O czym chcesz poczytać na blogach?

Troja

Wirtualna Stadnina Delicji ! :) - Onet.pl Blog

-No... Ale po co całość?

-No dobra... Zróbcie chociaż jakieś ścieżki do domu, stajnii reszty...

-No! - Paweł triumfalnie podniósł się z ławeczki i rozejrzał się. Wytłumaczył reszcie co robić i wspólnie zabrali się do roboty. Wpadłam jeszcze do biura i poprosiłam Anię, żeby miała na nich oko. Odjechałam do swojej stajni, tam już wszystko ładnie zrobione. I całe szczęście bo na tych swoichnie miałabym siły ;)

Ruska (21:54)
1 konik!:)

13 February 2012
Opieka nad stajnią

Przyjechałam do Rumaka koło 11. Delicja szusuje sobie na nartach a ja, Kate i Troja zajmujemy się jej stajnią. Dziś miałam mniej do zrobienia więc postanowiłam sprawdzić.

moje-tulipany blog...

Pewnie już dawno by mnie tu nie było. W 1981 roku byłem w fatalnym stanie. Nie mogłem wsiąść na konia. Tu (Monty wskazał na brzuch i klatkę piersiową) bolało mnie wszystko. Lekarze powiedzieli, że muszę zmienić nawyki. Od tego czasu pilnuję się i jak widać, służy mi to.


No, no, nio. Moja kuzynka była na tym. Chyba do niej dryndne i zagadam do niej by
sie spytać jak jej sie podobało.

Dla moich-tulipanow Zboczona reporterka :]

moje-tulipany 2004-05-27 17:02:39
skomentuj (0)


Troja?!
No wic nawiązując do filmu troja.... Boski!! Boze tak jak zawsze "omijalam: B. Pita to teraz normalnie bossko :]
Boze jaki on ma umięśniony brzuszek... normalnie nie wyrabiam :P Z aską tam normalnie nie wyrabiałyśmy na fotelikach w multikinie ;]
Bardzo mi sie podobało choć jak zwykle O. Bloom wygladał jak pedał :/
No ide szukać płytek na zespol :]

Zboczona reporterka :]
moje-tulipany 2004-05-27 17:09:48
skomentuj (2)
 

Czas mija nieubłaganie

22:35, czasmija , Wystawy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 17 września 2006
Troja - poszukiwanie odpadków

Już tak zostanie, że pisać chyba będę o zakończonych wystawach. W ostatnim dniu (10.09) poszedłem do Muzeum Archeologicznego na wystawę kopii skarbu i wykopalisk z Troi.

adigdynia's blog

Rok:)adigdynia 2004-05-21 19:27:26
skomentuj (7)


Troja

For honor
For victory
For love
Wczoraj wybrałem się do kina z mamą, ciocią i jej koleżanką na "Troję". Uważam, że to wspaniały film i nie rozumiem ludzi którzy tak krytycznie go oceniają. Naprawdę polecam go wyszystkim bez wyjątku (no może pomijając 5-latków). Jak pewnie się domyśliliście, film opowiada o oblężeniu Troi- legendarnego miasta nie do zdobycia, w którym wszyscy czuli się bezpiecznie.
Teraz troszkę fabuły:
W Sparcie krol trojański (Priam) zawiazuje sojusz z Menelaosem- królem Sparty, mężem pięknej Heleny, na którą hrapkę ma (z wzajemnością) Parys. Dlatego właśnie ucieka z nią do Troi. Niestety dowiaduje się o tym Menelaos i zbiera armię Grecką wraz ze swym bratem Agamemnonem. Wyruszają na Troję i... no właśnie. Nie będę dalej opowiadał, ale mam nadzieję, ża zachęciłem was do wyprawy do kina na te wspaniałe dzieło Wolfganga Petersena.
Pomyślałem, że zachęce was jeszcze opisem cech charakteru (czy coś w tym stylu) głównych bohaterów.
Achilles- na początku maszyna do zabijania,.