O czym chcesz poczytać na blogach?

Transformers 2 online

PARAMORE.blog.onet.pl! - Twoje źródło informacji o zespole Paramore! - Onet.pl Blog

To będziemy mieć więcej czasu na tłumaczenie tekstów.

Niedawno w sieci pojawiło się również pierwsze zdjęcie z kręcenia teledysku do piosenki Monster, użytej w najnowszym filmie z serii Transformers ( w polskich kinach od 1 lipca). Oprócz zdjęcia, które przedstawia... nogi, a raczej trampki panny Williams, dowiadujemy się czegoś więcej o akcji., więc pozostaje nam tylko czekać na więcej informacji, potwierdzonych najlepiej.

 
Kliknij, aby przejść do galerii!

edit. 24.06: Z powodu wyjazdu Emergency, przez tydzień nie będziecie informowani o nowych postach na blogu.

Nastrój:  
♫: 'Evanescence'- 'Solitude'
  Pozostało 12 dni
 Strona Główna
 Paramore
O blogu
 Affiliates
 Galeria
 Media
FAQ
 
♥ Online.

Harry Potter - bloog.pl

Do scenariusza?
B: Naprawdę dobrze go zrobiono. Wszystkie kluczowe wątki z książki zostały w nim zawarte. Wydaje mi się, że naprawdę trudno jest przerobić tak obszerną książkę na scenariusz, a potem na film, który trwa 2,5 godziny. Niestety nie można włączyć wszystkiego z książki, ponieważ film byłby zbyt długi.. Ale taak.

Byłaś kiedykolwiek zła, że któraś z twoich ulubionych nakręconych już scen została wycięta?Aktorstwo?
B: Tak, czasami. Chodzi mi o to, że w większości strony o których mówię, to te ogólnie poświęcone filmom o HP, są też inne które dotyczą poszczególnych postaci. Są ludzie, którzy tworzą "Bonnie Wright Online". To super mieć coś takiego, ale to trochę dziwne widzieć, że ludzie mówią o tobie... ale także miłe.

Chciałabyś zagrać w jakimś innym filmie? Inna rolę?
B: Zdecydowanie chciałabym.

Poniżej zamieszczamy całą listę:

2007 SWIATOWY DOCHOD:

1) Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
2) Harry Potter i Zakon Feniksa
3) Spider-Man 3
4) Shrek Trzeci
5) Transformers

2007 KRAJOWY (USA) DOCHOD:

1) Spider-Man 3
2) Shrek Trzeci
3) Transformers
4) Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
5) Harry Potter i Zakon Feniksa

Megan Fox { MFox } - twoje najlepsze polskie źródło informacji o Megan Fox - bloog.pl

Dużo tu nie będę pisać, bo to nie jest mój blog pamiętnik tylko fansite. Krótko powiem, że mam urodzinki 23 września. W horoskopach różnie jest, albo jestem zodiakalną panną albo wagą. Jestem jedynaczką, więc można powiedzieć, że jestem uparta i leniwa, ale do pisania na blogu zawsze gotowa. Bardzo lubię czytać książki, słuchać muzyki, tworzyć grafikę komputerową oraz oglądać filmy i seriale. Do ulubionych filmów należą : Transformers, Spider-man, Bracia, Saga Zmierzch, Twój na zawsze, Superman : powrót, Koszmar minionego lata. Jak zauważyłeś/aś, że w większości wymienionych filmów są to filmy akcji i sci-fi. Za romantycznymi nie przepadam (chociaż zdarzają się), wolę jak coś się dzieję. Lubię też horrory lub śmieszne komedie. 

 

Masz pytania? Wejdź w zakładkę "contact" i napisz do mnie. 

 


komentarze (0) | dodaj komentarz

▪ Site/Online

Dużo tu nie będę pisać, bo to nie jest mój blog pamiętnik tylko fansite. Krótko powiem, że mam urodzinki 23 września. W horoskopach różnie jest, albo jestem zodiakalną panną albo wagą. Jestem jedynaczką, więc można powiedzieć, że jestem uparta i leniwa, ale do pisania na blogu zawsze gotowa. Bardzo lubię czytać książki, słuchać muzyki, tworzyć grafikę komputerową oraz oglądać filmy i seriale. Do ulubionych filmów należą : Transformers, Spider-man, Bracia, Saga Zmierzch, Twój na zawsze, Superman : powrót, Koszmar minionego lata. Jak zauważyłeś/aś, że w większości wymienionych filmów są to filmy akcji i sci-fi. Za romantycznymi nie.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Turner, David Bowie, Elton John, Mick Jagger, Eric Clapton, Freddie Mercury, Queen, Pink Floyd, Elvis Costello, Talk Talk, Depeche Mode.

 

z nuta.pl

2009-09-11 20:53:51, skomentuj (0)


Jak oni śpiewają i Queen

W.


6) 2001: A Space Odyssey (Richard and Johann Strauss, György Ligeti)
7) The Day the Earth Stood Still (Bernard Herrmann)
8) Close Encounters of the Third Kind (John Williams)
9) Aliens (James Horner)
10) Transformers the Movie (Vince DiCola / Stan Bush)

z cgm.pl

2009-09-25 19:50:02, skomentuj (0)


Brian podpisuje książkę A Village Lost and Found

Brian wraz z Eleną współautorką książki

O fanach cyfrowej muzyki. Wprowadzone na rynek w tym miesiącu urządzenie, umożliwia nieograniczony dostęp do utworów zgromadzonych w: osobistych kolekcjach audio, internetowych stacjach radiowych z całego świata oraz serwisach muzycznych online, takich jak Last.fm, Napster i Pandora. Aby korzystać z zasobów cyfrowej muzyki wystarczy jedynie włączyć urządzenie i połączyć je z domową siecią internetową. Na kolorowym wyświetlaczu Squeezebox Radio mogą być prezentowane.