O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Troll

widząc niewidzialny świat - bloog.pl

    autor: olka


Chochliki jak najbardziej mogą występować w Twojej okolicy. I nie ma nic w tym dziwnego, że chochlik wszedł do domu na wsi. Może spodobało mu się coś w środku, może chciał spłatać jakiegoś figla, może było mu zimno, może wleciał przez przypadek, a potem ktoś zamkną okno czy drzwi i chochlik nie mógł wyjść... Możesz poszukać jakiś dowodów czy poszlak świadczących o obecności istot fantastycznych w Twojej okolicy, tylko bądź ostrożna. Postępuj według wskazówek Przewodnika i wedle jego rad odpowiednio się zabezpiecz.

3. Trolle

  • dodano: 22 marca 2009 12:01

    Taaak... chyba trochę się dzisiaj rozpiszę, ale cóż, zaczynamy:
    Co do trolli, to bardzo możliwe, że mieszkały w swojej wiosce od bardzo dawna, bo domy znajdujące się blisko ich siedziby powstały dość niedawno. Pierwszy z nich to mój dom, a wprowadziłam się do niego ok. 4 lata temu. Większość sąsiadów o parę (1, 2, a nawet 3) lata po nas. Tylko... nie wiem, czy trolle się nie wyprowadziły, bo od tygodnia po nich ani.

Smoki.JPG, czyli o Wikipedii inaczej

Jutro zostać trollem. Wystarczy, że podpadniesz komuś i po Tobie, niedowierzający czytelniku. Osoby, które używają ciosu poniżej pasa będą zawsze. Nadzieja jest w użytkownikach, którzy sami przeanalizują sytuację i wyrobią sobie opinię. Odróżnienie trolla od uczciwego użytkownika jest bardzo trudne, więc jeśli nie ma się czasu na analizę, lepiej zrezygnować z nazywania tak kogoś, niż tworzyć kulę śniegową, która rośnie i porywa kolejnych użytkowników, którzy będą przytakiwać w ciszy i unikając dyskusji ze szkalowaną osobą.

Teraz będą dwie osoby-trolle. Pierwszy to troll samozwańczy Spike78. Jego trolling polegał na tym, że nie łamiąc zasad robił sporo szkód w artykułach. Nic nie usprawiedliwia psucia artykułów, ale może dałoby się coś z tego wyciągnąć? W przeciwieństwie do ludzi, którzy trollują z powodu kompleksów albo z czystej nienawiści, on robił to, żeby Wikipedia stała się lepszym miejscem. Otwarcie mówił co jest złe, proponował konkretne zmiany. Niestety odbijał się od skostniałej struktury Wikipedii, w której wprowadzenie czegokolwiek graniczy z niemożliwością. Został słusznie zablokowany, jednak jego.

Kamień Nessara

Przed siebie, łudząc się, że za chwilę nastanie świt.
Pozwolił sobie na krótkie żale do wszystkich bogów, których znał, nieco może zbyt dobitnie porównując ich do zwierzęcych odchodów. Zamilkł dopiero wtedy, gdy nie wiadomo skąd pojawiła się przed nim przepaść i o mało do niej nie wpadł. Doszedł do wniosku, że bogowie są wredni, ale nie uzewnętrznił tej refleksji w obawie, że następnym razem zadbają o to, by zginął.
Po kilkunastu minutach zatrzymał się na chwilę, by odpocząć. Przysiadł na sporym głazie i pogrążył w zadumie.
W chwili, gdy schwytały go trolle, obliczył, brakowało mu dwóch dni drogi do Wintercore, największego z miast Norlemu. Nie podróżował tam na darmo; miał nadzieję znaleźć tam odpowiedź na pytanie, czym był znaleziony przez niego parę miesięcy temu artefakt. Przypomniawszy sobie o nim nagle, wyjął go z wewnętrznej kieszeni kurtki i przyjrzał mu się.
Miał on postać sporego srebrnego - a może mithrilowego; łowca słabo znał się na kruszcach - wisiorka w kształcie kunsztownie zdobionego młota. Na obuchu umieszczony był kamień szlachetny o barwie najczystszego błękitu, zimny jak lód, pomimo że sam młoteczek.

