O czym chcesz poczytać na blogach?

Triumf miłości odcinki

Nuestro-RBD*Su mejor blog acerca de la RBD único e irrepetible - Onet.pl Blog

W ciągu ostatnich sekund (25.10.2010r.), telenowela “Triunfo Del Amor” zadebiutowała w Meksyku, poprzez meksykańską sieć Televisa. Według rankingu w Meksyku.

                 Odcinek Mujeras Asessinas z Dulce z polskimi napisami!!
 rebelde-web
 rebelde-alma
 telenowele-kinga-xx
 zbuntowana324
triumf miłości
 no-asis
 ilove-miley
 zakazana-milosc-vondy

Applefobia

Miałem głowy do konferencji Apple, gdyż akurat w tym samym czasie z napięciem i wielkimi emocjami śledziłem w telewizji 167 odcinek meksykańskiej telenoweli "Triumf miłości". Ale nic straconego...
CZYTAJ WIĘCEJ...

Bo kazdy czlowiek ma wiele twarzy...

Wzniecajac dokola tumany bialego puchu. Nie obeszlo sie bez awantury z kierowca pluga, ktory zepchnal nas na pobocze dzieki czemu wbilismy sie w snieg. Dwukilometrowy odcinek drogi w dol do ulicy, ktora kiedys podobno byla asfaltowa pokonywalismy rowna godzine. Predkosc "na trasie" nie przekraczala 20 kilometrow na godzine, a juz.
Po weekendzie,
po imprezie
cala jestem w skowronkach.

tajemnica 2002-01-28 07:41:27
skomentuj (1)


Bajka o... Miłości i Szaleństwie

Powiadają, że pewnego razu spotkały się na Ziemi wszystkie uczucia i cechy ludzkich istot. Gdy Znudzenie ostentacyjnie.
Najszybciej schowało się Lenistwo, osuwając się za pierwszy lepszy napotkany kamień. Wiara pofrunęła do nieba, a Zazdrość ukryła się w cieniu Triumfu, który z kolei wspiął się o własnych siłach hen! Na sam szczyt najwyższego drzewa. Wspaniałomyślność długo nie mogła znaleźć dla siebie.

KOBIETY - PUNKT WIDZENIA PŁCI PRZECIWNEJ

Więc chce ci się znów bliskości, seksu. Nastaw się że jego pierwszy raz nie będzie wspaniały (dla ciebie)... on też nie będzie go raczej wspominać z triumfem - trzeba do tego podejść, że to musi być i już... a potem już będzie z górki, będzie sie uczyć twego ciała, tego gdzie, cie przycisnąc, gdzie.O książkach, filmach, sztuce, muzyce, własnych zainteresowaniach... on zacznie cię naśladować - będzie zaczynać te tematy, gdy szybko nadrobi zaległości z miłości do ciebie. Zacznie czytać książki, oglądać rózne filmy, chodzić na wystawy, słuchać muzyki, mieć wlasne hobby by sie wymieniac doświadczeniami.I korzystać z jego energii i temperamentu. Napewno poczujesz sie przy nim młodziej. Gdy ci zacznie opowiadać o tym co się dzieje w liceum, ty zaczniesz wspominać swoje lata. Chyba wygląda to ciekawie i napewno warto spróbować... więc jeżeli masz fantazje...

W następnym odcinku:
Miłośc internetowa - wymysł ludzi czy prawda?