O czym chcesz poczytać na blogach?

Triple h

Tylko jedna jest prawdziwa miłość... - Onet.pl Blog

On poderwał się do biegu. Nie wiedziałam co się dzieje. Dopiero gdy zbliżał się na niebezpieczną odległość zauważyłam w jego ręku nóż. Ze strachem w oczach zaczęłam biec jak tylko szybko potrafiłam. A gdy tylko odwracałam się, by zobaczyć jaka jest sytuacja on był coraz to bliżej. Wbiegałam po schodach ze łzami w oczach do „Triple – M”. Pchnęłam wielkie, ciężkie drzwi, i zdyszana dopadłam jednego z ochroniarzy.

-Panie Moris on chce mnie zabić. - wydyszałam ocierając roztrzęsionymi dłońmi policzki.

Torebeczkę. Włożyłam dłoń do środka i powoli wyciągnęłam drewnianą pozytywkę. Była śliczna. Drewniana, umieszczona na niewielkim cokoliku postać baletnicy w trykocie. Było tam parę zawiasów i malutkich trybików. Z boku wystawał malutki pręcik zakończony ósemką. Przekręciłam parę razy go po czym z pozytywki wydobyła się charakterystyczna, wolna i piękna melodia. Przysłuchiwałam się nutką wygrywanym z tej jakże prostej pozytywki. Przyłożyłam rękę do ust, a w oczach zebrały się łzy.

***

-Ciekawe, co się tam stało w tym holu. Nikt nic nie wie. Dziwne... - wzruszył ramionami Richie.

My own equilibrium

Potem do Imielina, gdzie Silvena obecnie zamieszkuje, pociągiem, autobusem i tramwajem, tośmy nieco zwątpili.
Bo jak Alq gdzieś jedzie pociągiem, to nie może być tak całkiem normalnie. Bo po co. Ale dowieźliśy - lepiej lub gorzej, ale w całości. Po drodze ze śiechu prawie mi mięśnie brzucha odpadły. Dzień dobrych pomysłów, nie ma co, huhuuu.

A! i gram w Ragnarok Online - wreszcie znalazłam serwer, który mnie lagami nie przyprawia o chęć mordu w afekcie. Jeszcze nie przerodziło się to w manię, ale zaczynam się obawiać - tym bardziej, że w tym roku czeka mnie Maturalna Apokalipsa. Tfu tfu, na psa urok.

A SCC-squad nam działa aktywnie i nawet się.Zapakować wew zipa i wysłać współautorowi. Wczoraj w godzinach późnonocnych, po odklepaniu dzikiej ilości testów maturalnych, mogłam się za to wreszcie zabrać.

Aparat zaopatrzyłam w załądowana baterię. Zamrugał przyjaźnie. Wraziłam mu kabelek w boczny otworek - zamryczał intrygująco. Hmm.... kończąc machinacje klasycznym triple combo "ctrl-a ctrl-c ctrl-v" przerzuciłam fotencje na mojego szaraka i zapakowałam w ładne kolorowe archiwym.
I tu zaczął się problem. Zgrabna paczuszka ważyła - bagatela - 50Mb. Skrzynki mailowej nawet nie pytałam o zdanie, bo i tak powiedziałaby mi "wal się." W toku myślowym przypomniało mi się nagle, że - eureka! Przecież.

[ P A T I E N T O ] - Onet.pl Blog

witam kochane.

 

 

 

to już koniec. nigdy nie wrócę do blogowania.

zabiera mi to za dużo czasu. lecz nie załuję, że

poświęciłam na nie kilka lat, bo poznałam

wiele fajnych, ciekawych osób. I was dziewczyny.

Ze wszystkich Blogów najbardziej podobał

mi się ten. Najbardziej się starałam i

poznałam tu najfajniesze Bloggerki.

Dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie, za to, że

mogłam z niektórymi pogadać na gg.

perfectly
creator
chaotic-world
triple
likeicons
pokalerowania
dazzling
ibases

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
extricate(treść i ilustracje);
 

:PP - Onet.pl Blog

Do mnie często dzwonił i pytał czy nie wrócę a ja nie zmieniałam zdania i czasami żałuję. Pamiętam jak się cieszyłam gdy grałam w młodziczkach, cała szkoła mi zazdrościła bo z mojej szkoły grałam ja i taka Wiktoria. Tak to były dziewczyny z innej szkoły. Nikt z US5 a raczej US4 nie wiedział o tym. Weszłam do domu i zrobiłam sobie herbatę.
 Wstałam o 6 rano. Ubrałam dresy i pobiegałam po okolicy. O 7 byłam w domu, przebrałam się w jakieś porządne ciuchy a dresy, t-shirt i bluzę do torby no i wodę mineralną. Byłą 7:25 jak jadłam śniadanie i wyszłam z domu. W 
Triple M Music. Poszłam na chwilę do Mika a na sali byłam za pięc ósma. Podłączyłam wieżę, i poszłam sie przebrać w ciuchy. Minęło 20 minut a ich nie było. Zła poszłam do Mikego
-Nie ma ich-oznajmiłam szefowi
-Poczekaj zadzwonię do Jaya-Po chwuli rozmawiał z brunetem
  -Jay czemu was nie ma?
 .