O czym chcesz poczytać na blogach?

Trick or treat

tragedia blog

She's in love with herself
She likes the dark
On her milk white neck
The Devil's mark
It's all Hallows Eve
The moon is full
Will she trick or treat
I bet she will
She' got a date at midnight
With Nosferatu
Oh baby, Lilly Munster
Ain't got nothing on you
Well when I called her evil
.

Blog maserati14

Znanych postaci z horrorów, itp. kulminacyjnym momentem tego święta jest odwiedz anie domów przeez przebrane dzieci, które wypowiadają zdanie "trick or treat" - cukierki albo psikus, co ma nakłonić odwiedzonego domownika do poczęstowania dzieci garścił wczśniej zakupionych na ten cel słodyczy pod grożbą zrobienia mu.

;) - Onet.pl Blog

Jeśli chodzi o Cyźkową psychikę. Ona zawsze była, jest i będzie zjechana i przepełniona różnymi, mniej lub bardziej nienormalnymi schizami.
Trzeba przyznać, że Cissa jest mocno oryginalna, a ostatnio przepełnia ją cynizm. Prawda. Patrzy na świat z wysokości 157 cm. Miewa też różne dziwne pomysły - jednym z nich było napisanie tej ramki, z której nikt nic.

Śmierciożercy
 •  Zwierciadło Ain Eingarp
 •  Oto opowieść o życiu i śmierci gwiazd
 •  Laleczka
 •  Slytherinada I: Trick or treat czyli Hallowen Severusa Snape'a
 •  Slytherinada II: Filozofia węża
 •  Slytherinada III: Dla każdego gwiazda
 •  Slytherinada IV:.

 • Blog justyska97

  Czaszek, szkieletów, manekinów znanych postaci z horrorów, itp. Kulminacyjnym momentem tego święta jest odwiedzanie domów przez przebrane dzieci, które wypowiadają zdanie "trick or treat" – psikus albo słodycze, co ma nakłonić odwiedzonego domownika do poczęstowania dzieci garścią wcześniej zakupionych na ten cel słodyczy pod "groźbą".

  PoverFull-zamówionka

  Manekinów znanych postaci z horrorów, itp. Kulminacyjnym momentem tego święta jest odwiedzanie domów przez przebrane dzieci, które wypowiadają zdanie "trick or treat" - psikus albo poczęstunek, co ma nakłonić odwiedzonego domownika do poczęstowania dzieci garścią wcześniej zakupionych na ten cel słodyczy pod "groźbą".

  +°°°°+..+°°DORA-DOROTA®°°+.+°° By Davita96® °°+.+°°°°+.+°°°°+.+°°Obrazki and konkursy and oceny°°+.+°°°°+. - Onet.pl Blog

  Tego dnia w Ameryce wieczorem dzieci chodzą od domu do domu,
   wołając "Trick or Treat!", co oznacza nic innego, tylko słynne "Słodycze albo figiel!".
  Ten, kto nie da im słodyczy,.