O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Trial

tak te teksty to pamiętnik życia w stresie... - Onet.pl Blog

Z rana poszedłem poskakac chwile z Robertem i porobiliśmy troche filmików... ale nie za długo bo jak wbijałem sie na fontanne to rozdupiłem sobie dentke;p ale dobra... kupiłem nową za 6,50zł i git :D Po południu pojechaliśmy z Hobkiem do oleśnicy troche poskakać :D aha i przy okazji pozdro dla dzisiejszej ekipy.. czyli Grzecha, Neoxa, Adama, Tomka, Hobka i Olkę, dziewczynę która robiła nam fotki:). Boli mnie kolano bo nieudała mi sie 180tka z murku na Amfi :/ Ale dobra... poboli i przestanie... i na koniec chciałbym wyjaśnić jednej osobie co oznacza skrót OTT. Jest to skrót oleśnickiego teamu trialowego ;p No dobra koniec tego pisania... ponizej fotki...czekam na komentarze :)

MDJ (12:21)
25 ej... co tak mało ?? ja chce więcej :D

08 czerwca 2005
"myslisz.

rebelde-Queens - bloog.pl

W ten sposób bramę do Artefaktu. Idź na prawo od fresku i skacz po lince na balkon, a potem drugi. We wnęce w ścianie znajduje się Artefakt. Zejdź na dół i idź dalej, za otwarte globusem bramy. [Punkt kontrolny] Przejdź długim i krętym korytarzem w dół.

:: WIELKA SALA Z KONSTRUKCJĄ POZIOMÓW POŚRODKU. [Punkt kontrolny] Zaczyna się prawdziwy labirynt. Zapisz koniecznie grę w tym miejscu! Od teraz opisuję co robić tak, by nadawało się to na Time Trial. Właściwa kolejność (a więc najkrótsza droga) dla Time Trial to: iść do dźwigni Posejdona, dźwigni Hefajstosa, wejścia Hefajstosa, dźwigni Damoklesa, dźwigni Atlasa, i potem do wejść Posejdona, Atlasa i Damoklesa.

:: DROGA NA DÓŁ: otwieramy dźwigniami wejścia do sal Posejdona i Hefajstosa. Przeskocz na górny poziom konstrukcji. [Kryształ 3/7] Strzel linką w złote kółeczka, które zobaczysz po prawej poniżej (na wysokim, szarym filarze), oraz naprzeciw (na prostokącie w ścianie) i wyciągnij je. Dzięki temu opadnie filar, a ze ściany wyciągniesz kładkę.Teraz.

Co w świecie Gier? Newsy i premiery

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Autor(ka):
  gryprzegladarkowe
  Czas publikacji:
  czwartek, 07 kwietnia 2011 08:11

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Dużo akcji w Spiral Knights”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Dużo akcji w Spiral Knights”
 • wtorek, 05 kwietnia 2011
  • Trial Madness 2

   Dobra grafika, wiele poziomów trudności, tryb kariery, ale przede wszystkim: grywalność. To cechy producji dla portalu Facebook pt. Trial Madness 2. Stań do walki z czasem (i rekordami innych graczy) i pokonaj na motocyklu.

 • Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

  Dziękuję klubowiczom, przyjaciołom i znajomym, za miłe chwile spędzone na Oahu, podczas przejażdżek, zlotów i zwiedzania zakamarków wyspy. Zapomnijmy o tych wkurzających bugach, lagach i serwerach. Niech zostaną dobre wspomnienia. Szykujmy się na spotkanie nowej odsłony. Czy będzie lepsza, czy znowu wciągnie nas na kilka lat, czy spotkamy różne "dziwne" rzeczy, czy obali kult jedynki, zobaczymy.

  Jeszcze raz przeżyjmy te trzy lata, ale tym razem w przyśpieszonym tempie. Pewne sytuacje i zdarzenia pewnie się przypomną niektórym graczom.

  >>> Oahu Drift Fast & Furious Trial 1- 25 Part

  >>> Oahu Drift Fast & Furious Trial 26-50 Part

  >>> Oahu Drift Fast & Furious Trial 51-75 Part

  >>> Oahu Drift Fast & Furious Trial 76-96 Part

  Do zobaczenia na Ibizie i nowym Oahu

  ><

  Ono
  Napisz co myślisz

  Trial bike

  Bike

  W zeszłym roku nasze redakcyjne ciała miały możliwość bliskiego kontaktu z dirtową maszyną Treka o subtelnej nazwie Bruiser [Pięściarz], o czym mogliście się dowiedzieć drodzy czytelnicy z 4 numeru "Bike Action". Briusery we wszystkich odmianach przez dwa sezony były głównymi maszynami amerykańskiego koncernu do dirtu, streetu czy dualu/4X. W poprzednim sezonie Pięściarze występowali w 3 odmianach - najwyższy był fullem, dwa pozostałe to hardtaile...

   

  14:39, aera51 , REGULACJA PRZEDNIEJ PRZERZUTKI
  Link Dodaj komentarz »

  PEDAL KICK

  Pedal kick to chyba jeden z najważniejszych elementów trialu. Wymaga on posiadania pewnego hamulca ( nawet nie musimy go za dobrze wyczuć bo jego rola ogranicza się tylko do stanów - zablokowany i odblokowany ). Żeby zacząć się uczyć pedal kicka trzeba umieć podskoczyć na tylnym kole ok 5-10 razy. Najpierw należy przyjąć pozycję w której to stoimy na tylnym kole ( możemy to zrobić piwotem na przód.

  Borysopis

  2011
  RRRRRwa!!

  Jutro piątek trzynastego. Ale wredny cwaniak jebnął mnie już dziś, rikoszetem i mam nadzieję awansem, a nie jako zapowiedź problemów jutrzejszych. No bo przychodzę ja sobie do pokoju w akademiku, ot koło godziny 19. Zakupy zrobiłem, a w Galerii był pokaz trialu rowerowego, więc całkiem udany początek wieczoru. I co? I gu... ma. Jestem chyba jedynym człowiekiem, który potrafi złapać flaka w rowerze stojącym półtora dnia w pokoju koło łóżka. Zdejmuję oponę - szybki rzut okiem na dętkę, i diagnoza gotowa. Puściła łatka, jedna z trzech dumnie upiększających moją dętkę. Ocztywiście, jak zapomniałem dodać,.

  Spokojnie, jeśli chcesz się przejechac na krótszy dystans, to opracuję krótszą trasę, jestem otwarty na propozycje.

  A jeśli ktoś zna fajne trasy pod Krakowem, najlepiej dośc trudne, w terenie i z podjazdami, to będę okropnie wdzięczny za cynk na maila albo w komentach.

  Tagi: bike maraton rower Weylandt
  15:26, borys_47
  Link Dodaj komentarz »
  Wiem

  ..zaniedbuję was, wierni czytelnicy... juuuuutro dam wam kilka stron do.