O czym chcesz poczytać na blogach?

Travis pastrana

Blog freestyleM

Nate Adams Mój najlepszy faworyt!! Ma na swoim kącie backflip 360,ander flip ,cordoba backflip i ,lazy boy back flip.
W tym roku zają na zawodach Red bull x fighters 3 miejsce,2 miejsce zają travis pastrana a 1 mathieu rebeud w tamtym roku mat zają 3 miejsce a nate 1. Nate jest najlepszy mimo że zają 3 miejsce!!! W tym Roku!!!!!!!!!!
 

IwantToBelieveDarling

Motocross(FMX), jednego z najniebezpieczniejszych sportów na świecie. 14 września 2006 freestyle motocross ponownie spotka się z corridą na największej hiszpańskiej arenie walki byków - Las Ventas w Madrycie. Red Bull X-Fighters zagoszczą na tej arenie już po raz piąty. Travis Pastrana, Mat Rebeaud, Nate Adams, Ronnie Renner, Robbie Madison, Johan Nungaray, Eigo Sato, Sebastian Mejia i Dani Torres wykonają spektakularne powietrzne ewolucje, wznosząc się na wysokość do 14 metrów i pokonując odległości do 25 metrów. Tego po prostu nie można.

Blog tantor10

mój ulubiony krosista 2007-06-30

traz motokrosu jest oczywisicie travis pastrana on jeden na siwiecie zrobił doubel backeflip to inaczej dwa obroty w tył dam wam jego fotki pp komentujcie!!!

Komentarzy: 2

...Jonas Brothers... - Onet.pl Blog

Już go nie było.

-Ciekawe gdzie poszedł.-powiedziałam sama do siebie i ruszyłam w stronę domu. Tak jak powiedziałam w ciągu godziny byłam w domu. Zjadałam kolacje, wykąpałam się i poszłam spać.

Następnego dnia.

-N.J kolega przyszedł!-krzyczał Travis z dołu.

-Kolega?? A pewnie Schaffer ale co on chce od rana?

Zeszłam na dół. Niestety to co zobaczyłam było wielkim szokiem. To nie był Schaffer a ni Corbin tylko....Joe. Co on chce?

-Coś chciałeś?-zapytałam.

-Przyniosłem oddać ci.

I po raz pierwszy w życiu nie wiedziałam co zrobić.

Z szkoły się nie wypiszę bo bedzie mnie uwarzał za boidudka, jedyne co mi pozostaje to wojna z nimi. No i w co ja się wpakowała. Pierwszy raz tego żałuje. Zadzwonił dzwonek z lekcje.

-N.J Pastrana?-zapytała jakaś babka.

-To zależy dla kogo-odpowiedziałam.

-Dla dyrektora-powiedziała.

-A to chyba że tak. A o co chodzi?-zapytałam.

-Dyrektor cię wzywa-powiedziała i zaprowadziła mnie do niego.

Przecież ja nic nie zrobiłam..