O czym chcesz poczytać na blogach?

Transformers 3 online

Megan Fox { MFox } - twoje najlepsze polskie źródło informacji o Megan Fox - bloog.pl

Dużo tu nie będę pisać, bo to nie jest mój blog pamiętnik tylko fansite. Krótko powiem, że mam urodzinki 23 września. W horoskopach różnie jest, albo jestem zodiakalną panną albo wagą. Jestem jedynaczką, więc można powiedzieć, że jestem uparta i leniwa, ale do pisania na blogu zawsze gotowa. Bardzo lubię czytać książki, słuchać muzyki, tworzyć grafikę komputerową oraz oglądać filmy i seriale. Do ulubionych filmów należą : Transformers, Spider-man, Bracia, Saga Zmierzch, Twój na zawsze, Superman : powrót, Koszmar minionego lata. Jak zauważyłeś/aś, że w większości wymienionych filmów są to filmy akcji i sci-fi. Za romantycznymi nie przepadam (chociaż zdarzają się), wolę jak coś się dzieję. Lubię też horrory lub śmieszne komedie. 

 

Masz pytania? Wejdź w zakładkę "contact" i napisz do mnie. 

 


komentarze (0) | dodaj komentarz

▪ Site/Online

Dużo tu nie będę pisać, bo to nie jest mój blog pamiętnik tylko fansite. Krótko powiem, że mam urodzinki 23 września. W horoskopach różnie jest, albo jestem zodiakalną panną albo wagą. Jestem jedynaczką, więc można powiedzieć, że jestem uparta i leniwa, ale do pisania na blogu zawsze gotowa. Bardzo lubię czytać książki, słuchać muzyki, tworzyć grafikę komputerową oraz oglądać filmy i seriale. Do ulubionych filmów należą : Transformers, Spider-man, Bracia, Saga Zmierzch, Twój na zawsze, Superman : powrót, Koszmar minionego lata. Jak zauważyłeś/aś, że w większości wymienionych filmów są to filmy akcji i sci-fi. Za romantycznymi nie.

harry potter7 i inne nowinki z harrego pottera - Onet.pl Blog

    Again''
  • dj tiesto ''adagio for strings''
gry
  • najlepsza polska strona z grami
  • kurnik-gry online
  • miniclip
  • spele
  • gry
  • gry online wp

Zadebiutować na ekranach w listopadzie 2008. Później jednak wytwórnia postanowiła przesunąć premierę o osiem miesięcy. Na początku lipca film o przygodach młodego czarodzieja musiałby jednak konkurować w Imaksach z drugą częścią "Transformers". W związku z tym, nowego Pottera od 14 lipca będzie można oglądać tylko w Nowym Jorku i Los Angeles. Reszta świata zaczeka do 29 lipca.

Według zapowiedzi twórców, "Książę Półkrwi" zawiera 14 minut materiału nakręconego w technologii 3D.''

i plakaty:

  

  

lily (12:50)
3.

My own equilibrium

- lepiej lub gorzej, ale w całości. Po drodze ze śiechu prawie mi mięśnie brzucha odpadły. Dzień dobrych pomysłów, nie ma co, huhuuu.

A! i gram w Ragnarok Online - wreszcie znalazłam serwer, który mnie lagami nie przyprawia o chęć mordu w afekcie. Jeszcze nie przerodziło się to w manię, ale zaczynam się obawiać - tym bardziej,.Osiągnęłam taki stopień zen, że uczę się dla siebie, nie dla ocen. Co nie znaczy, że nie wkurzają.

Dev niedawno wyszedł ze szpitala - miał złamaną żuchwę, w 3 miejscach. Wot, zdolniacha. Do tej pory nie wiem do końca, jak to zrobił, mam nadzieję sie dowiedzieć - jak tylko znajdę czas, chęci, serce na spotkanie.
Wy też macie.Na jedzenie do 12 nastęnego dnia.
Chcę jeszcze raz.

Resztę wakacji spędziłam bardzo mało produktywnie i towarzysko. Na przykład udało mi się obejrzeć "Transformers - The Movie." Yay! Nie jest to może bardzo ambitne i zmuszajace do myślenia kino, ale dla samych efektów warto się wybrać. Nie wiem, czy ta technika tak poszła w przód, czy ja jestem jakoś bardziej podatna, ale musiałam się mocno skupić, żeby uświadomoć sobie, że tych transformerów tam naprawdę nie ma, że to tylko komputerowy efekt...
Polecam. Dodatkowo ze względu na sentyment. Bardzo.
I wszystkim, którzy śią ściągać ten film z.

Cos o grach dla dzieci

Dzieci mają bardzo wysublimowany gust i rzeczą naturalną jest to , ze każde dziecko lubi coś innego . Jedne dzieci lubią smerfy a jeszcze innne jeszcze inne gry online .Z własnych obserwacji wynika , ze dzieci obecnie najchętniej grają w takie gry jak fineasz i ferb ,mario oraz gry Ben 10 . Wśród tych fgier [...]

tagi: ben 10, fineasz i ferb, gra, gry, gry online, ja, mario

Znane gry dla dzieci to wiele różnych gier ,które są wykonane ,albo na bazie filmów ,albo na bazie bajek . W ym artykule chciałbym was zachęcić do grania w takie gry jak Gry Zygzak Mcqueen , gry transformers czy tez gry lego . W sumie wszystkie wymienione gry ,są grami wysokiej jakości ,ale gry lego [...]

tagi: gra, gry, gry lego, gry online, Gry Zygzak Mcqueen, ja, lego
P W Ś C P S N        12345 67891011