O czym chcesz poczytać na blogach?

Trafford park

Better think twice...

Wieczór, na szczęście bez deszczu, jedynie kilka chmurek przysłaniało czerń nieba, które zostało obdarte z gwieździstego blasku. Wydaje się, że tylko najgorsze typy były teraz na ulicach, jednak tego, jak czas pokaże wyjątkowego wieczoru, przy Trafford Park przechadzała się kobieta. Jej piękne, długie, brązowe włosy porywał co chwilę do tańca wiatr, a one, choć uparcie walczyły, ulegały i przy świetle latarni dawały pokaz cudowny dla oka i duszy. Szybkim krokiem mijała bramy stadionu Old.

GWP Wadfag Poznań

W nadchodzącym weekendzie, piłkarze Wadfagu rozegraja 2 mecze sparingowe. Pierwszy, w sobotę 24.11 o godz. 12:00 z FC Górczynem na boisku szkoły podstawowej nr 4. i drugi, w niedziele 25.11 o godz. 14:00, na Old Wilda Trafford, z tamtejszą Wildą Poznań.

Komentarzy: 8 Legenda Gastro trwa... 2007-11-18 Klub Pyrlandia 64 chciała zapisać się złotymi zgłoskami w historii Gastro Park, bun tucznie zapowiadając, że odniesie w England Town zwycięstwo. Tymczasem drużyna z Winiar zdołała się jedynie ośmieszyć nie przyjeżdżając na mecz. Gastro Park pozostaje więc niezdobytą twierdzą Wadfagu, legendarnym miejscem,.

MasterOfTheWszystko.blog.pl

Bramki dającej jej cenne trzy punkty. Stało się tak głównie za sprawą świetnie spisującego się w bramce Anglika Davida Stockdale’a.

Aż pięć bramek zaserwował Manchester United swoim fanom w meczu z Wigan Athletic, rozgrywanym na Old Trafford. Grający w nietypowym składzie gospodarze – w wyjściowej jedenastce między innymi Lindegaard, Park czy Berbatov – nie mieli najmniejszych problemów z mizernie prezentującym się dziś Wigan. Swoją szansę wykorzystał przede wszystkim na co dzień zasiadający na ławce rezerwowych napastnik Czerwonych Diabłów, Dimitar Berbatov, który.

. - Onet.pl Blog

Po mieście do Rychłowic na konie... normalnie dostałam najwiekszego - Ferro ale mniejsza bo sie w pewnych momentach dziada bałam :P prawie z kopa dostałam a zresztą nie tylko ja :P ale mniejsza... aaaaaaa jeszcze przed miastem z Sarą na spacerku po parku byłyśmy  :P  spoko... genialna iza poszła w zamszowych butach na rose :P wieczorem oczywiście do Miasta i oczywiście z tym rzepem Młodym vel Burakiem... jak szpanował ze ma qmpli :P  i stwierdził ze Kara to jego qzynka... no i.
2 Skomentuj.

12 października 2005
Polska-Anglia

No dzisiaj meczyk... w Anglii grają na Old Trafford czy jak to tam sie zwie :P

no w każdym razie grają, trzeba obejrzeć bo wygrają.