O czym chcesz poczytać na blogach?

Triple double

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Działała jako “screen”.

2. Terminy raczej nieprzekładalne

Z drugiej strony mamy zwroty, które brzmią kretyńsko, kiedy się je przetłumaczy. Prosto z pamięci mam podwójny dublet, albo potrójny dublet (double double i triple double).  Po co więc się wysilać? Cieszę się, ze póki co pick’n'roll, airball czy alley oop pozostał bez zmian i nikt nie pokusił się o tłumaczenia typu postaw’i'wbijaj czy smecz z powietrza (bo w sumie “niedolot” od.

G

Sobie wpis. Ale dziś muszę napisać. Więc po pierwsze: Andre, najlepszego!Po drugie, Iguodala sam zrobił sobie prezenty urodzinowe w najlepszym stylu. Jego zespół Philadelphia 76ers wygrał kolejny mecz. Sprawił sobie 8 w karierze triple double, małymi cyferkami bo 10 punktów, 10 zbiórek i 10 asyst, ale zawsze. A na deser w zwykłym meczu z sezonu zamknął gębę wszystkim niedowiarkom i pokazał zagranie z ASG:

Wszystko o Kod Lyoko - obrazki, filmiki, gry i inne :) - Onet.pl Blog

odc.61 - Sabotage cz.1
odc. 61 - Sabotage cz.2
odc. 61 - Sabotage cz.3
odc. 62 - Nobody in Particural cz.1
odc. 62 - Nobody in Particural cz.2
odc. 62 - Nobody in Particural cz.3
odc. 63 - Triple Trouble cz.1
odc. 63 - Triple Trouble cz.2
odc. 63 - Triple Trouble cz.3
odc. 64 - Double Trouble cz.1
odc. 64 - Double Trouble cz.2
odc. 64 - Double Trouble cz.3
odc. 65 - Final Round cz.1
odc. 65 - Final Round cz.2
odc. 65 - Final Round cz.3
odc. 60 - Temporary Insanity.

Recepcjonistka

I jest w nich tylko jedno łóżko. Co prawda przytomnie dopilnowałam Wtykę, żeby małżeństwa ładowała do tych doubli, zeby zaoszczędzić twiny, ale i tak własnie nadszedł moment, że miałam juz tylko jednego, jedynego wolnego twina, a poza tym same double, a kolejka przed recepcją sięgała drzwi. Akurat meldowały się dwie babki, które jechały razem, widocznie koleżanki, więc spytałam czy im nie przeszkadza, że będą w jednym łóżku i zgodziły się, ale co miałam zrobić z pozostałymi?.Że te informacje, o które pytają drukuję sobie pod rooming listą, mam taki plik zapisany na prawym komputerze i przerabiam go w zależności od potrzeb, porobiłam też specjalne koperty na klucze dla grup, z osobnymi kieszonkami na twiny, single i triple, i teraz mogłabym przyjmować pięc grup koreańskich naraz i nie miałabym z nimi najmniejszgo kłopotu, rozdałabym po prostu pilotom te swoje zestawy i jedyne z czym mógłby być problem, to, że komputer nie nadąża za tym tempem, lecz ja.

H a p p i n e s is easy.

In the night, I hear 'em talk the coldest story ever told
Somewhere far along this road,
she lost her soul to a man so heartless...
How could you be so heartless..
K.West
(almost..)

I say double, triple shit..
Triple shit.. Why I can't be stronger?

Jeden..
..kiedy do tego wracam, wściekłość aż mnie roznosi.
Dwa..
..nie umiem już myśleć o tym bez żalu.
Trzy..
..uderzam głową w krzywe.

picknroll blog

Games, jednak emocje są spore, co daje delikatny przedsmak, przed tymi turniejowymi. Wciąż trwają rozważania nad formułą turnieju, która będzie odpowiadać wszystkim. Ogólnie pozostała już tylko jedna niewiadoma – zakończenie seta musi być w double, czy w pojedyncze pole. Osobiście skłaniam się do tej pierwszej opcji. Poza tym trzej uczestnicy, którzy w swoich meczach zdobędą najwięcej pól double (2pkt. za celny rzut) i triple (3pkt.) wezmą udział w starciu dodatkowym – cricket – o nagrodę dodatkową. Przypominam zatem, że turniej odbędzie się już w tę sobotę (21.02) o godzinie 20.oo. Wpisowe 7zł. Zapraszamy!

ALESSANDRO SILLETTI

Do drugiej gry byłem dość spokojny i wiedziałem, że mogę odrobić straty. Kolejna gra rozpoczęta tą kulą i high pocket, po czym ujrzałem 4-9. Maksymalna koncentracja i dobite. To potwierdziło mnie w przekonaniu, że dam radę. Rzuciłem jeszcze double’a, triple’a i wygrałem grę z wystarczającą przewagę. Byłem niezmiernie szczęśliwy. To pierwsze tego typu zwycięstwo w mojej karierze. Poza Mistrzostwami wygrałem tylko raz w Columbia 300 Open kat. B. Ponadto wygrałem całkiem konkretną sumę 880EUR,.