O czym chcesz poczytać na blogach?

Triki

extra opowiadanka o kryminalnych Triki i Anusiaczka:-) - Onet.pl Blog

Weszła i cicho odstawiła walizkę obserwując Marka. –Basiu, tak bardzo chciałbym, żebyś wróciła, odeszłem od niej, nie potrafię bez ciebie żyć – mówił sam do siebie, co do niego nie podobne, a po policzkach znów płynęły mu łzy, twardy glina, a zarazem bezsilny człowiek. – Marek- usłyszał nagle za swoimi plecami- Myślał, że śni to nie możliwe, czyżby sumienie nie dawało mu spokoju do tego stopnia.- Marek wróciłam- usłyszał ponownie. Teraz nabrał pewności, odwrócił się i ujrzał przed sobą Storosz...


Od Triki:Hej:) Wczoraj notka dzisiaj też, mam nadzieję, że się cieszycie:D Pozdrawiam i zapraszam na następną:)

Anusiaczek i Triki (12:43)
11 WoW!dzienx kochani:)

29 kwietnia 2007
Zniknęła...

Deski i zajefajne triki

Przesuwa się o pewną odległość w powietrzu (jest to efekt rozpędu oczywiście), a także traci styczność z podłożem (czyli jest to pewna zmiana wzajemnego ustawienia).

15:30, miodzi1900
Link Dodaj komentarz »

Rodzaje trików 

Triki dzielą się na różne rodzaje, zależnie od sposobu ich wykonywania. Są to:

  • flipy,
  • graby,
  • grindy,
  • lipy,
  • ślizgi,
  • manuale,
  • freestyle.
15:30, miodzi1900
Link Dodaj komentarz »

Przykładowe triki 

Kings Of Jumps

Stajemy przy przeszkodzie i kładziemy na niej ręce w rozstawie takim, jak rozstaw naszych barków (można szerzej, ale nie wężej). Wybijamy się niemal pionowo w górę (minimalnie do przodu, jeśli trzeba), odpychając się w górę rękami i w momencie, gdy ręce są już proste, a ciało ciągnie w górę, podciągamy kolana pod brodę. Nogi muszą zmieścić się między ramionami. W odróżnieniu od Monkey Vault nie odpychamy się rękami do przodu.
22:41, plochusocho , Triki
Link Dodaj komentarz »
Lazy Vault

Nabiegamy na przeszkodę (np. murek) pod pewnym kątem (nie na wprost) i wyskakując, kładziemy na przeszkodzie rękę znajdującą się bliżej przeszkody. Następnie przerzucamy nogi (mogą być złączone, rozdzielone, proste lub zgięte w kolanach).

22:39, plochusocho , Triki
Link Dodaj komentarz »

Ta stronka poprawi Ci humor

Czynność tę można powtarzać dowolną ilość razy. Może się zdarzyć, że niektóre monety zostaną odwrócone kilka razy, a inne z kolei w ogóle nie zostaną odwrócone. Kiedy widz skończy, poproś go, żeby dowolną monetę przykrył pudełeczkiem. W ten sposób nie będzie wiadomo, co kryje się pod nim: orzeł czy reszka. Odwracasz się, wyciągasz z kieszeni jeszcze jedną monetę i zbliżasz ją do pudełka. Mówisz "...odczuwam pozytywne wibracje..." czy coś w tym stylu, a następnie kładziesz monetę na pudełku. Okaże się, że obydwie monety będą zwrócone w tę samą stronę. Trik ten możesz powtórzyć kilka razy. Na zakończenie utrudniasz sobie zadanie - dokładasz jedną monetę. Teraz będziesz czarował z siedmioma monetami. Widz odwraca dowolną ilość razy po dwie monety jednocześnie, a następnie zakrywa monetę Ty jednak bezbłędnie odgadujesz, czy pod wieczkiem kryje się orzeł, czy też reszka. Jak to wykonać? Nic trudnego. wystarczy, że zanim widz zacznie mieszać monety, ty policzysz ile reszek, a ile orłów znajduje się na stole. Żeby nic się nie myliło, omówię przykład na "reszkach". Zapamiętujesz, czy liczba reszek jest parzysta, czy.

Blog FreeStyleLive

Na oponę lub przedni wolny peg, a drugą staraj się złapać ramę.


Komentarzy: 2 2007-10-12


Surfing:
Jest to trik, który polega na staniu i jeździe jedną nogą na ramie a drugą na kierownicy.na początku radze ćwiczyć z jedną ręką na kirownicy gdyż mozna sie nieźle potłuc :) Komentarzy: 0 2007-10-12
Roys:
Są to triki które polegają na jeździe na pegach bez trzymania np. na tylnich patrząc się w.

MY Dziewczyny - Onet.pl Blog

Rene,14zł)

Trik 2: Brązowa kredka
Linia na górnej powiece optycznie zagęszcza rzęsy i sprawia, że wydają się one dłuższe. Pamiętaj, że mniej widoczna będzie kreska w kolorze brązowym.
1. Zamknij oko.
2. Dobrze zatemperowaną, ale nieostrą kredką narysuj cienką linię tuz u nasady górnych rzęs.  (Konturówka z temperówką,  Delia,11zł)

Trik 3: Jasne i spokojne cienie do powiek

Domowe kosmetyki

W walce z cellulitem, a dodatkowe składniki w tym czysty olejek grejfrutowy potęgują to działanie tak samo jak ciepło, które uzyskuje się po owinięciu folią. 

Tagi: kosmetyki z algami maseczka z alg przepisy z algami
16:05, homecosmetics
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 grudnia 2011
SZYBKIE TRIKI

Dzisiaj o kosmetykach - nie kosmetykach w sytuacjach ekstremalnych. Tzn wtedy, kiedy nocujemy u chłopaka, albo gdzieś nieoczekiwanie w gościach, kiedy nie mamy ze sobą wypchanej kosmetyczki, mało tego, kiedy nie mamy podstawowych kosmetyków. Post zaczerpnięty z porad z jednego z poradników dla kobiet, już niestety nie pamiętam jakiego, ale doskonale pamiętam co tam było napisane:)

Trik pierwszy: na niedoskonałości, krostkę, które się AKURAT POJAWIŁA, opryszczkę, wystarczy nałozyć odrobinę pasty do zębów. Nie przesadzajmy z ilością, bo.