O czym chcesz poczytać na blogach?

Transmisja meczu

Hit-dekady - bloog.pl

Ulubioną drużynę footballową. Dużą ilość fanów zbierają także zwykłe transmisje telewizyjne, gdyż nie zawsze młody człowiek posiada odpowiednia ilość pieniędzy która mógłby przeznaczyć na cotygodniowy mecz. Jedynym rozwiązaniem jest właśnie wyżej wymieniona najzwyklejsza transmisja telewizyjna. Mecze naszych ulubionych drużyn możemy oglądać na zwykłym telewizorze, jest jedyny minus takiej oglądalności mianowicie nie zawsze możemy oglądać to, co chcemy. Generalnie telewizja polska pokazuje tylko od czasu do czasu piłka nożna transmisje mecze naszej.Polski a poza tym, nie możemy zobaczyć transmisji choćby polskiej ligi piłki nożnej. Uratować nas z tej sytuacji może stałe, szybkie łącze internetowe dzięki któremu będziemy mogli wyszukać odpowiednio interesujące nas spotkanie, zalogowanie się i oglądanie naszego upragnionego meczu piłka nożna transmisje. Dla młodzieży jest to idealne rozwiązanie gdyż jest to najprostsza metoda, do wyszukania każdego rodzaju wydarzeń sportowych o każdej porze i godzinie dnia

Podziel się:

Tagi: piłka nożna.

wszystko o siatkówce - Onet.pl Blog


27 czerwca 2009
0:3 w Łodzi

Arek gdzie byłeś??? Co ty tam robiłeś w czasie tego meczu??? Co jest dla ciebie ważniejszego niż mecz Polska:Brazylia w Łodzi? Tak wiem, rodzina jest najważniejsza, ale nie mogłeś na chwilę wpaśc na halę? Wskoczyc w tą swoją koszulkę z 16 i przytrzymac z góry ręce Giby? Nie mogłeś w 1 i 2 secie obniżac siatkę przy serwach.

Przeznaczone dla wariatów to ja jestem wariatem :) Ogromnym wariatem, który dla siatkówki jest gotów zrobi wszystko. I kurcze boli, że polska siatkówka obecnie wygląda tak jak wygląda.

Oglądając pierwszego seta żałowałam, że wogóle zeszłam i włączyłam telewizor. Fatalna transmisja (przynajmniej u mnie). Opóźniona o jakieś 20 min, komentator, którego wogóle nie było słychac, przecież nie nastawie telewizora na full żeby słyszec Swędrowskiego, bo cały dom śpi! Patrząc na grę polskiej reprezentacji (oczywiście od przerwy technicznej, gdyż był.

Polska Ekstraklasa

Polska liga jako 3 w Europie pokaże mecz we wszystkich wymiarach. Wcześniej tylko z tej technologi korzystała angielska Premiership (Arsenal - ManU) i niemiecka Bundesliga (Bayer - HSV). Co dziwne jako pierwsi na świecie transmisje meczu w 3DTV przeprowadzili meksykanie. 


O tym które ze spotkań ekstraklasy pokazane będzie w 3 wymiarach Canal+.

PRYWATNE JEST POLITYCZNE

Który (jak to się mówi w języku młodzieży) minę miał nietęgą. I teraz już wszystko wiem. 

Otóż: pan barman chciał być cwany. Tego dnia Cyfra+ emitowała mecz między Barceloną a Madrytem. W barze nie było Cyfry+, ale przebiegły barman odkrył, że transmisja będzie również na jakiejś AZTV. Rozochocony swoim wyrafinowaniem intelektualnym zamieścił na stronie internetowej ogłoszenie, w którym zapraszał wszystkich kibiców do wspólnego oglądania meczu. Ci przyszli i dopiero wtedy się okazało, że panu barmanowi coś się jednak pokiełbasiło. I że zamiast transmisji meczu, była transmisja cepelii. Tym sposobem, bidulek być może stracił kilkunastu klientów, za to zdecydowanie zyskał szansę na order od Ministra Kultury.