O czym chcesz poczytać na blogach?

Trance radio

Kot da Vinci-życie absurdów,powikłań i przeciwskazań

Nie mam z kim rozmiawiać... 2007-08-25 ... o moim guście muzycznym, gdyż osób słuchające trance wokół mnie jest bardzo mało. Tylko moja ciocia wcześniej tego słuchała, ale teraz... A wykonawcy trance w radiu w ogóle prawie się nie puszcza, jest tylko ATB. 4 Strings też w ogóle się nie gra i tak dalej. Ludziom w głowie tylko rytmy ograniczające się do bum - bum. I wcale nic do takiego rodzaju muzy nie mam, ale trance łączy.

For Sentimental Reasons Blog..

Czerpię właśnie z muzyki. Gatunek muzyczny? Szczególnie upodobałam sobie jeden, chociaż nie od zawsze tak było. Wychowana na rapie, dorastałam na muzyce mojego ukochanego guru E l d o, żeby potem odnaleźć swoją miłość w muzyce trance. Ale tym prawdziwym, nie pseudo trance, bo to tak jak delektować się mleczną czekoladą mimo, że na opakowaniu napisane jest „wyrób czekoladopodobny”. Trance to nie tylko dziewczyny w krótkich spódniczkach, białych.By nie krzywdzić innych, i chowam się, kiedy ktoś próbuje krzywdzić mnie. Zająłem się piosenkami, bo dają ludziom dobre emocje. Uciekałem od cierpienia miłości, od kolejnych rozczarowań, konsekwentnie usypiałem w sobie namiętność. Radio jest moja ostoja. Nie lubię zmian. Nie wierze w życie pozaradiowe..”

Pozycja zdecydowanie godna polecenia. W moim amatorskim odczuciu 5/5.. i nie wiem czy jest do literatura napisana dobrze czy też nie, ale ja mam do.

Paul Wave's Blog

78910111213
14151617181920
21222324252627
28  

dziś w programie…

Posted: 19 Luty 2011 in ogólne
Tagi: chase & status, cosmic gate, muzyka, regge, smoke da crack off, trance
0

hello

tydzień temu w ostatniej chwili musiałem odwołać program ale dziś wracam i mam kilka ciekawych “bagaży” ze sobą..

po pierwsze.

Mój HTC Desire HD


Jest to aplikacja, która pozwala nam na słuchanie radia dzięki połączeniu z internetem. Oczywiste jest, że najbardziej opłaca się to przy wykorzystaniu Wifi. TuneIn Radio wg zapewnień twórców pozwala na słuchanie ok. 40.000 stacji radiowych. Pozwala on także na słuchanie podcastów. Mnie najbardziej interesowała możliwość słuchania stacji DI.FM kanał Trance i VocalTrance, a także radia EskaRock.

Aplikacja pozwoliła mi także na słuchanie moich ulubionych podcastów, czyli A State Of Trance oraz ClubLife. Możliwe jest także wybieranie jakości słuchanych audycji, co przydaje.