O czym chcesz poczytać na blogach?

Trening na mase

Niwa - Onet.pl Blog

Fajnie jest na próbach ale co to za ferie.. Jak nie mam prawie czasu wolneg.. NO i mam niezły dylemat..  Bo treningi ręcznej mam o tej samej porze co próby..   A chcę chodzić na treningi, a muszę na próby.. I nie wiem co mam zrobić... Bo dziewczyny zaraz powiedzą że nie chodzę na.

4du$k@

Ema..!!

Co tam mało komic..?!Wbj na nasz mowy blog:. 

I proszę o więcej a i z Adą wczoraj miałyśmy sesję więc dodam kilka fotek hehe xD Nie dodam bo coś pisze że o maksymalnym ciężarze 200KBO ja :/Ale dziadowo!! na mase na mase..

Ok.

Bobek Niedorobek

obczajacie. JANAS wysłóchał moich modlitfów i nie zagra Żuraw i nic nie szczeli. MEEEEEEEEE, hehehehehe.

No i se odwiedziłem Mery też i byłem se u niej spytać czy nadal jest w ciąży?? Czaicie i jeszcze nie urodziła mi syna Bobkowego. Ciekawe czy muj syn bedzie piłkarzem. Gadałem meeeeeeeeee z politusiem:

- MEEEEEEEE

- o cześć Bobek

-.

MAM zajbeisego świontecznego problema. W święta to jest wogole zwykle zajebiścue. Niedość że na legalu se pryte z matką chlejemy to kurna wyżera jest na mase!!

Ale jak wiecie pewno żeby co jeść to czasem trza srać!! a moja materialna przemiana jest zalerzna od golów żurawia w kadrze a to jest kurwa OBORA meeeeeeeeeeeeeeee.

Bo on.

Bo tak kurna sie fajnie rymuję. NIEE?? No i gadałem se o tym z politusiem:

- No wiesz. W tej ksywie coś musi być skoro ci to wszyscy podkreślają. A swoją droga- wiesz jak Małysz na treningach??

- MEEEEEEEEEEEEEEE. Małysz nie chodzi na treningi bo on nie gra w Marmocie, przecież

- Oj bobek....... Idź ty chłopie do Mery jak nie chcesz żeby twój syn przegrał.

Sporty walki

Stworzony przede wszystkim po to by uczyć was     różnych sportów walki. Będą to między innymi: Boks, Tekwondo, BJJ, MMA, K1, Muai Thay i Vale Tudo .
Znajdziecie tu wiele treningów na mase mięśniową jak i tych sprawnościowych.

12:59, walinho666
                                                                                         Nazwa trochę kosmiczna tego okresu cwiczeń. Jest to okres 42dni treningu mięśni brzucha. Postaram się przybliżyc wam te cwiczenia. Te cwiczenia na 1 rzut oka są banalne jednak pod koniec serii traci się oddech więc nie ma co się forsowac. Cwiczenia robimy powoli i dokładnie.Więc do rzeczy...

JA+TY=FISHTEAM KOCHAM CIĘ :*

WSZYTKICH O KIM ZAPOMNIAŁAM :)

skomentuj (6)
2003-04-04 21:31:52 >> WSZYTKI MI SIE UKŁADA :)

OSTATNIO MAM DOBRA PASSE I CHYBA NAJLEPSZY OKRES CZASU W MOIM NIEDŁUGIM ŻYCIU.WSZYTKO MI SIE UKŁADA I MAM TO CZEGO ZAWSZE PRAGNEŁAM :D
*KOCHANA RODZINKE
*CUDOWNEGO CHŁOPAKA
*ZAJEBISTYCH PRZYJACIÓŁ NA.S,


skomentuj (3)
2003-04-05 13:54:15 >> ,,SOBOTA''

NO I MAMY DZIS SOBOTE JAK ZWYKLE ZWALONY RANEK.NA 10 POJECHAŁAM SOBIE NA TRENING NA POCZATEK POBIEGAŁYSMY Z 40 MIN PO LESIE NASTEPNIE ROBIŁYSMY PŁOTY I 4 RAZY 150 METROW W TEJ CHWILI JESTEM CAŁA OBOLAŁA DOKŁADNIE KAZDA CZESC CIAŁA JEST W ZAKWASACH :(-PRZYDAŁ BY.JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC NAPEWNO BEDZIE FAJNIE HEHE PRAWDA KAROLINA :)JAK WROCE DO DOMCIU TO NAPISZE BIG NOTKE O TYM JAK SPEDZIAŁAM CAŁE 10 DNI NA TERNINGACH EHHH.TERAZ JUZ UCIEKAM BO MAM MASE NAUKI JESZCZE PODROWKA I CHYAB TO NA TYLE
*OGROMNY BUZIACZEK DLA MOJEGO MISIACZKA :* (BEDE BARDZO TESKNIC ZA TOBA)
*DLA KAROLINY G (BEDZIE ODJAZD:D )
*DLA TOMCIA FAJNEGO.