O czym chcesz poczytać na blogach?

Triumf miłości streszczenie

Blog seriali

POZDRAWIAM}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

Komentarzy: 0 seriale seriale i jeszcze raz seriale na naszym blogu znajdziesz wszystko konkursy nagrody i przedewszystkim streszczenia 2012-01-10 bardzo prosze o udzielenia komentarzy w naszej sondzie 2012-01-10 Wiem że dosyć dużo dziewczyn ogląda serial triumf miłości
            dla nich ta notka Alonso umrze i zostawi Marie sprzed oltarza  


  .

Agneska i jej myśli nieuczesane...

Raz, dwa, trzy - zaczęło liczyć Szaleństwo.
Najszybciej schowało się Lenistwo, osuwając się za pierwszy lepszy napotkany kamień. Wiara pofrunęła do nieba, a Zazdrość ukryła się w cieniu Triumfu,który z kolei wspiął się o własnych siłach hen! Na sam szczyt najwyższego drzewa. Wspaniałomyślność długo nie mogła znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca, gdyż wszystkie kryjówki.Nie martwię się jak jutro żyć

Bo samba prowadzi mnie
To ona najlepiej wie
Jaką drogą trzeba iść
Aby na niej spotkać Ciebie
Samba - pogodna, łagodna
Samba miłości wciąż głodna
Samba

Na smutne dni, pochmurne dni
Gdy nie po drodze razem iść
Daleko ja, daleko Ty
I blisko tylko nasze sny
Samba - pogodna, łagodna Lec

Agneska naskrobała 2002-05-21 18:54:38
skomentuj (1)


Dowcip dnia

Ogłoszenie w Internecie:
Poszukuję streszczenia "Władcy Pierścieni". Bardzo pilne. Proszę o pomoc.
Odpowiedź:
Pewien młody hobbit dowiaduje się, że w celu ocalenia świata musi wrzucić
pewien pierścień do pewnej.

Ana Potter - Onet.pl Blog

Mi do myślenia;)

Dobra sprawy organizacyjne: Zostałam poproszona o to, aby przypisać odnośniki do tego co działo się w poprzedniej notce... Zastanawiam się nad tym.. Bo co prawda z boku jest streszczenie, które uzupełniam z każdą nową notką. Wiem, że nikogo nie informuję o nowych notkach, sama nie wiem dlaczego. Może tylko dlatego, że zakończył się mój wyścig o liczbę komentarz,.

Patrząc na senną uliczkę i jej nudnych mieszkańców. Nagle zobaczyła w oddali mały punkcik na niebie, już z kilkunastu metrów wiedziała, że to sowa. Szybko zamknęła okno i posłała pełen triumfu uśmiech ptakowi. Jednak ten w ogóle nie zniechęcony wzbił się w powietrze i znikł z zasięgu jej wzroku. Rudowłosa wybiegła z pokoju, biegnąc do sypialni rodziców, gdzie również było.Na niego z wyższością, jakby chciał powiedzieć „Spójrz na mnie, ja nie mam takich problemów”. – Po co ty nią sobie zawracasz głowę? Jest tyle piękności, które warzą eliksiry miłości po kryjomu i odprawiają czary miłosne, żebyś się z nimi umówił, a ty latasz za nią. – powiedział wstając i przechadzając się wokół fotela na którym siedział James. Chłopak.

Bo prawdziwe uczucia nie potrzebują magii, aby rozkwitnąć....

Kiedy to wyznał. Za każdym razem, gdy tylko widział swoją dziewczynę powracało to dość nieprzyjemne wspomnienie. Zastanawiał się ,czy Hermiona także zauważyła, iż nigdy nie ujawnił swojej miłości do niej. W końcu chodzili już ze sobą ponad miesiąc! A kochał ją znacznie dłużej… Dlaczego więc nie uczynił tej tak oczywistej, a zarazem nieopisanie trudnej czynności?
.
Będzie ukazywała ona pokrótce najważniejsze wydarzenia z dotychczasowego życia Rona i Hermiony począwszy od pierwszego roku w Hogwarcie. Oczywiście…Nie martwcie się – nie będzie to streszczenie, bo fakty każdy zna :) Ale o wiele ciekawsze rzeczy :)
Nie zabraknie filmików, fotek i innych atrakcji! :) Także widzicie – mój blog będzie niedługo obchodził swoje pierwsze.
- Zwariowałeś?!
Ale Ronald już jej nie słuchał tylko chwycił jedną i podpalił. Po chwili na granatowym sklepieniu pojawiła się wielka podobizna szukającego z drużyny Armat, który z triumfem na twarzy trzyma złotego znicza.
- Ups, chyba ta petarda była przeznaczona na inne okoliczności – syknął i zachichotał.
Natomiast jego dziewczyna z fascynacją wpatrywała.