O czym chcesz poczytać na blogach?

Trends

Wyszukiwarki

Opis i tytuł pamiętaj także, że Internauci decydują, który filmik wybrać z listy wyników wyszukiwania. Napisz tak, by kliknęli twój....

 

Link do notki: Pozycjonowanie na YouTube
21:18, maciek.wozniak
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 września 2007
Hip-hop się kończy, Disco Polo rządzi

 

Google Trends może służyć do przewidyywania przyszłości. Wystarczy wpisać odpowiednie hasła i obserwować jak kształtują się linie trendów. Postanowiłem sprawdzić czego Polacy będą słuchać za kilka lat.Sprawdziłem dwa popularne dziś trendy w muzyce: hip hop i disco polo. Prawda okazała się bardzo ciekawa, wręcz szokująca. O ile o wielkim come backu muzyki w stylu majteczki w kropeczki słyszymy z wielu źródeł, to nie widać wyraźnie tej powolnej śmierci muzyki hiphopowej, którą sugeruje wykres na Google Trends.

Link do notki: Hiphop vs Disco Polo

P300

Również wiążą kolce z umysłem, niemniej jednak nigdy nie wiadomo, czy stwierdzane nieprawidłowości są przyczyną, czy skutkiem choroby. Z drugiej strony trudno się dziwić, że autorzy tak nie wiele miejsca poświęcają na takie hipotezy. LTP czy nieprawidłowości kolców w różnych chorobach to obiektywnie mierzalne zjawiska, udokumentowane w literaturze przedmiotu pracami empirycznymi, więc nie może dziwić, że autorzy wolą pisać o faktach niż uprawiać neurobiologię fotelową. Niemniej jednak sześć kwestii mających łączyć kolce dendrytyczne z umysłem, zostało wyrażonych słowem pisanym i opublikowanych w Trends in Neurosicence. Kto ciekawy tematu, niechaj czyta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii O czym się pisze? i oznaczony tagami kolce dendrytyczne, LTP, mózg, neuroscience, plastyczność mózgu, problem scalania, umysł, wyładowania synchroniczne. Dodaj.

PRopagandowy blog firmowy - Onet.pl Blog

Czy ktoś piszący ten press release zastanawiał się, że może wymienione miasta niekoniecznie chciałyby zostać wybrane najbrzydszymi w Polsce i może ich mieszkańcy nie chcą po wsze czasy słyszeć od spotkanych np. przypadkowo w pociągu ludzi "O ! To Pan jest z tego najbrzydszego miasta w Polsce. I jak się tam żyje ?". Idąc tropem twórców raportu, podczas każdych wyborów Miss Polski należałoby, poza pierwszą trójką najpiękniejszych, wzywać na środek sceny również trójkę najbrzydszych uczestniczek. Obowiązkowo przy aplauzie publiczności na sali i telewidzów zgromadzonych przed telewizorami.
LubuDubu PR (14:39)
Zostaw komentarz

16 listopada 2009
Doktor Google
Kilkanaście dni temu pisałem o Google Flu Trends, czyli o tym jak jedynie słuszna wyszukiwarka internetowa pozwala.

modowe | tirli tirli

modelka : Alicja (Rebel)

Informacje o maciekll222

photographer&stylist
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.