O czym chcesz poczytać na blogach?

Trójkąt prostokątny

Projekt Loitsche - Śladami Tokio Hotel * Video tour * <33 - Onet.pl Blog!!!WAŻNE!!!

Prosimy żeby każdy z Was przygotował sobie trójkąt prostokątny o długości przyprostokątnych 7cm. Ten trójkąt zapełnijcie czymś związanym z Tokio Hotel: teksty piosenek, rysunki. Cokolwiek. ;) A do czego będzie on potrzebny? To już jest słodka tajemnica ;D


Wszystkich Was prosimy o zorganizowanie się. Podstawowo: nie odłączamy się od grupy, przestrzegamy.

...ganz egal?

Gdy się uśmiecha ma idealnie proste zęby. Po prawej stronie, mniej więcej na środku, szyi ma mały pieprzyk; kolejny na wgłębieniu nad obojczykiem. Ma ich mnóstwo. Trzy na prawym przedramieniu, ułożone w idealny trójkąt prostokątny. Jeszcze kilka na brzuchu... Dwa nad lewą kością biodrową... Jeden na lewym udzie.
To zabawne, jak wiele znaczą dla mnie te miejsca. Ot,.

i want to wake up in the city that never sleeps

Nie będzie ? Takie ukłucie. Maleńkie. Kap, kap. Kropelka, po kropelce. Zbieram. Zrobie koraliki. Pomaluję je czerwienią wszystkich serc złamanych, zabłysną blaskiem łez bezsensownie przelanych. Z zapachem marzeń ... rozdawanych jak plastikowe torebki. Tak, te nieekologiczne.
raz dwa trzy (0)


Link :: 19 November 2007
Trójkąt. Otóż trójkąt jest firgurą geomentryczną o trzech niewspółliniowych wierzchołkach. Może być różnoboczny, równoramnienny, równopoczny, prostokątny, ostrokątny czy rozwartokątny. Jakby by jednak nie był, zawsze wie, że jest i składa sie (posiada / do wyboru do koloru) z trzech niewspółliniowych wierzchołków. HA ! Co jednak jeśli nie wie. Albo raczej jeśli świadomy wierzchołek A, nieuświadamia wierzchołka B, o wierzchołku C a wierzchołek C, nie wie ani o wierzchołku A, ani o.

::EDDIE OWNLOG::

Na ziemię. Przecież to nie moje sprawy. Nie muszę robić za dobrego Samarytanina. (zagląda do plecaka i wyciąga dużą ekierkę) Zapieprzam z tym od rana do wieczora, aż mnie cholera bierze. A i tak jestem do tyłu.

Justyna
Z czym?

Dominika
Z trygonometrią. Za Chiny nie pojmę, o co to chodzi z tym koszmarnym trójkątem Pitagorasa. Może dlatego mam uraz na punkcie trójkątów w ogóle.

Justyna
Co ty? Takich rzeczy nie kumasz? W dowolnym trójkącie prostokątnym suma kwadratów długości przyprostokątnych jest równa kwadratowi długości przeciwprostokątnej. To było na tapecie w podstawówce.

Dominika
Czarna magia. Wtedy nie chodziłam do budy. Latałam za Krzyśkiem i nawet się z nim całowałam. Z języczkiem. Teraz muszę nadrabiać zaległości.

Justyna
.