megawatt blog - stowarzyszenie paranormalno-debilistyczne

W biodrach i z elektronicznym gadaczem który obiektywnie informuje kobiete o jej faktycznym wyglądzie w zestawie znajdują sie takie zworty jak "ale wcale nie jesteś gruba","ta jolka z dziewiątego to dopiero gruba pizda,widziałaś jej cellulit na udach?","ale dziś cudownie wyglądasz,schudłaś?",bezpośrednio w kierunku interesantki nie padają takie słowa jak"ty gruba świnio","ale masz wieką dupe","ty stara gruba ropucho".Produkt jest oczywiscie do nabycia w sklepiku Megawatta (kup teraz to wspaniałe lusto)
3. Lustro to twój przyjaciel i zawsze prawdę Ci powie, no chyba że jesteś zapijaczonym trollem z ósmego :P
albo mężem Jolki z dziwiątego,panią ze sklepu mięsnego u Żyda-Kramik-Piwo-Mydło_i_Drogie Żarcie-Spółka-Jednooosobowa(nie jestem antysemitą),albo jezeli jesteś właścicielem grubym-sklepikarzem : tej od miłej pani (serdecznie pozdrawiamy)
4. Ale u tego Żyda jest drogo , tfu miało być o lustrach :)
5. Czemu u Żyda nie sprzedają Megawatta ? ups
6. Nie używam lustra cześciej niż 3 razy na dzień
7. Pani z chemii jest gruba ale ją lubie ;) i fajengo ma psa
8. Pozdrawiamy wszystkich pijaków z mojej klatki a szczególnie grubego trolla :)

Magiczni Wojownicy - Onet.pl Blog

Sobie wesoło rozmawiać i w dodatku dość głośno, że ich głosy odbijały się echem po górach. Na ich śmiałe poczynania góry odpowiedziały mrożącym krew w żyłach rykiem. Wojownicy natychmiast ucichli i się zatrzymali.

-Słyszeliście to?-spytał Artur.

-Tak.-Odparł Goram.-Ten ryk, to chyba...

-Troll!-Dokończył Nithlak. Nikt jednak nie chciał w to wierzyć. W swoich głowach próbowali znaleźć jakieś łagodniejsze wytłumaczenie tego, co słyszeli, lecz nic innego nie przyszło im na myśl. Tak więc wiedzieli już, że to będzie nie uniknione, spotkają się oko w oko z trollem. Ich obawy spotęgowały się, gdy ich uszu doszedł ryk, który wydawał się być bliżej nich. Przez dłuższy czas trwała niezmącona cisza. Nie ośmielili się jej przerwać ani wojownicy ani troll. Nagle Ruik usłyszał, jak drobne kamyczki osuwają się z ścian górskich. Sypało ich się coraz więcej, i więcej, aż w końcu na jednej z półek skalnych ukazał się potwór. Był to dorosły troll. Wyglądał na wściekłego i nie zapowiadało to pomyślnego przejścia przez góry. Wojownicy zaniemówili, a ich ciała kompletnie odmówiły posłuszeństwa. Strach przejął władzę nad ich.

Troll hunter

Gry Internetowe - bloog.pl

    Zmian dopuszczających opcję: "daj mi złoto za nic".

 

 

Informacje pochodzą z forum gry (Do którego link znajdziecie na samym początku postu).

Materiały te zostały opracowane przez: Black HunterPodziel się:screen - zrzut ekranu

S&D - Seek&Destroy

Trolling - wysyłanie wrogich, obraźliwych lub kontrowersyjnych wiadomości na jedno z publicznych "miejsc" w Internecie w celu wzniecenia kłótni

Blog o Kompetencji.

Dla mnie niezwykle męczące. Z jednej strony nawał roboty w pracy, spowodowany ostatnimi wydarzeniami. Z drugiej strony stres związany z pewnego rodzaju osamotnieniem na placu boju. Z trzeciej – mnóstwo spotkań, jakie odbyłem z Head Hunterami i przedstawicielami konkurencyjnych firm.

Tak. Podjąłem decyzję. Nie będę już dłużej uprawiał tej masochistycznej praktyki. Wyśmienite warunki finansowe i bogaty pakiet socjalny nie są w stanie wynagrodzić mi uszczerbku.

– weź trochę dystansu do sytuacji i zobacz, co ci ludzie radzą. zauważ, że już po pierwszym twoim komentarzu rozpętałeś burzę. nie wiem, czy taki był twój zamiar, mam nadzieję, że nie, bo inaczej zostaniesz potraktowany jak troll internetowy, a trolli się “nie karmi”.

Tommy The Thunderer

Maj 27, 2008 at 21:27