O czym chcesz poczytać na blogach?

Trevor hall

For the love of the game

Piątej kolejce, przeciwko Czarnym Słupsk.

Polpharma uległa 86:68, nie sprawiając większych kłopotów ostrowskiej drużynie. Przez praktycznie cały mecz Stal miała kontrolę nad wydarzeniami na boisku, utrzymywała przewagę 10 – 12 pkt. Polpharmie udało się jedynie przez krótką chwilę zagrozić Ostrowianom, kiedy w drugiej minucie czwartej kwarty za sprawą Copelanda, Halla i Witosa oraz dobrej obrony strefowej udało im się zniwelować przewagę Stali do zaledwie czterech oczek. Wtedy sprawy wziął w swoje ręce Gintaras Kadziulis, który zdobywając 6pkt z rzędu praktycznie pozbawił Starogardzian złudzeń co do szans na zwycięstwo. Ale o meczu czytał już zapewne każdy, z powodu świętowania meczu kadry i nie tylko wpis powstaje z dużym.

19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Ostatnie wpisy
  • Trevor Ariza
  • 11 kolejka: Prokom - Stal
  • Lamar Odom uczy wyprowadzać ...

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

1983 w rejon Exmoor wysłani zostali żołnierze, mający za zadanie schwytać lub zabić zwierzę. W czasie ich obecności ataki na zwierzęta domowe ustały, ale po opuszczeniu przez nich terenu natychmiast przybrały na sile. Żołnierze twierdzili że widzieli stwora i zdołali go otoczyć w stodole, jednak gdy weszli do środka … stodoła była pusta.

Z 1984 r. pochodzi relacja Trevora Beera, który widział mierzące ok. 1,5 metra wysokości zwierzę z rozbudowanym korpusem, silnymi nogami i zielono-żółtymi oczami. Beer wprowadził zamieszanie wśród próbujących wyjaśnić tajemnicę, gdyż stwierdził że stwór bardziej przypominał wydrę niż kota. Do dziś jest to jedna z najbardziej konkretnych i precyzyjnych relacji dotyczących spotkania z bestią.W spalonych domach odkryto później reprodukcje jednego i tego samego obrazka. Był to "Płaczący chłopiec". Za każdym razem, bez wyjątku, obrazek był nietknięty, mimo iż wszystko dookoła niego było doszczętnie zniszczone. Sprawa została nagłośniona między innymi za sprawą jednego ze strażaków, którzy brali udział w gaszeniu tajemniczych pożarów. Po tym, jak strażak Peter Hall z Yorkshire opowiedział w radiu o znalezionych wśród zgliszczy obrazkach, jego niedowierzający brat postanowił celowo przynieść jeden z nich do domu. Wkrótce potem i jego dom spłonął w niewyjasnionych okolicznościach. Także i w tym przypadku nietknięty pozostał jedynie obrazek oprzedstawiający płaczącą sierotkę...

Po ukazaniu się pierwszych artykułów na temat.

Avril Lavigne blog.

Zagra darmowy koncert w Nowym Jorku. Impreza odbędzie się 24 maja w przeddzień amerykańskiej premiery jej drugiej płyty 'Under My Skin'. Występ sponsoruje największy w USA operator America Online, który dla swoich użytkowników przygotował specjalną ofertę.
Zalogowani w AOL internauci będą mogli uczestniczyć na żywo w wydarzeniu dzięki bezpośredniej transmisji z Webster Hall. Także dla nich przewidziano możliwość obejrzenia w Sieci całości materiału przez okres tygodnia po koncercie.
'Under My Skin' ukaże się w dwa lata po premierze debiutanckiej płyty 'Let Go'. Krążek okazał się wielkim przebojem komercyjnym na całym świecie, co potwierdza 14 mln sprzedanych płyt.


Sukces "Under My Skin" W Japonii!.Roots Manuva
"Eyes on the Prize" - Wayne Wonder and Neneh Cherry
"We Want Peace" - Lenny Kravitz and Kadim Al Sahir
"Oh Yeah" - Macy Gray and Keziah Jones
"MKLFKWR" - Moby and Public Enemy
"Stand" - Alice Cooper and Xzibit
"Everlasting" - Grönemeyer, Cheb Mami and Dalaras
"Still Standing" - Brian Eno, Skin and Rachid Taha
"Pass the Flame" - Trevor Horn, Yiannis, Tarkan and Katia

Britney przesadza z minami

Cięty język Avril Lavigne przysparza jej coraz więcej wrogów - ostatnio piosenkarka skrytykowała gust Britney Spears.
Kanadyjska wokalistka, która do niedawna ostrzyła sobie język na Hilary Duff, w swoim ostatnim wywiadzie telewizyjnym zaatakowała Britney.
.

dollce-vitta.blog

Marzyciel, niezdolny do zmierzenia się z rzeczywistością. Destrukcyjny wpływ na współpracowników."

Kwiecień do października (?) 1981: Urzędnik, urząd ds. zatrudnienia, Aylesbury


Pierwsze fascynacjemuzyczne: Genesis, Emerson Lake And Palmer, Pink Floyd, T.Rex, Yes, Peter Gabriel

Pierwszy koncert (jako widz): Yes, (support: Gryphon), Usher Hall, Edynburg, 1974

Pierwsze przesłuchanie (wokalista): Marzec 1980 - Not Quite Red Fox, odpadł z powodu braku doświadczenia. Acha! Kiedyś Marillion poprosił zespół Not Quite Red Fox o pomoc w znalezieniu basisty / wokalisty by zastąpić Douga Irvinga. Spotkali się na turnieju Battle of the Bands w Luton, ale potem kontakt się urwał!

Pierwszy koncert (jako.Tydzień do wygrania wszystkie moje płyty studyjne, a na zakończenie cyklu specjalne losowanie szczęśliwca, który będzie mógł mnie odwiedzić w studio by posłuchać całej nowej płyty i zjeść obiad ze mną i zespołem. Ja gotuję! :-)
Obecnie audycje są nagrywane wcześniej w studio XFM w Glasgow, ale plan jest taki, by w kwietniu zacząć nadawać na żywo ze Szkocji!
Trevor White, producent, jest bardzo zadowolony z pierwszych dwóch audycji, które już nagrane czekają na wyemitowanie, a ja ekscytuję się planami na najbliższe miesiące. Wszystko to powinno mieć swój finał w specjalnym występie na żywo gdzieś w centralnej Szkocji, który to występ będzie jednocześnie pierwszym koncertem trasy "Clutching at Stars". Bilety będą za darmo, ale.