O czym chcesz poczytać na blogach?

Transformers 3 dvd

[wyrwac chwasta - terapia] blog

:-)))
chwast 2006-07-04 05:11:22
skomentuj (1)


zakupy....
...jak na nasze standardy, ogarnal nas szal zakupow ;-)

....w zeszly tydzien zanabylismy droga kupna przecudne walizko-torbo-plecaki ...ilosc suwakow, kieszeni, paskow mocujacych itp. jest porazajaca...plecaki te to prawdziwy transformers wsrod bagazy i o tego maja nawet kolka :-))

...to w ramach przygotowan do przyszlorocznego turne po europie :-)

....nastepnym szalenstwem jest duzy TV...

...lubimy w sobotnie popoludnia rozwalic sie z pizza przed wypozyczonymi DVD, wiec postanowilem, ze trzeba nam wiekszego ekranu - na oku 80 cm TV w promocji....musimy tylko wymierzyc czy zmiesci sie stojaku telewizyjnym, bo na razie nastepnego mebla nie planujemy kupowac :)

...to w ramach zwrotu podatku, jak milo kiedy rok podatkowy konczy sie w czerwcu :)
chwast 2006-07-19.

Pierodły

Head Genesis.

 Wynalazłam go w kwietniu i swoje musiał przeczekać, przeglądałam zapewne kategorie anime thriller/drama/paranormal w poszukiwaniu nowego tytułu i tym sposobem pełna seria wylądowała na dvd, by czekać na sprzyjające okoliczności.
Opening nieco przywodzi mi na myśl Monstera - spokojna muzyka bez krzykliwej japońskiej popowej pioseneczki, powoli zmieniają się obrazy. Fabuła także rozpoczyna.

Zacznę od myśli prostych i zapewne na nich pozostanę [próbuje rozpędzić te bardziej złożone, lecz to nie takie łatwe]. W piątek w pracy odwiedził mnie pan Adam-policjant, strasznie nudny człowiek, w dodatku po 30-tce mieszkający jeszcze z rodzicami, nie posiadający żadnych zainteresowań i nie potrafiący wymienić trzech tytułów ulubionych filmów poza tym, że w Matrixie są fajne sceny akcji. Sorry, Adam, nie startuj do.

To tacy imbecyle... Dają się wrabiać przez dzieciaki, kupują sześciolatkom GTA (mature content, kradnie się samochody, ucieka policji, wykonuje misje dla mafiozów), albo biorą grę z powodu tytułu (spider-man, transformers) - głównie imbecyle to gracze konsolowi. Zdarzają się jednak moi ulubieńcy - koneserzy. Wojtek z Jaroszowa, który kupuje wersję kolekcjonerską Silent Hill 2, mimo, że ma już zwykłą. Chłopak, który.

,,Filmu nie moża po prostu obejrzeć, trzeba go zrozumieć" Steven Spielberg. | www.redox.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Po obejrzeniu "Dawn of the Dead" wydają się one być mocno przesadzone. Głosy, nie centra. Pozycja obowiązkowa dla fanów filmów z zombie.

 

MIEJSCE 3.: REANIMATOR (1985) Kolejny w zestawieniu absolutny klasyk i prawdopodobnie jedyna okazja na zobaczenie odciętej głowy uprawiającej seks oralny! Chłopak opracowuje miksutrę, która pozwala.

Że w scenie nie było "brutalnych" scen) i nokautujący, że sam widz utożsamia się z głównym bohaterem przykutym do szpitalnego łóżka. Okrutny i pouczający obraz. Ubolewam nad tym, że film nie został wydany na DVD, ani książka, na podstawie której został oparty scenariusz nie została przetłumaczona. Popróbuję pisać recenzję do tegoż filmu, ale jakoś czarno to wiedzę... 

4. Chłopiec z latawcem / The Kite.
Filmweb- łeb pełen filmów
Zwiastun Grindhouse
Zwiastun "Simsons Movie"
Zwiastun "Transformers"
Zwiastun "Wakacje Jasia Fasoli"
Kaczyńscy- żło narodu
ALE JAJA- Humor na maksa!!!
Counter-Strike gra online
Counter-Strike w McDonald'zie

okladki-covers.blog


1 2 3

Transformers - okładka DVD 2009-07-05 08:55:53

Najmłodszą córkę (Mandy Moore) przed popełnieniem tych samych co ona błędów, usiłuje zeswatać ją z odpowiednim mężczyzną.

Tagi: okładka dvd, covers.cal.pl, okładki dvd, nadruki cd, a właśnie, że tak!, because i said so

skomentuj (0)

American Gangster - okładka DVD 2009-07-05 09:00:05


Na ziemi pojawia się Srebrny Surfem, tajemniczy wysłannik z kosmosu z zapowiedzią zniszczenia planety. Jego wyprawy dookoła świata wywołują spustoszenie. Czwórka przyjaciół musi rozwiązać tajemnicę, zanim ludzie stracą wszelką nadzieję.

Tagi: okładka dvd, covers.cal.pl, okładki dvd, nadruki cd, fantastyczna 4 narodziny srebrnego serfera

skomentuj (0)

1 2 3