O czym chcesz poczytać na blogach?

Travel channel

Bożena Stachura - Onet.pl Blog

Przewodnik po Paczkowie... z Bożeną Stachurą!
W maju Travel Channel zaprasza na kolejną podróż z Michałem Borejką. Tym razem "Travel 2008" zawita na Opolszczyźnę. Wyjątkowości dodaje fakt, iż wraz z Michałemoprowadzać nas będzie.

egiptomaniaczka

Przy wyjeździe do Egiptu, ale do Indii też. Wydawać by się mogło, że największym problemem będzie znalezienie odpowiedniej ilości pieniędy na ten wyjazd i spokój. Udało mi się znaleźć pieniądze, a i tak nie wiadomo co będzie z moim wyjazdem, bo grupa w Opal Travel nie może się zebrać. A to niefart.

Ela nie lubi objazdówek i wcale jej się nie dziwię. Taka objazdówka z Triadą, w czasie której przemierza się autokarem od Kairu do Asuanu to nie jest kaszka z mleczkiem. Pamiętam jaka byłam wykończona jak.

Telewizora. Zdarza mi się też że telewizor gra całą noc, mimo że ja śpię twardym snem. To chyba nie jest dobre.

Mam spory zbiór kaset video i płyt DVD. Oczywiście sporo z tego stanowią materiały na temat Egiptu. Nagrywam to co emitują w Discovery Channel, ale mam też nagrania z innych kanałów (dzięki uprzejmości moich znajomych). Czasami oglądam je z bólem serca, bo zamiast patrzeć w telewizor wolałabym być w Egipcie i cieszyć się przeżyciami "na żywo". Jak się nie ma co się lubi, to się.

bridge to reality by camino

Wciąż nie jest w pełnej formie (już chyba nigdy nie będę mogła krzyczeć jak kiedyś), cały czas pokasłuję (efekt niedoszłego sarsa... nigdy już nie pójdę do tamtej lekarki, nigdy!)

2. Wiedziałam, że coś za dobrze jest w moim tv - zabrali Travel Channel, CNBC (pa pa Jay Leno!) oraz TV Pilot. Dali w zamian 2 niemieckie kanały. Grrr. I to pewnie wszystko przez Eurosport - jest fajnie, tylko szkoda, że kosztem innych kanałow (już wolalabym zapłacić zł wiecej do abonamentu, niż się ich pozbywać). Będę.

I'll give a little bit of my life for you, give a little bit of your time to me... - Onet.pl Blog

Linki

  •  Złota Dekada
  •  Forum PWSZ!
  •  Nieoficialna strona PWSZ!
  •  Stronka Krosna!
  •  80's music
  •  You Tube Videos
  •  The 80's music channel
  •  BestStacja
  •  Strona Szczepanika!
03 marca 2008
How to build a time machine
If I have understood correctly
Velocity equals the distance traveled
Divided by time
I've read every word ever printed
On quantum physics
And now it is time to try
I read your book, I found your notes
I dusted this thing off and turned on
The key
The rumbling motors
The buzzing incredible gadgets