21). Jeśli z Nim wytrwamy, z Nim królować będziemy (2 Tym. 2,12).

  c) Dziedzictwo.

“Słudzy, bądźcie posłuszni… cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie jako dla Pana, a nie dla ludzi, wiedząc, że od Pana otrzymacie jako zapłatę dziedzictwo (Kor. 3,22-24). Dziedzictwo obiecane jest wszystkim, którzy “są uświęceni” (Dz. Ap. 20,32). A.