O czym chcesz poczytać na blogach?

Transfery

Zarabianie przez internet

Tagi: kasa praca praca przed internet zarobek zarobek w internecie
21:55, wojtex75 , Gra w puzzle
Link Dodaj komentarz »
Program partnerski chomikuj

Program Partnerski Chomikuj

Co to jest?

Dzięki programowi partnerskiemu Chomika, możesz zarabiać kierując innych użytkowników na strony serwisu i otrzymując prowizję od dokonanych przez nich zakupów usług (abonamentów kont, dodatkowych transferów)

Na czym to polega?

1. Linki i bannery

Korzystając z zakładki Kreator odnośników i bannerów możesz generować specjalne odnośniki. Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików i mieć różną formę - banner, link tekstowy. Łączy je jednak to, że każdy z nich zawiera informację o tym, że to właśnie Ty ten odnośnik stworzyłeś.

Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba trafi dzięki niemu do portalu - wówczas otrzymasz prowizję zakupów (np. dodatkowego.

"Štilić Semir unosi nemir" - Onet.pl Blog

Semir Stilić już ma asysty, chyba brakuje ci tylko tej bramki. Dawno Semir Stilić nie strzelił gola.

- To prawda. Nie zdobyłem jeszcze bramki, ale dla mnie ważniejsze są zwycięstwa drużyny i dobra gra całego zespołu. A jak uda się strzelić bramkę, to oczywiście będę bardzo zadowolony.

Film: LechTV
Źródło: Lech Poznań
0 (dodaj komentarz)
Stilić: Nie myślę już o transferze
Semir Stilić z wiosny i ten z jesieni to dwaj różni piłkarze. Co spowodowało taką zmianę na korzyść?

- Poukładałem sobie pewne sprawy w głowie. Mam w niej tylko jedną myśl, żeby jak najlepiej grać w Lechu i nie myśleć już więcej o transferze. Za dużo już było tego gadania o tym, czy ten czy inny klub mnie chce. Teraz podchodzę do tego ze spokojem. Co będzie, to będzie.

To jedyny powód?

- Niejedyny. Nie jestem już w Poznaniu samotny. Na zmianę są u mnie mama, tata i siostra. Dbają choćby o.

O siatkówce słów kilka.

Dosyć groźną kontuzję jak mówił sam Ryszard Bosek? W jego miejsce mógł być wpisany, np. Fabian Drzyzga, który teraz prawdopodobnie będzie przygotowywał się jako trzeci rozgrywający do MŚ. Oczekiwaliśmy więcej, ale jeżeli zdobędziemy medal we wrześniu nikt nie będzie pamiętał jak reprezentacja grała w czerwcu i lipcu.


PS Jak ja wytrzymam bez reprezentacji do 18 sierpnia?

PS Zapraszam nad sumińskie jeziorko. Woda cudna (:


Pozdrawiam!


13:17, mikkaa17
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 maja 2010
Transfery, transfery & reprezentacja

Transfery piłkarskie

Szałachowski, umowa obowiązuje do końca roku z opcją przedłużenia. Były gracz ŁKS był wolnym zawodnikiem po tym jak w ubiegłym tygodniu rozwiązał kontrakt łódzkim klubem za porozumieniem stron. Szałachowski ma 29 lat i gra na pozycji pomocnika, w lidze polskiej rozegrał już 142 mecze.

Tagi: cracovia szałachowski
18:41, outsider1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 14 stycznia 2012
Łódzkie transfery

Rzadko spotykana sytuacja czyli przejście piłkarza z ŁKS Łódź do Widzewa. Marcin Kaczmarek podpisał dwuletni kontrakt z Widzewem, wcześniej rozwiązując kontrakt z ŁKS za porozumiem stron. 32 letni zawodnik ma zastąpić w składzie Adriana Budke, który przeszedł do Pogoni Szczecin. Kaczmarek do ŁKS przeszedł z Lechii Gdańsk zima 2011roku i rozegrał  w klubie 32 spotkania strzelając jednego gola. Przez ostatnie miesiące był jednym z najlepszych zawodników swojego klubu. Zobaczymy jak sobie poradzi w nowej drużynie i jak zareagują kibice.

 

Tagi: ŁKS.

rozkminymlodego.blog

W 30 minut dotelepaliśmy się gondolką na górę, 15 minut rozgrzewki i zaczynamy. Po 15 minutach jazdy doszedłem do wniosku, iż zapomniałem zapiąć buty, po naprawieniu tego błędu zaczynamy się popisywać- krótki skręt, dlugi skręt, bodycarving, niestety szybko okazuje się, że na podobnym poziomie jeździmy ja+ Janek, a Sonia i Hipis muszą popracować. 14- meldujemy się w knajpie, jako jedyny jestem przeciwnikiem spożywania alkoholu na stoku. I dobrze, bo po alkoholu uruchamiamy opcję "No fear" i robimy sobie żarty przy maksymalnym popisywaniu się. Niestety szybko nastąpił koniec, punkt 16 jesteśmy przy autokarze. I tu Nas zaczyna szlag zalewać, gdyż 15 osobowa grupa zaczęla transferowac się na dół o godzinie 16:20. Czyli odjazd o 17:15. God damnit !. Licząc, że to ostatnia niedogodnośc tego dnia idziemy opierniczyć obiadokolacje. Zupa niemiłosiernie ciągnęła frytkami z poprzedniego dnia, więc od razu wiedzieliśmy z czego była zrobiona. Szybka decyzja- dożywienie na własną rękę- kończy się wizytą na stacji po alkohol i zagrychę. Drugą misję wyjścia po zagrychę realizowałem w pojedynkę, niestety już 3 pokoje od naszego musiałem chwilę odsapnąć, uzupełniając przy okazji ilość alkoholu we krwii 4 kolejkami bimbru. Tego dnia picie kończy się moją obecnością w kilku pokojach gdzie poznałem dużą część wyjazdu, zrażeniem do siebie chłopaka.

Tylnymi drzwiami

Ostatnich lat i doszedłem do tytułowego wniosku – w polskim futbolu kilka lat temu rozpoczęła się finansowa rewolucja, która idzie w parze ze sportową ewolucją, rodzącą się w bólach, a dla większości śmiertelników- niewidoczną.

Wielkimi krokami zbliża się EURO 2012. Wszedzie widzimy zdjęcia powstających, coraz piękniejszych stadionów, rozwoju infrastruktury i podobnych zabiegów. O polskiej piłce jest głośno- mamy w telewizji publicznej kilka najciekawszych meczy ekstraklasy w roku , puchar, europejskie zmagania też możemy jako tako śledzić. Kluby zatrudniają szkoleniowców z zachodu, transfery opiewają na coraz wyższe sumy, na zarobki polscy kopacza też nie mają co narzekać (patrz- prawie 3 mln zł. rocznie dla Smolarka). Pojawiają się bogaci biznesmeni, inwenstujący w piłkę z pasji bądź chęci zysku, na trybynach zasiada sporo kibiców i generalnie wszystko pod tym względem idzie do przodu. Aby nie narazić się na oskarżenie, że rzucam frazesami, rzucę kilkoma ciekawymi liczbami:

- w sezonie 2010/2011 wstępne plany zakładały, że wszystkie kluby ekstraklasy będą mogły wydać 457 milionów złotych, czyli 23% więcej, niż w sezonie ubiegłym – trzy najwyższe budżety należały do.