O czym chcesz poczytać na blogach?

Tribute tenacious d

Mój słitaśny blogaseQ.

Nie ważne. Ważne jest to, że RUSSY NIE MA!!!!!!! Znaczy dzisiaj nie ma mojej fizycy _^_ [a zawsze była, nigdy jeszcze nie zdarzyło się, żeby jej nie było na naszych lekcjach @_@] i do świąt już nie mamy fizyki!!! >:DDDDDD Dusza moja się cieszy ^^. A w piąteczek jedziemy do Wawy na zawody gościa z klasy i będziem mu kibicować :). A potem do kina trójwymiarowego @_@ i na miasto czas wolny >:D [kurde, ile to trzeba kasy wziąźć #_#]. No ale,.Heh tam trzeba było być, żeby wiedzieć o co me chodzi... Przynajmniej mnie łepek na czas spotkania przestał boleć ^^' [ale zaraz po nim znowu zaczął -_-]. Jah jest jednak wielki...

Mp3 na dziś: "Tribute" Tenacious D [masowy kawałek i teledysk również ;D], "Jahwe, Tyś Bogiem mym", Psalm 13, "Stabat Mater" Tymek :),"Here I stay" KoRn [łoł czego ja słucham @_@]
Sentencja na dziś: Wychwalajmy Boga.

"Wolę umrzeć, niż być trendy" #9 Tamejek #9

Zobacz sobie wstecz na rozmowy, w archiwum i zobacz kto tu sie skupia na sobie? A moze za bardzo na NAS? Kurwa! Spauzuj. Popatrz sobie na wiadomosci ze swiata, smieszne filmiki, faceta ktory siada na sloiku, ten mu wlazi w dupe i peka, w strumieniach krwi, zajmij sie czyms pozytywnym, szlachetnym, a nie pierdol glupot. Teraz po tej notce, planuje zaoszczedzenie ci na pradzie, bo dla mnie juz nie masz po co witac na gg, a numer komorkowy, tez bylbym.Najwieksza impreza wszechczasow
skomentuj (0)
2010-03-09 21:03:11 >> Dupa i... dupa.

Como-mania troszke przeminela... Teraz czas na wielka, najlepsza kapele rockowa na swiecie. Wielkie The D, Tenacious D!! KG & JB. Wlasnie jestem w trakcie 'zalatwiania' drugiego krazka. To a takie 'cos' Taki power, charakterek... Glupie teksty, czesto takie z dupy, nie dla konesera klasycznego rocka, ale dla takich ludzi jakimi sa.

"This is not The Greatest Song in the World, no. 
This is just a tribute. 

   k r ó t k o w z r o c z o ¶ ć   

Dopada mnie załamanie nerwowe. raz chce mi się krzyczeć, potem płakać...
nienawidzę piątków.
nienawidzę i już.
sama nie wiem czemu.
tak już jest.
nie ma w nich nic optymistycznego.
a dziś jeszcze takie katusze (czyt.angielski). mam nadzieję, że mirek się nie obraził, że zowu sam będzie wysyłał zadania na bj. z miłą chęcieą bym mu pomogła, tzn może jest to tylko udawanie pomocy, ale jest to lepsze.Się dobijać, postanowiłam wrócić do optymistycznej ścieżki życia! a odwala mi pożądnie, bo ostatnio fat boy slima se pościągałam i słucham.
a dla tych, co zamulają, zciągnijcie i posłuchajcie :
TENACIOUS D "TRIBUTE" !!!!
2003-03-17 14:56:16 skomentuj (0)


bez tematu :P
jakoś ostatnio jest jedna osoba, która mnie cholernie denerwuje, zachowuje się wkurzająco, nie mogę z nią.

tragedia blog

Młodzieńca, któremu powiedziałyśmy, że jesteśmy z Akademii Ekonomicznej. On zrozumiał, że z Akademii Muzycznej i pytał się nas czy umiemy grać na fujarkach. Po powrocie zaczęliśmy grać w makao. Niestety tej chwili nie doczekał jeden z naszych kolegów, który rozchorował się obok krzesła i pod łóżko, a koleżanka zaniemogła. Na przegranego w karty czekała jedna kolejka lub rozkaz, m.in. krzyczenie do sedesu trzy razy "Wodniku Szuwarku.
- pociskwchuj;
- kupa na zimno w tubce;
- dobra pałka nie jest zła;
- Mariola, na kasę!;

Weekendowa playlista: Kiss "God gave rock and roll to you"; Crash Test Dumies "Mmm mmm mmm"; Tenacious D "Tribute"; Kiss "I was made for loving you" (ale ta piosenka jest zakazana, nie chcę jej słyszeć już do końca mojego życia);I pamiętajcie dzieci: umyjcie ręce!

take 'em all

W odpowiednich miejscach, bo już mam wolne juz nie muszę się zastanawiać co jak i gdzie, mam w sumie święty spokój, 47 pkt z humana achh trzeba się napiąć, nie?

i oczywiście to czego ojciec nie zapomni mi do końca życia, 80 pkt z egzaminu bardzo ładnie córeczko ale co ma oznaczać ta srednia 3,8 do chuja? i wiesz córciu, ja osobiście do szampana nic nie mam, ale korki przelatujące mi nad głową to już chyba lekka przesada. Nie przeeejmuj się, jest super.

szczerze mówiąć niewiem co chciałam napisać, samo tak wyszło
2005-06-19 10:59:28 skomentuj (5)


time bomb
acha acha biol chem lo 4 tenacious d schizolsko pomalowane paznokcie dear penis slonce pojechalo swiecic do wawy ale wroci jutro tak codziennie piwo ochota na tequile this is just the tribute odzywaja sie we mnie dziwne zapedy zachod slonca przyczepa zadupie ludzie tequila i gitara deska czeka w kącie ale jest za cieplo zeby na niej jezdzic tak slonce przygrzewa ostatnio road song na dobranoc
2005-06-30.