O czym chcesz poczytać na blogach?

Trolling

just for me the church bells rang

Wykład. albo mogłabym mu wcisnąć jakąś durną feministyczną odezwę do narodu pod tytułem "kobiety są ciemiężone i głupie, bo robią to wszystko po to, żeby się podobać facetom i to jest obraza mojej feministycznej piramidy wartości, a w ogóle to bagnet na broń i na barykady!", co by mogło być w sumie nawet zabawne; patrzeć na te wydłużające się w zdziwieniu twarze. a zastygłe w konsternacji twarze to jeszcze nic, gdybym miała szczęście to mogłabym usłyszeć jakiś płomienny monolog mający na celu uzmysłowienie mi, że błądzę w swoim feministycznym zacietrzewieniu. a ze mnie taka feministka (w dzisiejszym, wypaczonym znaczeniu) jak z koziej dupy trąbka. trolling w czystej postaci.
zamiast tego miałam ochotę powiedzieć mu tylko, że to, że jest niski i ma na tym punkcie wyraźny kompleks to jeszcze nie wskazanie do tego, żeby nagle kobiety przestały nosić szpilki, a w ogóle to jego rozumowanie można o kant dupy potłuc. no, polityka to by ze mnie nie było, jestem zwyczajnie zbyt leniwa na wciskanie komuś mojego punktu widzenia i bronienia go jak niepodległości. myśl co chcesz i tak długo jak nie zapałasz nagłą żądzą udławienia mnie własnymi teoriami żyjmy w zgodzie, prowadźmy dialog, nie przeszkadzajmy sobie albo odejdź w pokoju i nie zabieraj mi tlenu. jeśli zaś taką żądzą zapałasz to tym bardziej.

SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Haseł na rzecz ochrony środowiska, choć ma ku temu dużą okazję (w jaki sposób wymarły kobiety w rzeczywistości wrogów, jak nie od jakiegoś zatrucia toksycznego? ).

Wśród wątków u przeciwników warto odnotować scenę z Mykage Towano, który uwięził w klatce Kagurę. Sposób, w jaki ukazuje jemu walki z ciepiącą Mikono, nasuwa sytuację z Genesis. Chodzi o epizod, w którym Apollonius jest przykuty za skrzydła do krzyża, a Celiane leży na Ziemi z wyciągniętymi nad nią broniami Mrocznych Aniołów. Kolejny akt potwierdzający, że Mykage Towano to reinkarnacja Toma, Kagura to wcielenie Apolla, a Mikono to Sylvia? A może raczej następny trolling w wykonaniu Shoji Kawamoriego?

Najwięcej emocji, jednak przynosi sama walka. W dodatku są to sprzeczne uczucia, które opierają na jednym pytaniu retorycznym “Co ja oglądam?”. Niedorzeczność idei, która mówi, że wystarczy zrobić striptiz, aby pokonać wroga, totalnie gwałci umysł odbiorcy. To jest tak niesłychanie głupie, w dodatku zawstydzające, za to… BARDZO ZABAWNE. Coś takiego mógł wynaleźć i w miarę “rozsądnie” przedstawić człowiek, który stworzył Macrossa – anime, w którym wrogów “pokonywano” gwiazdami POP. Jak to mówił reżyser Super Dimension Fortress Macross –.

Parafraza parafrazy - Onet.pl Blog

Znane ze strony, która budzi niechęć, czasem złość, czasem śmiech.
Bo głupota często jednak śmieszy, cokolwiek innego by o niej nie powiedzieć.
Zajęci jesteśmy...mamy swoje życie realne. Wszystkich naszych parafrazowiczów trochę przepraszamy, a tych co wpadają tu brudzić, może miotłą wygonimy. Najpierw musimy poczytać, co tu się działo.
Teraz zamieszczamy tekst Oliwki.
Podobno spóźniony nieco?
Nic, co jest prawdą o wronach nie jest spóźnione.
A więc prosimy poczytajcie:

STOP TROL.alinie!
Alina sama wypełnia sumiennie kazdy punkt projektu pod hasłem  trolling:
1.Wpływa na komentujacych w celu ich osmieszenia lub obrazenia.
Kiedy pojawialy sie osoby,ktore nie pialy z zachwytu nad wypocinami wron,były szykanowane i wyrzucane z bloga,a wczesniej etykietowane najgorszymi epitetami.Pewien bloger zostal wyzwany od zniewiesciałej beksy, od masturbanta,bo odwazył sie stanac w mojej obronie.
 
2.Wywołuje klotnie, tropila mnie na innych blogach i celowo wpisywala sie u kawy,gdy ja tam komentowałam,probujac nastawic autorke przeciwko mnie. Dziwne,bo teraz, choc ma okazje, to tam nie pisze. Zniknela od razu po tym,jak mnie kawa zablokowala.

3.Zamieszcza nieprawdziwe informacje na temat innych. Dowiedzialam sie, ze jestem.

Ważne są tylko te dni, których jeszce nie znamy... - Onet.pl Blog

Zadał nam parę ćwiczeń i sobie poszedł. A my? My robiliśmy sobie co chcieliśmy.

 W piątek mieliśmy apel dot. bezpiecznego neta. Najlepsza była jednak prezentacja. Lektor zamiast u mówił o, więc wychodziły takie wyrazy: "wiros", "interneto", "wieko". Były lole ;). Dobre były również wyniki ankiety i testu. Zapomniałam Wam o nim napisać.

Kiedyś na bioli przyszło parę dziewczyn z testem i ankietą. Niektóre odpowiedzi były mocne, np. "Co to jest troll?" "To taki internetowy stworek, to również sklep". Tak naprawdę troll w znaczeniu internetowym to osoba uprawiająca trolling (dopiero wczoraj się o tym dowiedziałam).  

Trochę się rozpisałam, dlatego dam może jakiś mały gifek, najlepiej z serduszkiem, bo niedługo 14 lutego (dla mnie to fajna data, gdyż wtedy mamy ferie xD).

< z misiem >

I to by było na tyle.

Buziole :*

agne-ska
:)