O czym chcesz poczytać na blogach?

Trefl

treflgdansk.blog

2010-05-10 15:51:36

Kiedy wróciłam do domu zegar wybijał godzinę piątą. Zanim się położyłam, była szósta. Dwie godziny snu i na univ. Na univie malusieńkie zasugerowanie, że mam zapalenie krtani. Trochę pomogło, ale nie do końca, a przez to zaś musiałam swoim cudnym, zachrypniętym, niskim głosem czytać wiersz Dąbrowskiego... Cóż, chyba mi to wyszło lepiej niż Żebrowskiemu! xD

Ale już na poważnie. W moim odczuciu, tzn. dla mnie samej, ten wyjazd pod względem atmosfery autokarowej był zdecydowanie najlepszym wyjazdem za Treflem.O niektórych rzeczach pisać nie zamierzam, by nie zgorszyć niektórych osób i nie skompromitowac kompanów z wyjazdu. :)

W każdym razie start z Gdańska o godzinie 4:30 (powiedzmy). Droga do Kielc bez problemów, na cale szczęście. Problemy zaczęły sie dopiero w Kielcach i to bynajmniej nie z naszej strony. Nie ulega wątpliwości, że pierwszy mecz w wykonaniu Trefla trudno nazwac choćby mianem "blamażu". To byla po prostu kompletna antysiatkówka, ze zgranymi brakami zagrywki, przyjęcia, bloku i porządnego ataku. Nie.

Tricity

Gry, 10 razy udało mu się odwrócić losy meczu i zwyciężyć (7 razy w pierwszym sezonie)
Karlis Muiznieks @ Trefl wygrywał 38 razy po 30 minutach gry, 5 razy przegrał mecz (2 razy w tym sezonie)

Trefl Sopot przegrał w poprzednich dwóch sezonach tylko 3 mecze wygrywając po 30 minutach meczu (w sezonie 2009/10 2 razy Anwil + Polpharma w PO, a w sezonie 2010/11 tylko jeden raz z Asseco Prokomem, po dogrywce podczas derbów w Ergo Arenie).W tym sezonie udało mu się to już 2 razy.

Nieco statystyk i komentarza:

Karlis @ Trefl Sopot

75 meczów, bilans 43-32
5 dogrywek, bilans 2-2-1

RS 33-19 (63,5%)
PO 10-13 (43,5%)

1. sezon (najpierw RS po sleszu play-off)
17-9 65,4% / 4-6 40%

2. sezon
14-8 63,6% / 6-7 46,2%

3. sezon
2-2 50%

 
Bilans 4tych kwart:

1. sezon (wygrane, przegrane, zremisowane)

RS 14-11-1

FradiPoland – blog

Będziemy z wami w przyszłym sezonie. Bełchatowianie nie sprostali jednak wymaganiom PGE i mogą się już zastanawiać, kto też będzie nowym sponsorem (tytularnym ?) Skry.

PGE, które jest mecenasem polskiego sportu nie wycofa się jednak ze sponsorowania siatkówki. Nowy kierunek inwestycji jest związany z osobą wybranego w marcu tego roku nowego prezesa PGE SA – Krzysztofem Kilianem. Kilian jest gdańszczaninem i to właśnie w trójmiejską siatkówkę zainwestuje PGE. Nie jest to już rynek zupełnie obcy tej spółce, gdyż od 2010 roku PGE jest sponsorem żeńskiego klubu siatkarskiego Atom Trefl Sopot. Włodarze PGE są już po słowie z zarządem spółki kierującej męskim klubem Trefl Gdańsk i podpisanie kontraktu jest formalnością. Dużym atutem Gdańska jest wspaniała hala Ergo Arena, która jest w stanie pomieścić ponad 10 tysięcy osób. Na taką publiczność nie można było liczyć w Bełchatowie, gdzie Hala Energia miała 5 razy mniejszą pojemność.

Zainteresowanie PGE sponsorowaniem sportu w Gdańsku widoczne było od dawna. Poza wsparciem finansowym siatkarek z Sopotu, energetyczna spółka stała się także sponsorem tytularnym gdańskiego stadionu PGE Arena.

Poza.

Karty cyganskie - Tarot i karty klasyczne - bloog.pl

Odwrócona ostrzega przed nieudaną transakcją finansową albo stratami majątkowymi.
8 karo.

Pomyślna umowa. Karta zapowiada korzystną zmianę w sprawach zawodowych a także zwycięstwo w sądzie. Możesz podpisać ważne dokumenty. Trzymaj się starych układów.
7 karo.

Złość. Nagłe impulsywne reakcje, niezadowolenie, gwałtowne uczucia. Napięte stosunki w rodzinie, brak porozumienia z najbliższymi.
As trefl

Duży przypływ gotówki. Dobry miesiąc by grać, inwestować, sprzedawać i kupować. Nie bój się ryzyka. Warto pomyśleć o nowym mieszkaniu. Symbolizuje też kłopoty i pecha. Zwiastuje poważne problemy, nieporozumienie, chorobę oraz biedę. Może sygnalizować zły obrót spraw urzędowych. Karta odwrócona to strata pieniędzy. Uważaj na problemy finansowe. Niesie zapowiedz  przeszkód a czesto ta karta mówi o śmierci osoby bliskiej lub kogoś kto byl z nami związany emocjonalnie i uczuciowo. Mówi o zyskach ale i o.

Małe przełomy - Onet.pl Blog

Tak będzie. Moja gra – moje życie – a w nim, w tej grze, moja talia, moich kart. W grze talia, w talii karty, w kartach ludzie – moi ludzie, którzy są dla mnie ważni. Skądś się wzięli w moim życiu, po coś w nim zostali, jakąś rolę w życiu grają, dzięki nim wiele … i dzięki im za to. Że są, za to, i, że samą obecnością, sami tego nieświadomi, nieraz już pomogli. W talii karty, w kartach ludzie … a życiagra w trakcie. Zagrajmy zatem… „

 

1/10

Walet trefl …

R jak Radosław … bo każdy ma swoje demony.

 

- ‘… to moje demony. Wiesz. Dopadają mnie czasem, kiedy oglądam, kiedy widzę i przypominam sobie. Wszystko staje przed oczami. Wszystko wraca … i niepokój, i tamte chwile, i samotność, i strach, i obrazy, głosy i. Nie mówię jej o tym. Nie chcę, żeby wiedziała, że ciągle o tym myślę.’ Słowa. Niebanalne w tematyce, nieprzeciętne intonacją. Takie słowa, które nie mogły przejść bez echa. Słowa, których nie.